Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acun Ilıcalı ters yönden gelen hafif ticari araçla çarpıştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, kızı Banu Ilıcalı ile birlikte motosiklet kazası geçirdi. Hemen Liv Hospital Vadistanbul hastanesine kaldırılan Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kaza haberini alan Acun Ilıcalı'nın yakınları hastaneye akın etti. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile çok sayıda sanatçı hastaneye gelenler arasında yer aldı.
    Kaza, Kemerburgaz Caddesi'nde saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Acun Ilıcalı, 34 EJT 662 plakalı motosikletle Ayazağa yönüne ilerlediği sırada, ters yönden gelen Recep K.'nın kullandığı 34 BJ 7850 plakalı hafif ticari araçla çarpıştı.

Motosikletten düşen Ilıcalı'nın kolu kırılırken, arkasında oturan kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun hafif şekilde yaralandı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Ilıcalı ile kızının müşahede altına alındı. Yapılan son kontrollerin ardından kolunda kırık olan Acun Ilıcalı ameliyat olacak.

Acun Ilıcalı'nın Kaza Yaptığı Motosikletin Markası Ne?

Acun Ilıcalı'nın kaza yatığı motosikletin markası Honda. Japon motorsiklet devi Honda'nın GL1800 Gold Wing model motosikleti barındırdığı yüksek güvenlik ve konfor ile dikkatlari üzerine çekiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Ters yönden gelen yani ne denilir o hırta bilmiyorum,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı Robinson_C adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ters yönden gelen yani ne denilir o hırta bilmiyorum,
    Robinson Türkiye de yaşadığını unutuyorsun galiba.
    bursevi

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Kaza yap, haksız ol, çarptığın kişi acun Ilıcalı olsun, acun ameliyatlık kızı da hastanelik olsun. Vay anasını o adamın yerinde olmak istemezdim.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Beto87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yap, haksız ol, çarptığın kişi acun Ilıcalı olsun, acun ameliyatlık kızı da hastanelik olsun. Vay anasını o adamın yerinde olmak istemezdim.
    Bizi çarpıp öldürse bir ifade verip çıkardı muhtemelen ama bu adamın ileriki hayatı davalardan, mahkemelerden ve karakoldan ibaret olacak. Bu ülkede Adalet keşke herkese eşit tecelli etse.
    Akhunturk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)