Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Panayırı 7-8 Ekim'de Başlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye Motosiklet Platformu tarafından organize edilen Motosiklet Panayırı 7-8 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak. Birçok motosiklet markalarının stantları, çeşitli eğitimler, ekipman satışları, 2. el motosiklet satışları, motosiklet kulüp ve dernek stantları ve birçok aktivite panayırda yer alacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250

tmp motosiklet panayırı

7-8 ekim 2022 tarihinde İstanbul Ataşehir de gerçekleşecek etkinlik. 3 sene önce idi galiba Göztepe de yapılmış idi. O zaman bir pantolon almıştım. umarım yine uygun fiyatlı bir şeyler olur

https://www.tmp.gen.tr/tmp-motosiklet-panayiri/
    espresso, CRF ve levend84 bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7-8 ekim 2022 tarihinde İstanbul Ataşehir de gerçekleşecek etkinlik. 3 sene önce idi galiba Göztepe de yapılmış idi. O zaman bir pantolon almıştım. umarım yine uygun fiyatlı bir şeyler olur

https://www.tmp.gen.tr/tmp-motosiklet-panayiri/
    Göztepe ile Hasanpaşa arasında Medeniyet Üniversitesinin yanındaki Salı Pazarı alanında yapılmıştı, ben de katılmıştım ziyaretçi olarak. 2. El motosiklet de satılıyordu, Gymkhana yarışması gibi birşey de yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göztepe ile Hasanpaşa arasında Medeniyet Üniversitesinin yanındaki Salı Pazarı alanında yapılmıştı, ben de katılmıştım ziyaretçi olarak. 2. El motosiklet de satılıyordu, Gymkhana yarışması gibi birşey de yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
    Bu sefer Ataşehir de kapalı pazar alanında. Katılım hava durumuna göre değişir bence. Hava iyi olur ise yoğun olur. Tabii yarışlar falan gibi etkinlikler olması lazım
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu sefer Ataşehir de kapalı pazar alanında. Katılım hava durumuna göre değişir bence. Hava iyi olur ise yoğun olur. Tabii yarışlar falan gibi etkinlikler olması lazım
    Bence gidilir, bu tip ya da daha iyi organizasyonların sürekli yapılması için katılım gerekiyor.
    CRF, espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bence gidilir, bu tip ya da daha iyi organizasyonların sürekli yapılması için katılım gerekiyor.
    Ne yazık ki motosiklet net de motosiklet haberleri dışında her şey ilgi görüyor. Sonra birileri çıkıp neden buranın eski tadı yok diyor..bir sen kaldın herhalde gezi falan paylasany
    espresso, tommygun ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ne yazık ki motosiklet net de motosiklet haberleri dışında her şey ilgi görüyor. Sonra birileri çıkıp neden buranın eski tadı yok diyor..bir sen kaldın herhalde gezi falan paylasany
    Gezi işi artık çok masraflı, ben kalmalı yapmadığım halde en az 1000 TL çıkıyor cebimden her bir yolda. Abi sen benden daha sağlam geziyorsun , sen de burada paylaşmıyorsun. Senin şu asma köprüde başına geleni Zafer Hoca olmasa öğrenemeyecektik.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gezi işi artık çok masraflı, ben kalmalı yapmadığım halde en az 1000 TL çıkıyor cebimden her bir yolda. Abi sen benden daha sağlam geziyorsun , sen de burada paylaşmıyorsun. Senin şu asma köprüde başına geleni Zafer Hoca olmasa öğrenemeyecektik.
    Reis,zafer hocanin hangi videosu?

Ahmet abiyle ayni gun üye olmuşsunuz,vay be zaman ne çabuk geçiyor.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Gezmek paylaşmak dan daha kolay yav ciddi emek istiyor. Yazanlara özeniyorum gerçekten. Bu sene çok gidemedim. Hakkari oldu sadece. Onu da ufak tefek paylaştım ama detaylı olmuyor..

Ama iyi düştük 🤣
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Gezmek paylaşmak dan daha kolay yav ciddi emek istiyor. Yazanlara özeniyorum gerçekten. Bu sene çok gidemedim. Hakkari oldu sadece. Onu da ufak tefek paylaştım ama detaylı olmuyor..
    Hakkari ne yahu abi sanki Ümraniye'den Kadıköy'e inmiş gibi "Hakkari" diyorsun

Motosikleti
    Hakkari ne yahu abi sanki Ümraniye'den Kadıköy'e inmiş gibi "Hakkari" diyorsun
    Aklında bulunsun gidecek olursan mayis 15 de başla ne sıcak ne soğuk manzara mükemmel oluyor
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hafif den hareket başladı

espresso ve freasy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hafif den hareket başladı

https://i.hizliresim.com/nmwhbp6.jpg
    Ahmet Abi otopark işi nasıl? Dışarıda kaldırıma mı alıyoruz motorları yoksa mekan yanında park imkanı var mı?

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ahmet Abi otopark işi nasıl? Dışarıda kaldırıma mı alıyoruz motorları yoksa mekan yanında park imkanı var mı?
    Park yeri yoksa, pazar yerine 500m uzaktaki Brandium AVM kapali otoparkina birakilabilir.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Park yeri yoksa, pazar yerine 500m uzaktaki Brandium AVM kapali otoparkina birakilabilir.
    Küçükbakkalköy, İçerenköy, Dudullu bir çok it, kopuk, uğursuz ve hırsızın ikamet ettiği bir bölge. Brandium otoparkı yerine gözümüzün önünde olsa motorlar daha sağlıklı olurdu.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Küçükbakkalköy, İçerenköy, Dudullu bir çok it, kopuk, uğursuz ve hırsızın ikamet ettiği bir bölge. Brandium otoparkı yerine gözümüzün önünde olsa motorlar daha sağlıklı olurdu.
    Pazar yeri çok büyük park sorunu yok motorla içeri girebilir ve park edilebilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Pazar yeri çok büyük park sorunu yok motorla içeri girebilir ve park edilebilir
    Ha gitmeye değer mi dersen o iş biraz karışık. Bugün mesai günü olduğu için çok bir hareket yoktu. Yarın nasıl olur bakalım
    espresso bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Ahmet abi gelmeye çalışacağım gelirsem bir çayını içerim . Bu aralar iş ve ev haricinde sıfır etkinlik sosyallik kendi adıma

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bende cumartesi giderim diye düşünüyordum ama hava kötü olunca çıkarmadım motoru.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biz Cumartesi gittik. ATP Ahmet Abi sağolsun çay ikram etti ama mekan önünde kalabalık etmeyelim diye çok durmadan, selam verip kaçtık. Farklı aksesuar firmaları ve kulüpler vardı. Oktay Motor'da Oktay Abi sürekli birilerine yeni motorları anlatıyordu. Bir zamanlar Youtube'da abone kasmak için foruma giren "Saliha" dediğimiz küçük bir kızcağız vardı, onu gördük. Adventure İstanbul tayfasından Yıldıray ve Nuri mekandaydı. Ben görmedim ama bir ara mekana Selçük geldi sanırım. Makud.cu çok güzel bir hatunla Ktm.ci çok hoş bir hatun vardı. Hayallerimin kadını İpek Süleymanoğlu yoktu ama motoru oradaydı. Mekanın arka tarafında bir büfe vardı, adamlar bir döner yapmışlar, müthiş kokuyordu, akşamına içeceğim diye döner yemedim ama aklımda kaldı. Velhasıl biz güzel makara yaptık ve döndük.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Biz Cumartesi gittik. Ahmet Abi sağolsun çay ikram etti ama mekan önünde kalabalık etmeyelim diye çok durmadan, selam verip kaçtık. Farklı aksesuar firmaları ve kulüpler vardı. Oktay Motor'da Oktay Abi sürekli birilerine yeni motorları anlatıyordu. Bir zamanlar Youtube'da abone kasmak için foruma giren "Saliha" dediğimiz küçük bir kızcağız vardı, onu gördük. Adventure İstanbul tayfasından Yıldıray ve Nuri mekandaydı. Ben görmedim ama bir ara mekana Selçük geldi sanırım. Makud.cu çok güzel bir hatunla Ktm.ci çok hoş bir hatun vardı. Hayallerimin kadını İpek Süleymanoğlu yoktu ama motoru oradaydı. Mekanın arka tarafında bir büfe vardı, adamlar bir döner yapmışlar, müthiş kokuyordu, akşamına içeceğim diye döner yemedim ama aklımda kaldı. Velhasıl biz güzel makara yaptık ve döndük.
    Ooo Tommy hocam en güzel hatunların olduğu standı es geçmişsin ben TKMK standında biraz takıldım muhabbet güzeldi , sonra Goldwing ci abiler motordan son ses Erik Dalı çalmaya başladılar ayrıldım panayır alanından :D
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)