Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletçiler tanık arıyor! Dr Ömer UZMA Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Neredeyse her hafta ölümlü bir kaza haberi alan motosikletçiler, 21 Temmuz'da Dr. Ömer Uzma'nın İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne gelmeden geçirdiği kazada ölümüyle bir kez daha sarsılmıştı.Motordelisi forumlarında "flowrider" adıyla moderatörlük yapan Uzma'nın ölümüyle sonuçlanan kazanın tanıkları aranıyor.

Kazayla ilgili bilinen tek şey Uzma'nın motosikletiyle emniyet şeridinde giderken, ticari bir araca çarpması sonucu ölümü bilgisiyle sınırlı. Aracın şoförü ifadesinde "Emniyet şeridinde dururken, motosiklet gelip bana arkadan çarptı" diyor. Ancak olay yerini inceleyen motosikletçiler, "Arkadan çarpma tezini çürütecek şekilde" aracın sağ ön tarafının, motosikletin de sol tarafının hasarlı olduğunu söylüyor. Şimdi 21 Temmuz'da 14:30 gibi TEM otoyolundan ikinci köprüye giderken, Sarıyer, Beşiktaş çıkışını köprü yönünde geçer geçmez gerçekleşen kazayı gören tanık aranıyor.

D100'de can pazarı
    11 Temmuz'da da D100 karayolunda da bir dehşet yaşandı. Büyük şans eseri hayatta kalan motosikletçi Eren Başusta (24) yargıya intikal eden olayı şöyle anlatıyor: yaşadıklarını şöyle anlatıyor: Kartal istikametine doğru ilerlerken önümdeki araç hiçbir neden olmadan aniden fren yaparak beni tehlikeye atacak şekilde yavaşladı. Aracın hizasına geldim; şoföre bakarak "Ne yapıyorsun?" dedikten sonra yoluma devam ettim. Ancak aracı 2-3 metre geçmiştim ki sağ arkadan bana vurarak, orta beton refuja sıkıştırdı, çapraz şekilde beni yaklaşık 3-4 metre sürükledi.

kaynak : Milliyet
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    bravo metehan bu mesaj arada kaynıyordu iyi oldu bu yaptığın inşallah bir kaç insan evladı arar
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Guncelliyelim bizde.. İnsallah olayi gorupte okuyan birileri olur.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    umarım gorgu şahidi ortaya cıkar zaten onunde boyle ciddi bir kaza oldugunu goren biri hangi vijdanla yoluna devam eder bunu anlamam

eğitim şart diyesim geldi umarım manasız bir yerde kullanmamışımdır bu guzel tümceyi...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bende bir vidyoda izleim kaza sonrası görüntüler diye çok üzüldüm yaa... :(
    orda konusan birileri vardı motosikletli bir çok kişi vardı umarım bu mesaj onlara gider fakat kötü bir yanıda olabilir yalancı şahit arata bilirler bu numaraya eğer araba sürücüsünün yakınlarına filan giderse
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ********* Güncel *********
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    umarım bulunur görgü şahitleri
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

Motosikleti
    yuan 110cup
    hadi arkadaşlar gören yokmu........

Motosikleti
    YAMAHA FZ6-N
    **************güncel***************

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Olayı gören tüm motorcu arkadaşlarımız mutlaka başvurmalı. Ben ideosunu seyrettim kesin kez bence ağır bir itham olabilir ama araç şöförünü %100 hatalı ve kasti bir hareket yapmış.

+güncel

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    ben bütüm mail listeme atım bu istanbul ici 50 60 kişi demek herkestende bu hasasiyeti bekliyoruz...
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Elegant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten bu foruma üye olsaydı görgü şahidi şimdiye kadar 50 tane mesaj atmıştı. Olmadı orada olay yerinde beklerdi. Biriniin motoru arızalansa durup yardım eden camiada kazayı görüp de durmaz mı yardım etmeye?

Daha önce de dediğim gibi hergün kazanın olduğu saatte geçen araç sürücüleri olabilir. Orada bir organizasyon yapılsa nasıl olur (kaza yerinde)
    Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.

Kendimizin ve başkalarının can güvenliğini riske atmayalım.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    arkadaşlar hiç görgü şahidi cıkmadımı yaw
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    umalımki böle biri blunsun
    ancak kaza mahalline,çarpan otoya ve motosikletin durumuna bakarak pek fazla anlaşılmayacak bişeyde yok oto sürücüsü aynasına bakmadan sağa kırmış(tabi buda en iyimserinden bi bakış açısı daha farklıda olabilir.. )
    ve öntarafında darbe var ve otonun ön tarafı sağa meyilli ,belki darbe o kadar önde olmasaydı yada sağ ön kapının daha gerisinde olsaydı ve araç sağa meyilli olmasaydı o zaman görgü şahidine filan gerek duyulurdu yani buz gibi araç hatalı (......bunlar sadece tahmin),,tabi motorunda emniyet şeridini işgal etmesinden kaynaklanan ve gözardı edilemeyecek kadar hatalı olduğu malum..fakat bu demek değilki salt motor olduğu için insanlardaki önyargının baskısından kaynaklanan bi acımasızlıkla arabaya çifte standart yahut motora 2. sınıf araç muamelesi yapılsın..bu noktadan sonra devreye inceleme uzmanının ALLAH cc korkusu vicdan duygusu ve iş ahlakına olan saygısı giriyor umarım adalet yerini bulur...ALLAH cc ailesine sabırlar ihsan etsin ...

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    **************güncel***************
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    daha yok malesef
    arkadaslar forum sitelerıne de atalım bu msjı
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    sağına bakmadan giren bir taksici motorumun arka çantasına vurmuş ve bana sen çarptın demişti. böle adamlara prim vermemek için hak ettikleri cezayı almaları lazım.
    göz göre göre bir kardeşimizin ölümüne sebep olan ve üstelik hatayıda vefat eden kardeşimize atan şahisyet nasıl rahat uyuyabiliyor hayret ediyorum...
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

video nerede arkadaslar 2425

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Ben hemen ekledim diğer foruma...
    umarım biri çıkar...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

az önce star haberde bi racing ışıklarda kamyona hızla vurunca parçalandı ve sürücü vefat etmiş.o mu yoksa

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)