Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Panayırı 7-8 Ekim'de Başlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo Tommy hocam en güzel hatunların olduğu standı es geçmişsin ben TKMK standında biraz takıldım muhabbet güzeldi , sonra Goldwing ci abiler motordan son ses Erik Dalı çalmaya başladılar ayrıldım panayır alanından :D
    Erik dalı öncesi Metallica çalıyordu sanırım. Biz de makarasını yaptık "Adamlardaki kültür karmaşasına bak anunaki önce Nothing else matters, ardında denyo bir gıygıy şarkı"diye. Aynı zaman aralığında orada olup da tanışmamışsak çok üzülürüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Cumartesi gittik. ATP Ahmet Abi sağolsun çay ikram etti ama mekan önünde kalabalık etmeyelim diye çok durmadan, selam verip kaçtık. Farklı aksesuar firmaları ve kulüpler vardı. Oktay Motor'da Oktay Abi sürekli birilerine yeni motorları anlatıyordu. Bir zamanlar Youtube'da abone kasmak için foruma giren "Saliha" dediğimiz küçük bir kızcağız vardı, onu gördük. Adventure İstanbul tayfasından Yıldıray ve Nuri mekandaydı. Ben görmedim ama bir ara mekana Selçük geldi sanırım. Makud.cu çok güzel bir hatunla Ktm.ci çok hoş bir hatun vardı. Hayallerimin kadını İpek Süleymanoğlu yoktu ama motoru oradaydı. Mekanın arka tarafında bir büfe vardı, adamlar bir döner yapmışlar, müthiş kokuyordu, akşamına içeceğim diye döner yemedim ama aklımda kaldı. Velhasıl biz güzel makara yaptık ve döndük.
    Döner kokusu alıp yenmez mi yaa. yiyeydin, bak şimdi benim de aklım kaldı dönerde.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Döner kokusu alıp yenmez mi yaa. yiyeydin, bak şimdi benim de aklım kaldı dönerde.
    Abi ben yedim mi en az 2-3 yarım ekmek gömüyorum, içki içeceksem de mutlaka aç karnına içmeliyim. O nedenle hayvan gibi yiyip anakonda gibi asfaltta yatmaktansa aç kalıp akşam içmek için hazır olmak istedim.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ortam kiraathaneden hallice idi, eglence olsun ne var ne yok gidelim bakalim diye ciktik yola zaten. Tommygun ile orada bulustuk, 2-3 tur attik. Ben yelek aldim gitmisken ise yarasin dedim.

KTM'li abla
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erik dalı öncesi Metallica çalıyordu sanırım. Biz de makarasını yaptık "Adamlardaki kültür karmaşasına bak anunaki önce Nothing else matters, ardında denyo bir gıygıy şarkı"diye. Aynı zaman aralığında orada olup da tanışmamışsak çok üzülürüm.
    Ben 4 gibi geldim üzüldüm şimdi yazsaydık keşke oradayken bu başlığa :(

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 4 gibi geldim üzüldüm şimdi yazsaydık keşke oradayken bu başlığa :(
    Yok biz 13:00-14:15 arası mekandaydık. Sonra ayrıldık.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    O Gold amcalar varya 🤣🤣 ne kadar uzak olursan kulağın o kadar rahat.. Tamam makinalar ateş ediyor da . Çok ateş ettiler yav

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)