Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Kuralkan'dan iki dev hamle

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hyosung ve Husqvarna motosikletleri bundan böyle Kuralkan güvencesi ile Türkiye'de.

Türkiye'nin sektöründe lider motosiklet üreticisi Kuralkan, iki dünya markasinin distribütörlügünü üstlendi. Aralik ayi içerisinde gerçeklesen görüsmeler neticesinde ilk olarak Italyan Husqvarna Firmasi ile anlasmaya varildi.

Türkiye pazarindaki distribütör arayisini, genis bayi agi ve servis imkanlarina sahip Kuralkan Grubu ile neticelendirdi.
    Kuralkan Firmasi tarafindan yapilan açiklamada ilk parti motosikletlerin 2008'in Mart ayi içerisinde Türkiye'de olacagi belirtildi. Kuralkan, Kanuni Motosikletleri için kullandigi bayi ve servis aginin yaninda, Husqvarna markasi için yeni bir yapilanma içerisine girildiginin ve müsterilere servis, satis sonrasi hizmetler ve yedek parça gibi konularda hiçbir sorun yasatmayacaklarinin da müjdesini verdi.

Kuralkan Grubu'nun anlasmaya vardigi bir diger dünya devi ise Hyosung marka motosikletlerin üreticisi ve 2008'de 30. yasini kutlamaya hazirlanan Kore menseli S&T Group. Bu anlasma çerçevesinde S&T Group, Kuralkan için S&T KANUNI markasi adi altinda 650 cc'ye kadar 13 farkli modelin üretimini yapacak.

Kuralkan Grubu bu anlasma ile ürün yelpazesini 50 cc'den 650 cc'ye kadar genisletti.Kuralkan Grubu S&T KANUNI için farkli bir strateji uygulayarak, genellikle belirli sehirlerde olusan yüksek hacimli motosiklet potansiyelini Türkiye geneline yaymayi planliyor. Böylece küçük ve orta segmentin üzerinde beklentileri olan motosiklet kullanicilari Kuralkan güvencesinde yüksek hacimli motosikletlere binebilecek. Güney Kore'li marka ile Kuralkan bayileri 1300 YTL'den yaklasik 30.000 YTL'ye kadar ürün satisi yapacak.

Kaynak: MotorON
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Kuralkan böylelikle; büyük cc motosiklet satışına başlamış olacak.En azından sattığı çin malı motosikletlerden daha kaliteli olur.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Bence çok güzel bir haber. Bir çok motosiklet kullanıcısının servis ve yedek parça sıkıntısından dolayı çekindiği bu iki markayı herhalde artık gönül rahatlığı ile alıp kullanabileceklerdir. İnşallah...
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    Zealsun ZS-200
    Abi takdir ettim Kuralkan Grubunu.Nede olsa hemşehrim
    ::offtp::
    [B][B][COLOR="Red"]Sevgi[/COLOR]de kusur işlediysek affola..[/B][/B]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aha filim başladı

Kanuniden çektiğimiz yetmiyor birde bunlar eklendi

Servisler dandik kardeş adamlar garanti maranti takmıyor elinden gelen en güzel şekli ile müşteriyi tuttuğu yerde memnun ediyor

Hyosung alacaktım vazgeçtim

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yine bisikletçilerin eline alet edevat verip de motor ustası demezler umarım Satış sonrası hizmetler müdürlüğüne biraz daha önem vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Satışla bitmiyor distribütörlük
    Onur Yollarda

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    şimdi hyosung u hem globalmotor hem de kuralkan mı getirecek?
    yoksa sadece kuralkan mı getirecek?
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce Erhan'a sordum bilmiyorum dedi Ledo'dan açıklama bekliyoruz
    Onur Yollarda

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha filim başladı

Servisler dandik kardeş adamlar garanti maranti takmıyor elinden gelen en güzel şekli ile müşteriyi tuttuğu yerde memnun ediyor

Kısaca servis maceramıda yazayım da herkes durumun vehametini görsün

Motorumu çektim servise arıza konusunu göruştuk servise bıraktım

1- kayıt yok belge yok allaha emanet
    2-Benden de herhangi bir evrak istenmedi ne ruhsat ne garanti belgesi
    3-Serviste dünya kadar tamir edilecek motor var bi o da kadar monraj sırası bekleyen motor usta 2 tane ve biri mobiletcı ( aslen bisikletci ) diğeri bybıcırık motor manyaaa iki saatte bi vidayı anca sıkar o da canı isterse
    4-motor 1 yaşında 22.000 km de idi ve hiçbir arızası garantiye girmiyormuş açıklamasını sana yapıyorlar ( benimki 3. vites dişlisini kırmışdı o da dağılan bir bilyanın parçalarından dolayı )
    5-motor 1 ay servisde bekledi ve yapılma sırası bir turlu gelmedi bende bi arabaya yukleyıp motoru ordan almak zorunda kaldım motorun şasesi ayrı motoru leğende teslim.
    6-Yedek parça fiyatları kuralkanın sitesinde farklı serviste çhooook farklı bmw mubarek
    7-içeri girdiğinizde size söylenecek bir yalanları herzaman var

İstanbul bahçelievler servisinden bahsediyorum diğerlerine gitmeme ne gerek var iso denen bişi var her biri eşit olmalı

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce Erhan'a sordum bilmiyorum dedi Ledo'dan açıklama bekliyoruz
    soracak birşey yok, belli işte; Hyosung'lar Global'de, S&T Kanuni'ler yani Kuralkan için üretilen motorlar Kuralkan'da.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S&T Motors, 1978 yılında Güney Kore'de kuruldu. Firma 1979'da Suzuki'nin tasarladığı bazı modellerin lisansını alarak, Güney Kore, Cahngwon'da açılan fabrikasında iç pazara yönelik motosikletler üretmeye başladı. 1986 yılında Japonya, Hamamatsu'da kendi araştırma ve geliştirme merkezini kuran S&T Motors, ertesi yıl ilk kez kendi tasarladığı motosikletleri seri üretime soktu. 2003 yılında kendi kurumsal kimliğini elde etmek için Hyosung Grubu'ndan ayrılan S&T Motors, 2007 yılının Haziran ayı içerisinde S&T Grubu'na dahil oldu.

http://motoron.com.tr/Content.aspx?hid=379

Hyosungla alakası yok sanırım.

Kısaca servis maceramıda yazayım da herkes durumun vehametini görsün

Motorumu çektim servise arıza konusunu göruştuk servise bıraktım

1- kayıt yok belge yok allaha emanet
    2-Benden de herhangi bir evrak istenmedi ne ruhsat ne garanti belgesi
    3-Serviste dünya kadar tamir edilecek motor var bi o da kadar monraj sırası bekleyen motor usta 2 tane ve biri mobiletcı ( aslen bisikletci ) diğeri bybıcırık motor manyaaa iki saatte bi vidayı anca sıkar o da canı isterse
    4-motor 1 yaşında 22.000 km de idi ve hiçbir arızası garantiye girmiyormuş açıklamasını sana yapıyorlar ( benimki 3. vites dişlisini kırmışdı o da dağılan bir bilyanın parçalarından dolayı )
    5-motor 1 ay servisde bekledi ve yapılma sırası bir turlu gelmedi bende bi arabaya yukleyıp motoru ordan almak zorunda kaldım motorun şasesi ayrı motoru leğende teslim.
    6-Yedek parça fiyatları kuralkanın sitesinde farklı serviste çhooook farklı bmw mubarek
    7-içeri girdiğinizde size söylenecek bir yalanları herzaman var

İstanbul bahçelievler servisinden bahsediyorum diğerlerine gitmeme ne gerek var iso denen bişi var her biri eşit olmalı
    Benim bir macit vardı, mondial. Onun sayesinde servisleri öğrendim. Daha önce de yazdım ve halen aynı kanaatteyim. 1.500 YTL'ye halen satılan 2 sene garantili motorlar var. Bu motoru Çin'den kaça alıyorsun, vergileri nasıl ödüyorsun, nakliyesi, reklamı, genel giderleri.... 2 sene de o motor ne arızalar çıkarı yüzde olarak belli. Bir de onları garantiden yaparsa külliyen zararda adamlar. UZUN LAFIN KISASI BU FİYATLARA MOTOR SATIP, 2 YIL GARANTİ VEREMEZSİN.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Husqvarna nın gelmesi iyi olacak piyasada gördüklerim çok eski modellerdi
    Çoğu kişi bilmiyor bile markayı söyleyince çinli sanıyorlardı
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Yzb. Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir macit vardı, mondial. Onun sayesinde servisleri öğrendim. Daha önce de yazdım ve halen aynı kanaatteyim. 1.500 YTL'ye halen satılan 2 sene garantili motorlar var. Bu motoru Çin'den kaça alıyorsun, vergileri nasıl ödüyorsun, nakliyesi, reklamı, genel giderleri.... 2 sene de o motor ne arızalar çıkarı yüzde olarak belli. Bir de onları garantiden yaparsa külliyen zararda adamlar. UZUN LAFIN KISASI BU FİYATLARA MOTOR SATIP, 2 YIL GARANTİ VEREMEZSİN.
    TR de bir mal satacaksan 2 yıl garanti veriyor kanunlar satıcıda buna uymak zorunda kurtarmıyorsa kurtaran fiyata kurtaran kalitede satsin

eğer kaliteli mal istiyorsak satıcılara değil kanunlara sığınmamız gerek ( ben herhangi bir yere şikayet etmeyerek hata yaptığımın farkındayım bu tamamen vakitsizlikten ) ama birdaha kanuni almayacağım almak isteyenleri uyaracağım en azından uyarmalıyız bilgilendirmeliyiz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Aha filim başladı

ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    aprilia leo 150
    husqvarna adını motosiklet markası olarak ilk defa duydum bende

şayet benim bildiğim dünyanın en büyük ve önemli ağaç motoru üreticisi ise kalitesi muhakkak ki tarışılmaz... ne alakası var demeyin.. firmanın imajı, ve kalitesini zedeliyecek bir üretim yapacaklarını sanmam... tabi aynı firmaysa...

bide dolmar vardı.. onlar ap ayrı zaten.. adamlar içip içip motosiklet yapıyorlar galiba... baksanıza.. 24 adet ağaç motorundan ne yapmışlar...

motosiklet ehliyeti 149,99 ytl :queen:

TR de bir mal satacaksan 2 yıl garanti veriyor kanunlar satıcıda buna uymak zorunda kurtarmıyorsa kurtaran fiyata kurtaran kalitede satsin

eğer kaliteli mal istiyorsak satıcılara değil kanunlara sığınmamız gerek ( ben herhangi bir yere şikayet etmeyerek hata yaptığımın farkındayım bu tamamen vakitsizlikten ) ama birdaha kanuni almayacağım almak isteyenleri uyaracağım en azından uyarmalıyız bilgilendirmeliyiz
    Adamlar haklı demedim, yanlış anlaşılmasın. Pazarda 3 YTL'ye satılan kaşarlar var ya, hani en az 8 kilo sütten 1 kilo kaşar olur ya, sütün kilosu 70 YKr, buna rağmen 3 YTL'ye kaşar satılıyor ve bazıları da kaşar aldığğını iddia ediyor ya...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı banavurma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    husqvarna adını motosiklet markası olarak ilk defa duydum bende

şayet benim bildiğim dünyanın en büyük ve önemli ağaç motoru üreticisi ise kalitesi muhakkak ki tarışılmaz... ne alakası var demeyin.. firmanın imajı, ve kalitesini zedeliyecek bir üretim yapacaklarını sanmam... tabi aynı firmaysa...

bide dolmar vardı.. onlar ap ayrı zaten.. adamlar içip içip motosiklet yapıyorlar galiba... baksanıza.. 24 adet ağaç motorundan ne yapmışlar...

neren buldun sen bu resmi yaa

ben servisimden memnunum arkadaşlar... hyosung da gelirse cazip fiyat da koyarlarsa servisi değiştirmeden motoru değiştirmiş olurum. şuan için kymco var planımda...

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bisikletçilerin eline alet edevat verip de motor ustası demezler umarım Satış sonrası hizmetler müdürlüğüne biraz daha önem vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Satışla bitmiyor distribütörlük
    ewet Pro sana katılıyorum umarım dediğin gibi önüne gelene yetkili servis vermezlerrr...

zaman gösterecekkk...
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Husqvarna markasının yeni model ve özel special kross makinelerinin gelmesi iyi olacaktır diye düşünüyorum arazi sürücüleri için.S&T motors anladığım kadarıyla kuralkan için hazırlanan özel bir koleksiyonla gelecek yani bildiğimiz hyosung ile alakası olmayacaktır motosikletlerin.............2008 fuarda detayları görmek mümkün olur sanırım diye umut ediyorum
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)