Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

LPG'li Motosiklet Yaptı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 600 K7-CBF 150
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sivasta askerlik yaptım biliyorum
    Çok cins bir memleket orası.
    Tüpler kamyonda değilde mopedlerde ulaştırılıyor evlere.
    Arkasında görünce tüpü, tüplü sanmışsındır belki.
    97-98 yılınta otomobillerde yeni yaygınlaştı çünkü lpg
    arkadaş sen Sivas'da askerlik yaptın ben 12 sene kaldım.Çok şükür gözlerim sağlam,gazetede bile çıktı küpürünü halen saklıyorum.Biz arabaya 94 de taktık tüpü sen biraz geride kalmışsın.Ayrıyetten sitedeki Sivaslılar memleketlerine cins dendiğini okumasınlar bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Beat
    diesel motor yapan var mı kardeşim. Asıl o iyi olurdu... Ben direk sahip çıkarım.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    death ciğim tamam asker olduğun için sana İzmir bile cins gelebilir ama böyle de yazılmaz ki arkadaşım ayıp...

murty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 zat kırmızı
    kıçımın altında bi piknik tüpü düşünemiyorum

Rotting Crist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Zat
    valla bu benzin fiyat artışlarından sonra LPG hiç te fena olmamış
    [COLOR="Black"]Rotting Crist[/COLOR]

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Bunun pimi nerden çekiliyor

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Arkadaşlar İngilizlerin yaptığını iddia ettikleri elektrikli motorlara yapılan yorumlarınızı hatırlıyorum da... "abi adamlar yapmışlar" helal olsun" ne zaman satışa sunarlar Türkiye de" gibi şaşkınlık veren cümlelerinizle... Gariban Türkün yaptığını aşağılayıcı cümleler içeren yorularınıza güldüm.

Elin yaptığına iyi, Gavur malına duyulan ilgi ve güveni niçin kendi içimizden birisine karşı duymuyoruz, ben buna kızıyorum....

Bu ülkeyi yönetenler zaten, yeterince eziyor, bu adam gibi farklı olabilenleri... Bari bir de siz vurmayın ya... Madem "motorize dinamit üretti" diyorsunuz. Motorunuza taktırmazsınız, olur biter... Bunda ne kötülük var ben anlayamıyorum....

Zamanında LPG li otomobil yapanlara gülenler sonra, BMW, Ferrari gibi LÜKS otolarına LPG taktırdıkları için Marka sahipleriyle mahkemelik olmadılar mı bu ülkede!!!!

Önemli olan, bir şeyi doğru düzgün yapmak...

Bu devlet bu gibi insanları korusa, kollasa -destek olup- yol gösterse Dünyayı Yabancıların icatlarıyla KEŞFETMEYİZ....

GALİBA; sizin anlayışınız TÜRK ün aklı ..çarken ve kaçarken başına gelir geyiğine, gerektiğinden fazla inanmanız ve hayatınızda, bu örnekte olduğu gibi uyguluyor olmanız....

Gerektiğinden fazla, aşırı tepki, gösterenlere üzüldüm... hele motorinle çalışan motor bile üretildikten sonra...

serpico dan herkese iyilikler
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ii de zaten takılmıştı daha önce yeni diiilki,,,
    mz251 runner180 kinetix
    ayrıca çok ta memnunlar. km. de 40 bin yakıyomuş.

Alıntı murty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıçımın altında bi piknik tüpü düşünemiyorum
    benzinin üstüne oturuyosun yaa.
    o daha mı az tehlikeli sence?

Alıntı FutureShock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun pimi nerden çekiliyor
    ewdede kullanıyoruz. evdekininki nerdeyse ordadır.

Alıntı Rotting Crist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu benzin fiyat artışlarından sonra LPG hiç te fena olmamış
    aynen katılıyorum arkadaşım. arabalarda ki lpg yi neden kimse kınamıyo?
    kullanmaya gelşnce herkes kullanıyoda
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ttfırat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000
    Motosiklet işi zevk işi ben eğer kullanacaksam yakıtına bakmam o yüzdende pek makbul bulmuyorum kusura bakmayın....

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ttfırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet işi zevk işi ben eğer kullanacaksam yakıtına bakmam o yüzdende pek makbul bulmuyorum kusura bakmayın....

unutmamak lazım. ekmek parasını kazanan da var.

ttfırat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000
    ALP CİM o riske girilmez yaaa tamam ekmek parası kazanıyolar ama her an kaza korkusuyla.valla ben yapmam açıkçası ne dersin.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ttfırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALP CİM o riske girilmez yaaa tamam ekmek parası kazanıyolar ama her an kaza korkusuyla.valla ben yapmam açıkçası ne dersin.

ekmek aslanın ağzğnda. otolar için ne kadar tehlike aynısı. benzinli taksi varmı? o taksiye sende biniyon bende. unutma banzin daha patlayıcı ve yanıcı.
    kaliteli malzemeden yapılırsa motorda lpg neden olmasın??

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekmek aslanın ağzğnda. otolar için ne kadar tehlike aynısı. benzinli taksi varmı? o taksiye sende biniyon bende. unutma banzin daha patlayıcı ve yanıcı.
    kaliteli malzemeden yapılırsa motorda lpg neden olmasın??

Aynen abicim bencede malzeme kaliteli olduktan sonra ayarlar iyi bi şekilde yapıldıktan sonra

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Güzelmiş valla 600 makinalar için yapmak lazım aşırı yakıyor onlar bu motorlar zaten yakmıyorki
    Aşkım Sadece Motorum

atakan_zengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya helal olsun ama zaten scooterlar fazla yakmıyoki

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Alıntı Serpico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İngilizlerin yaptığını iddia ettikleri elektrikli motorlara yapılan yorumlarınızı hatırlıyorum da... "abi adamlar yapmışlar" helal olsun" ne zaman satışa sunarlar Türkiye de" gibi şaşkınlık veren cümlelerinizle... Gariban Türkün yaptığını aşağılayıcı cümleler içeren yorularınıza güldüm.

Elin yaptığına iyi, Gavur malına duyulan ilgi ve güveni niçin kendi içimizden birisine karşı duymuyoruz, ben buna kızıyorum....

Bu ülkeyi yönetenler zaten, yeterince eziyor, bu adam gibi farklı olabilenleri... Bari bir de siz vurmayın ya... Madem "motorize dinamit üretti" diyorsunuz. Motorunuza taktırmazsınız, olur biter... Bunda ne kötülük var ben anlayamıyorum....

Zamanında LPG li otomobil yapanlara gülenler sonra, BMW, Ferrari gibi LÜKS otolarına LPG taktırdıkları için Marka sahipleriyle mahkemelik olmadılar mı bu ülkede!!!!

Önemli olan, bir şeyi doğru düzgün yapmak...

Bu devlet bu gibi insanları korusa, kollasa -destek olup- yol gösterse Dünyayı Yabancıların icatlarıyla KEŞFETMEYİZ....

GALİBA; sizin anlayışınız TÜRK ün aklı ..çarken ve kaçarken başına gelir geyiğine, gerektiğinden fazla inanmanız ve hayatınızda, bu örnekte olduğu gibi uyguluyor olmanız....

Gerektiğinden fazla, aşırı tepki, gösterenlere üzüldüm... hele motorinle çalışan motor bile üretildikten sonra...

serpico dan herkese iyilikler

kardeşim sana katılıyorum... anadoludaki bazı yurttaşlarımız bu tür işlerle uğraşmaktadır.. kesinlikle onlara sahip cıkılmalıdır diye düşünüyorum... hem bi kere bu tür teknolojileri yapan yabancı milletlere mensup insanlar bu işleri yapmayı anasının karnında öğrenmedi ya.. deneme-yanılma, ar-ge, vs..... gibi yollarla kazandılar bu bilgi birikimini.... tarafımca hep destek tam destek...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Aman değmez akıllı insan işi değil ya. motosiklet bu ya yuhunuz

Motosikleti
    kanuni cheetah
    İYİ BAKALIM DAHA NELER GÖRECEĞİZ

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    bizim kafa yapımız ne zaman değişecek bilmiyorum hep başka milletlerin yaptığı makinalara extralar yapıyoruz sonra bunu haber diye yayınlıyoruz madem bu kadar kafası çalışan adamlar var ülkemizde niçin kendimize ait bir motorsikletimiz,arabamız yok arkadaşlar kendimizi böyle boş haberlerle avutmanın zamanı çoktan geçti artık harekete geçmenin zamanı geldi elin oğlu uzayda ayak basmadık yer bırakmadı bizim yaptıklarımıza bakın bu tip haberler boş işlerle uğraşanlarada gurur kaynağı oluyor sanki birşey yapmış gibi.

Motosikleti
    YAMAHA R6
    Güzel Bi çalişma Ama Motosiklet Için Tehlikeli Zaten Motor Az Yakiyo Gerek Yok Bunlara.ayrica Memleketimin Heryeri Nin Bi Ayri Güzelliği Var Sivas Lilara Cins Deyip Küstürmeyelim Arkadaşlar Polemik Olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler