Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Belediyenin açtığı çukurun üzerinden motosikletiyle atlamaya çalıştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    gece vakti olduğu için görüş mesafesi gündüze göre az oluyor, eğer bilerek yapmadı ise peki neden bu kadar hızlı gidiyordu? onu hiç merak eden oldu mu? yani önümüzü göremediğimiz bir yolda yavaşlayamayacak kadar hız yapan kaç kişi var aramızda?

yani bizim prensibimiz haklı ve ölü olmak mıydı? Türkiye de zaten işler normal ilerlemiyor onu kabul ediyorum, genel anlamda iş ciddiyetine sahip bir toplum değiliz, bu kabul etmesi üzücü ve acı bir gerçek...

gün içerisinde işe gidip gelirken yanımdan geçen motosikletlere bakıyorum ve arabalara da bakıyorum, gerçekten çok fazla tehlikeye giriyorlar, resmen allaha emanet yaşıyorlar, aslında yaşamıyorlar, ölüp gidiyorlar patır patır, günde kim bilir kaç trafik kazası oluyor... yani karambole yaşıyor millet,..
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece vakti olduğu için görüş mesafesi gündüze göre az oluyor, eğer bilerek yapmadı ise peki neden bu kadar hızlı gidiyordu? onu hiç merak eden oldu mu? yani önümüzü göremediğimiz bir yolda yavaşlayamayacak kadar hız yapan kaç kişi var aramızda?

yani bizim prensibimiz haklı ve ölü olmak mıydı? Türkiye de zaten işler normal ilerlemiyor onu kabul ediyorum, genel anlamda iş ciddiyetine sahip bir toplum değiliz, bu kabul etmesi üzücü ve acı bir gerçek...

gün içerisinde işe gidip gelirken yanımdan geçen motosikletlere bakıyorum ve arabalara da bakıyorum, gerçekten çok fazla tehlikeye giriyorlar, resmen allaha emanet yaşıyorlar, aslında yaşamıyorlar, ölüp gidiyorlar patır patır, günde kim bilir kaç trafik kazası oluyor... yani karambole yaşıyor millet,..
    Sürerken bütün arabalar psikopat ve hepsi kasti olarak beni ömdürmek peşinde gibi kabul edip sürüyoruz ya, yolları da her an her yerde belediye bir yerleri kazmış olabilir, ya da çukur vardır tamir edilmemiştir ya da yola yağ dökülmüştür ya da taş düşmüştür ya da ayı çıkabilir vb. gibi dikkatli ve temkinli sürmek lazım. insanlarda iyi cesaret var da bu aslında cesaret mi cehalet mi bilemedim.
    fatih.met bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Instagram'da okuduğum kadarıyla uçan motorcu oraya bilerek girmiş. Yani filmlerdeki gibi o tümsekten uçup karşıya geçmek niyetiyle atlamış kuma.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Instagram'da okuduğum kadarıyla uçan motorcu oraya bilerek girmiş. Yani filmlerdeki gibi o tümsekten uçup karşıya geçmek niyetiyle atlamış kuma.
    O zaman biraz aksamalar olsa da muradına ermiş demektir.
    espresso bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer öyleyse "yalan haberdir" yorumumu geri alıyorum. Allah şifa versin. Akıl fikir versin. Nadir bulunur bir kişi demek ki.
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Rampayı görünce uçmak istemiş karşı yola geçmeye çalışmış başaramamış çukura düşmüş. Yolun aydınlatması gayet iyi karanlık olsa haadi neyse. Apaçilik yapmak isterken çukura düşmüş. Çukurdan haberi olsaydı böyle atraksiyonlara girmezdi bence. Doğal seleksiyon durumu yani.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Adam görmemiş işte... Ne atlamaya çalıştı falan...
    Admin de reyting uğruna heber yapıyor.. Etmeyin yahu..
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcuyu ciddi ciddi savunmaya calısıp komik duruma düşmeyin. bilmiyormus görmemiş yuh :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu olay İstanbul'da olsa Ekrem İmamoğlu için yandaş gazeteler "Belediyenin açtığı çukura motosiklet sürücüsü düştüğünde İmamoğlu yine tatildeydi" diye manşet atarlardı.
    espresso ve DickName bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcuyu ciddi ciddi savunmaya calısıp komik duruma düşmeyin. bilmiyormus görmemiş yuh :D
    Savunmuyorum ki.. Görmemiş mal işte..
    biraz ilgi uyandırabilmek adına yok özellikle uçmuş falan...
    Gerenk yok bu işlere.. Onu anlatmak istiyoruz..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    falcon flash 100
    Kimsenin atlamaya çalıştığı yok. Vatandaş çalışmayı görmüyor kaza yapıyor.

Suçlu gerekli tedbiri almayan ve denetleme görevini yerine getirmeyenler.

Dikkat edin hemen toprak yığınının önüne iki duba koymuş bunları da şeritle bağlayarak aklı sıra tedbir almış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

İnstagram yazıyorsa doğrudur.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi yine izledim vallaha yanlıslıkla gibi değil :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)