Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Motosiklet Haziran 2022 Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci elde sıfırdan pahalıya motor satan şeref yoksunlarının fiyatları ile kıyaslandığında çiçek gibi listedir. 232.000 TL'ye Tracer 700'e ben balıklama atlarım. 3 ay boş beklerim yine onlara beş kuruş kazandırmam. Yıl sonunda motoru değiştirmeye niyetim var.

Kredi alabilecek durumda olanlar ve sağlam firmada çalışanlar için AKP'nin bu zorlama ekonomi modeli ile şu an kredi almanın tam zamanıdır. Bu enflasyon ortamında bu kadar düşük faizlerle kredi çekip ilk zamda kredinin kuşa dönmesi ile motoru kolayca ödeyebilirsiniz. Hele ki 3 yıllık falan bir kredi olursa 2. yıldan itibaren ödediğinizi bile anlamazsınız. Seçimden sonra gelecek hükümetin ilk işi faizleri 50 - 60'ların üzerine çekmek olacaktır çünkü normal ekonomi kuralları içerisinde olması gereken budur. Bizimki gibi üst akılla ekonomi yönetimi işte ancak böyle çile getirir.

Yalnız kredi sözleşmelerine dikkat etmek lazım. Bankalar da bunun böyle olacağını bildiklerinden sözleşmeye faiz artırımı ile ilgili bir şeyler koyuyor olabilirler.
    100.000 tl üzeri kredi vadeleri bugün itibariyle 12 ay ile sınırlandırıldığı için artık bu dediğin imkansız.
    maktama ve Yunus Özbek bunu beğendiler.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc 750 nin şanzumana hiç bir şey olmaz yurtdışında çok uzun km ler yapanlar var hem neden korkuyorsun ki bir şey olsa özel servisler de bu işi çözmüş yetkili servise gitmeye de gerek yok
    250 cc motosiklet kadar yakıt yakıyor çok çok iyi bir motosiklet değil ama 250 cc altın kaplama motosikletten daha iyi bir motosiklet nc bende zamanında inazuma alacakken biraz daha koyup nc 700 almıştım inazuma bende bir ukde olarak kaldı
    En iyisini yapmışsın hocam,hiç ukte olarak kalmasın ben 35,000 km inazuma kullanımı sonrası Nc'ye geçtim.Yan yana konulacak motorlar değil.
    İyi bir yol arkadaşınız varsa hiçbir yol uzak değildir.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisini yapmışsın hocam,hiç ukte olarak kalmasın ben 35,000 km inazuma kullanımı sonrası Nc'ye geçtim.Yan yana konulacak motorlar değil.
    şunu mu alayım diye sorana az daha koy ybr al denirdi 7 yıl önce inazuma alacağım diyince az daha koy nc 700 al dediler arkadaşlar bende aldım
    ekonomi 7 yıl önce böyleydi
    şimdi az daha koysak hiçbirşey alamıyoruz sıfırdan motosiklet almaya çalışan arkadaşlara allah yardım etsin
    blueway2 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    x max lar peynir ekmek gibi gidiyor.. 145 bine 2. el satıldı gözümün önünde..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu mu alayım diye sorana az daha koy ybr al denirdi 7 yıl önce inazuma alacağım diyince az daha koy nc 700 al dediler arkadaşlar bende aldım
    ekonomi 7 yıl önce böyleydi
    şimdi az daha koysak hiçbirşey alamıyoruz sıfırdan motosiklet almaya çalışan arkadaşlara allah yardım etsin
    Nc güzel ama benim sürüşünden keyif aldığım bir motor değil bazılarında belli km sonrası dct lerde viteste takılma olayı oluyor neyse artık en olmadık onu alıcam ..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrikli araçların en büyük bakım maliyeti, bataryası ömrünü tamamladığında neredeyse aldığınız fiyata gelen bataryalar
    Masrafı yok diyip fıtı fıtı giderken birden 2-3 yıllık bakım maliyetini tek parçada ödeyebiliyorsunuz
    Elektrikli araçlar ne kadar güzel gelse de benim görüşüm motosiklet motoru elektrikli olduğu zaman hiç güzel olmayacağını düşünüyorum, çoğu insan scooterleri sıkıcı bulurken vitesli motosiklete geçince çok zevkli olduğundan bahsederler, elektrikli olunca vites yok yüksek hacimlerin o "ya ne oluyor kıyametmi kopuyor" denen sesler olmuyor sıralı 4 silindirliler, V ikizler, V4 ler, L2 ler ve Boxer motor sesleri olmayacak buda bana sıkıcı hatta çoğu kişinin sıkıcı bulduğu scooterleri mumla aratıcak diye düşünüyorum, hele ki belli devirden sonra gelen güç patlamaları debriyaj tokatlamaları ve aragaz vermeleri daha bir çok sayamacağım şeyler de var git gide ruhsuz olmalarını hiç istemem.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Elektrikli kaliteli motor ucuz değil zaten fuarda görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam energica diye bir marka vardı motorları on numara kaliteli olması gerektiği gibiydi fuar fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 760 bin tl idi .. o Çin malı akülü scooterlar bence şahsen alınmaz çoğu çevremde gördüğüm bir seneyi doldurmadan aküler zayıflıyor yenileride çok pahalı ..
    espresso bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha bugün tekrar zam yapmış. birkaç bin lira daha artmış fiyatlar.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Motora güç yetmez oldu derken bu sefer de yakıta da güç yetmez oldu şu an 28,5 tl benzin,yaklaşık bir sene öncesine kadar motora yakıt koyarken umursamıyordum bakmıyordum bile şimdi kafam allak bullak 120-180-230-300-350-415 her depoda rakamlar böyle arttı, istediğim motoru buldum aldım, bu sefer de kendimi yollara vuramıyorum, hadi vurduk yollara bu sefer de parça fiyatları vs. yollarda düşünüp duruyoruz km arttıkça, istediğim makinaya geçmiş bile olsam huzur kalmadı, önceden terlik gibi gezerken şuan artık hesap kitapla bir yere gider gelir oldu.

Basit bir şileye git-gel 180 km ve bu 250 tl lik yakıt demek orada basit bir yeme içme bile 150 tl yani 400 tl demek hatta 400-500 tl, bu kadar basit bir gezi için. Çıkayım bir Marmaris yapayım desen 2000 TL'ye yakın yakıt sadece, kalma yeme içme 4-5 gün rahat üstüne 3-4 bin tl daha gerekir. Toplam 6 bin TL. En basit yurt dışı motorla gezi bile mesela Bulgar'a gitmek istesek 1000 km den biraz fazla 4-5 gün dolaşsan vizesi yakıtı birlikte 700 euro en sıradan maliyetlerle bu da şu an minimum 13 bin tl demek tabi vize reddi de yemezsen, yani motor almak bir dert sonrası bir dert, gençler işiniz çok zor, benim gibiler hadi istediğine yaklaştı ulaştı, idare ediyoruz da siz ne yapacaksınız nasıl bu ülkede hayatınızı yaşayacaksınız şaşıyorum..
    tommygun, espresso, gurcanozturk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155
    R25 TR54 Edition yaklaşık 140Bin TL ve deli sıra var

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/De...r54-edition/#/

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 TR54 Edition yaklaşık 140Bin TL ve deli sıra var

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/De...r54-edition/#/
    kenan ı sevmem ama bu çocuk bir harika babası efsane idi sokaklarda bu da pistlerin tozunu atıyor ayrıca 54 edişın süper
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Arkadaşlar malesef ülkenin durumu belli. Bu fiyata motor mu olur ev mi olur demeyin olur. Hatta emin olun bir süre sonra bu fiyatlarda artacak ! sadece 4 5 ayda aracım en az ikiye katladı şuan alamam... Yani 100 bin tlye 250cc lik motor demeyin o zaten 150bintl olacak bu fiyattan da alamayacaksınız. Ama ekonomi şahlandığı fakir insanımız olmadığı için olan genç nesile oldu. Biz en azından bir şeyleri tattık gördük heves aldık..
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Fiyatlar zaten uçuk, bir de karaborsa var.

Liste fiyatı 333.500 olan 2022 0km. Tracer 9GT'ye, elemanın biri 420.000TL yazmış sahibinden sitesinde. Hani, yakalarsam çükerim diyor arkadaş resmen.

Yani paran da olsa, motor almak istesen alamayacaksın bu durumda. Aynı mala 90.000TL fazla kim verir yahu?

Neden bu durum böyle, ne zaman düzelecek bu motor stokları?

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar zaten uçuk, bir de karaborsa var.

Liste fiyatı 333.500 olan 2022 0km. Tracer 9GT'ye, elemanın biri 420.000TL yazmış sahibinden sitesinde. Hani, yakalarsam çükerim diyor arkadaş resmen.

Yani paran da olsa, motor almak istesen alamayacaksın bu durumda. Aynı mala 90.000TL fazla kim verir yahu?

Neden bu durum böyle, ne zaman düzelecek bu motor stokları?
    190-200 bin tl ye R25 satılıyor ..
    Voltaren bunu beğendi.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    190-200 bin tl ye R25 satılıyor ..
    Peki alan var mı bu paralara R25?

Yani şimdi baktım, 2022 model 0 km.sinin liste fiyatı 115.800 TL.

Bedavadan 85-90 bin TL harcayabilecek kadar parası çok olan bir adam da R25'e binmez diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Artık Yok...

Bedavadan 85-90 bin TL harcayabilecek kadar parası çok olan bir adam da R25'e binmez diye düşünüyorum.
    Ben almam ama insanlar parada kalmak istemiyor ve vericeği 80-90 bin tl ortalama 6-7 ayda amorti ediceğini düşünüyor belki onun hesabını yaparak alıyor ..
    Voltaren bunu beğendi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS

Dolu, 160'a yarın koyayım 2 güne satarım sıfır R25'i. Gerizekalı çok piyasada. Git o paraya rc390 al, cbr650 al biraz daha koyup, ama kafa çalışmıyor. 36 beygir motora şu piyasada 120bin liradan bir kuruş fazla vermem.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolu, 160'a yarın koyayım 2 güne satarım sıfır R25'i. Gerizekalı çok piyasada. Git o paraya rc390 al, cbr650 al biraz daha koyup, ama kafa çalışmıyor. 36 beygir motora şu piyasada 120bin liradan bir kuruş fazla vermem.
    Tamam bir sen akıllısın zaten …

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen verme kardeş. Elbet biri verirrr))

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    gerizekalı piyasada değil ülkede bolca var.ama onlar bizden daha akıllı yazıldığı r25 2 ay sonra gelse bile dolar euro düşerse onunda fiyatı düşücek.zaten alıcısı hazır bekliyor geliyor direk 90na yapıştırıyor.dediğim gibi 250ccler 150 170 bin liralara gelicek sene sonunda.alan alır almayan seçimleri beklicek.seçim sonucu ne çıkarsa çıksın bi nebze fiyatlar düşücektir.şu saatten sonra kim hangi parayı hak eder gibi bir durum yok sadece rakam oldu hepsi aynı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)