Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Oktay Motor Şişli Mağazası 14 Ocak'ta Açılıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oktay Motor'un yeni mağazası İstanbul Şişli'de 14 Ocak 2023 tarihinde açılıyor.

Şişli Halaskargazi caddesi üzerinde yer alacak mağazada CF Moto modelleri yanı sıra Mondial ve TVS markalarına ait modeller de sergilenecek.

14 Ocak 2022 saat 14:00'de açılacak mağaza da açılışa özel kampanyalar ve sürpriz tanıtım ürünlerine yer verilecek.

Açılış günü CFMOTO 450RS modelinin lansmanı da gerçekleştirilecektir.

Adres: Merkez Mah. Halaskargazi Cad. Dilek Apt. No:173A Şişli / İSTANBUL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Mağaza açık adresi de verilseymiş?

Yeni mağaza hayırlı olsun.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mağaza açık adresi de verilseymiş?

Yeni mağaza hayırlı olsun.
    Merkez Mah. Halaskargazi Cad. Dilek Apt. No:173A Şişli / İSTANBUL
    Cyan ve espresso bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mekanın açıldığı yere Google Maps'ten baktım da hey gidi hey o mekanda eskiden çok güzel bir büfe vardı, yanındaki Çin restoranı eskiden çok güzel bir köfteciydi, rahmetli babamla giderdik. Karşıda Şişli Etfal'in sokağında ilkokulda gittiğim Fkm dersanesi ve Kent sineması vardı. Fkm dershanesinin girişindeki büfede çok güzel döner yaparlardı. Benim berber de o pasajdaydı. Çocukluğum ve ilk gençliğimde çok fazla dolandım oralarda.

Nostaljiyi bırakalım, güzel yere açılmış Şişli mağazası, hayırlı olsun.
    Cyan, sallami, berk_cglr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mekanın açıldığı yere Google Maps'ten baktım da hey gidi hey o mekanda eskiden çok güzel bir büfe vardı, yanındaki Çin restoranı eskiden çok güzel bir köfteciydi, rahmetli babamla giderdik. Karşıda Şişli Etfal'in sokağında ilkokulda gittiğim Fkm dersanesi ve Kent sineması vardı. Fkm dershanesinin girişindeki büfede çok güzel döner yaparlardı. Benim berber de o pasajdaydı. Çocukluğum ve ilk gençliğimde çok fazla dolandım oralarda.

Nostaljiyi bırakalım, güzel yere açılmış Şişli mağazası, hayırlı olsun.
    Benim de ortaokul lise zamanlarım hep oralarda geçti. Severim Şişli Nişantaşı Teşvikiye Kurtuluş ve Feriköy'ü.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Osmanbey, Osmanbey iken. 1984-2001 arası oradaydım. Bağ-kur'un tam karşısı, senin bahsettiğin sokağın bir altı. Vallahi İstanbul bambaşkaydı o zaman.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osmanbey, Osmanbey iken. 1984-2001 arası oradaydım. Bağ-kur'un tam karşısı, senin bahsettiğin sokağın bir altı. Vallahi İstanbul bambaşkaydı o zaman.
    Oralarda Big Burger ve Burç Büfe de unutamadığım fastfood mekanlarındandı.
    espresso bunu beğendi.

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    80 li yılların ortalarında Etfal Hastanesi'nde doğmuş, burada büyümüş ve halen burada ikamet eden biri olarak konumuna çok şaşırdığımı söylemem lazım. Umarım yüksek kira sebebiyle 2 gün sonra kapanmazlar. Burada servis olacak mı acaba? Benim cafe 152 yi ikitelliye götürmekten kurtulurum belki

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oralarda Big Burger ve Burç Büfe de unutamadığım fastfood mekanlarındandı.
    Big Burger'in karşı sokağında Çotal Burger vardı, okul zamanı hep oradan yerdim. Big Burger'e kaç kere gittiğimi sayamam bile yüzlercedir, sonra bir ara iskenderci kebapçı oldu arada veya daha sonra Burger King mi oldu tam hatırlayamadım... Daha aşağıda Pangaltıda Tunç Büfe vardı, o bina yıkıldı şimdi Radisson oldu. Ergenekon Kurtuluş'a girersen neler var neler...
    tommygun bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Bende şişli endüstri meslek lisesi mezunuyum okul zamanı (1988-1991) yılları arasında az gezmedik şişli osmanbey ne günlerdi be
    Yürüyerek Beşiktaşa kadar gezmeye giderdik yolda ettiğimiz muhabbetlerle zamanın nasıl geçtiğini anlamazdık
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende şişli endüstri meslek lisesi mezunuyum okul zamanı (1988-1991) yılları arasında az gezmedik şişli osmanbey ne günlerdi be
    Yürüyerek Beşiktaşa kadar gezmeye giderdik yolda ettiğimiz muhabbetlerle zamanın nasıl geçtiğini anlamazdık
    Futbol sahasına girip üçe üç maç yapardık. Öyle gerizekâlılardık o yaşlarda. (Bilmeyenler için; saha tam boy...) (Maç uzun sürmüyordu tabi.)
    Alper_tim bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)