Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Çok acı bir haber, Hasan Türkan'ı (Donniedarko) kaybettik...

Motovento
    REKLAM ALANI

Allah rahmet eylesin, ateş düştüğü yeri yakıyor bizede onun için dua etmekten başka bişey kalmıyor.Allah sevdiklerine ve yakınlarına sabır versin. Mekanı cennet olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Allah Rahmet Eylesin ; Mekanı cennet olsun....

Çok üzücü bir haber...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    NTVMSNBC'nin "Anadolu Ajansı muhabiri trafik kurbanı" adıyla internet sitesinde Hasan'ın vefatı ile ilgili habere yorum yapan Niyazi Yücel adlı şahız kazanın görgü tanığı olduğunu belirtmiş ve kazanın nasıl gerçekleştiğini anlatmış.

Kırmızı ışıkta geçen bir yaya yüzünden Hasan'ın hayatını kaybetmesi çok ama çok acı.

Niyazi Yücel - İstanbul 25 Haziran 2007, Pazartesi 23:20

kaza anında oradaydım ve muhabiriniz bir kırmızı ışıkta geçen yayanın kurbanı oldu yayaya çarpmamak için frene bastı fakat yayayı hafif yaralayarak bariyere çarptı çarpmanın etkisiyle kırmızı honda motor yaklaşık 200 metre ileri fırladı ve muhabiriniz feci bir şekilde bariyer arasında kaldı
    Kaynak: NTVMSNBC
    http://www.ntvmsnbc.com/news/412070.asp

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    çok acı bi tesadüf allah sonumuzu hayır etsin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NTVMSNBC'nin "Anadolu Ajansı muhabiri trafik kurbanı" adıyla internet sitesinde Hasan'ın vefatı ile ilgili habere yorum yapan Niyazi Yücel adlı şahız kazanın görgü tanığı olduğunu belirtmiş ve kazanın nasıl gerçekleştiğini anlatmış.

Kırmızı ışıkta geçen bir yaya yüzünden Hasan'ın hayatını kaybetmesi çok ama çok acı.

Kaynak: NTVMSNBC
    http://www.ntvmsnbc.com/news/412070.asp
    Bu yazıyı ilk okudugumda damarlarımda nekadar kan varsa hepsi beynime çıktı. bu nasıl bir kader demiyecegim çünkü başkalarının böyle beryinsizce dikkatsizliginin faturasını motosikletli arkadaşlarımız ödemek zorunda degil.

Hasan arkadaşımız o yaya için kendi hayatını riske attı . fakat o şrfz yaya kazadan sonra kaçıp gitti. Bu nasıl bir insanlık anlamak mümkün degil.

Yazıdan anlaşılıyorki hasan arkadaşımız kırmızı ışıkta yoluna çıkan beyinsiz bir yaya ya çarpmamak için kendi hayatını riske attı ve bunun sonucu hayatını keybetti.

Diyecek birşey bulamıyorum

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    düşüncelerimi kelimelerle ifade edemiyorummm

marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE
    Geçen sene uye oldugum zamanlarda tanısmıstım kendısıyle.Rahmetın bol olsun Hasan....

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuda bir çok yorum yapıldı,ama eğer gerçekten bir yaya yüzünden vefat ettiyse kardeşimiz,umarım o yayanın bu olayı unutamayacak kadar hafızasında yer edinir.Birazcık beklemek bu kadar mı zor

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    bir sürü olay anlatılıyor..
    hangisi dogru bilemiyorum..
    polis kayıtlarında ise ışıklara motor hızlı girmıs ve aynı yönde bariyerler 3 kez çarpmış..
    üçüncüde motorda fırlamış ve iki yolu ayıran barıyerlerin arasına girmiş..
    sonuçta son donemlerde sık görüştüğümüz bir insandı ve temkinli kullanan bi arkadaşımızdı..
    allah gani gani rahmet eylesin..:(
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    bu olay doğruysa eğer dicek çok şeyim war
    ama terbiye sınırlarını zorlamak istemiyorum sitemizde
    bu arada orda yaya çarpsa ve kendisine bişi olmasa bile bu sefer gene biz suçlanırdık yayaya çarptık die ne yaparsak yapalım biz motorcuları suçlu buluyo bunlar bişilerin değişmesi lazım bu ülkede
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neye inanacağımı bilmiyorum. İlk baştan beri bir sürü olasılık yazıldı. Önce itfaiye, sonra Hasan'ın tedbirsiz kullanımı ve hızı, en sonunda da senaryolara bir yaya eklendi... Bildiğim tek şey artık Hasan'ın geri gelmeyeceği, msn de karşılaştığımızda o gün hangi haberin peşinde koştuğunu anlatamayacağı ya da bana gitmem için bir sergiyi tavsiye edemeyeceği...
    Seni özleyeceğiz tatlı su motorcusu...
    Mekanın cennet olsun...

motorcu gençlere .tedbiri ALLAH:cc. bizlere öğretti gerektiğinde deyil, yol ,hava , trafik ,şartlarına göre hız yapalım ,Hızlı gitmek marifet değil tedbirli gitmek marifettir. Arkadaşlar başınız sağ olsun.
    Nude Lindsay Lohan saver

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Bu yeni durum bence de olayın akışını değiştirmez ve Hasan'ı geriye getirmez. Ama yine de insanın içini burkuyor, ah keşke keşke..ler bitip tükenmez, ister itfaiye aracı olsun ister şaşkın bir yaya, ya da o an yaptığımız akılsızca bir tercih, hiç bir şey acıları hafifletemez ama bu belirsizlikte yeni ortaya atılan her şey acıları biraz daha taze tutar.

Allah kederli ailesine sabırlar versin, yaşlı babasının acılı fotoğrafı aklımdan gitmiyor ve ateş cidden ocağın ta ortasına düşüyor.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    YAMAHA XT 660R - HONDA PS 150i - VESPA ET 4
    Allah rahmet eylesin,ailesine ve yakınlarına
    sabırlar versin...

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an çok sinirliyim..bunu daha şimdi görüyoruz.bilgi doğru veya değil. biz cenazenin acısıyla ne olduğunu şaşırdık.bize en ufakta olsa bir ipucu lazımdı.hiç görgü şahidi yoktu. madem böyle bir bilgi var neden arayıp söylemiyorsunuz arkadaşlar.buraya yazdınız bitti mi yani??
    benim rahmetlinin yakın arkadaşı olduğunu bilenler için söylüyorum özellikle insan bir arar sorar böyle bir bilgi var haberiniz var mı diye?kimse aramadı,neden aramadınız?isyan ediyorum size..

Motosikleti
    motorsiklet
    ABZAH, Murat merhaba ben Eyüp. Bu topiği kazanın olduğu gece ben açmıştım. İtfaiye aracı bana ulaşan ilk bilgiydi ancak hiçbir zaman teyit edilemedi. Sana kazanın hemen ardından telefon açtığımda bu bilgiyi de iletmiştim. Daha sonra bölgedeki arkadaşları bu konuyu teyit etmeleri konusunda uyardım ama bir sonuç çıkmadı. Yani forumda devam eden itfaiye aracı aslında yok.
    Tam koruma, + 40 derecede bile

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun allah yakınlarına sabır versin

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    Gerçekten bu günlerde bu olaylar çok gerçekleşmeye başladı dicek söz yok ki giden gelmez.ALLAH mekanını cennet etsin............. :(
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)