Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kadın sürücü düz yolda giden motosikletliyi çarpıp öldürüyordu

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakırköy sahil yolunda bir otomobilin sollama yaptığı sırada çarpması sonucu ölümden dönen motosikletli, çılgına dönerek kendisine çarpan aracı takip etti. Sürücüye tepki gösteren motosikletli, diğer sürücülerin müdahalesi sonrasında olay yerinden ayrılırken, yaşanan anlar kameraya yansıdı.

Olay, Bakırköy sahil yolunda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, sahil yolunda ilerleyen motosikletli, şerit değiştiren sürücünün otomobiliyle çarpması sonucu ölümden döndü. Kazayı şans eseri hasar almadan atlatan motosikleti, kazadan sonra çılgına dönerek kendisine çarpan otomobili kovalamaya başladı. Yüksek sesle otomobil sürücüsünün sağa çekmesini söyleyerek kovalayan motosikletli, bir süre sonra aracı durdurmayı başardı. Motosikletli tutanak tutmak istediğini söyledi. Bu sırada trafikteki diğer sürücüler olaya müdahale olarak, motosikletliye küfürler savurup olay yerinden uzaklaştırdı. Yaşanan bu anlar ise motosikletlinin kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

https://streamable.com/dg77nc

espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r

Motosiklet sürücüsüne çarpıp kaçmaya çalışan kadın sürücü

Az once arkadasimin basina gelen olay.

Sahil yolu Atakoy-bakirkoy istikametinde sag seritte ilerlerken, bir surucu seridine dalarak makas atmak istiyor.

araci, sag arka kapi kismindan bizimkine carpiyor, bizimki sendeliyor ama dusmuyor. Hiz sanirim 70 km/s civari. Dusse hayati bitecek belki.

Neyse kadin orali olmuyor, kaciyor. bizimki sinirli bir sekilde kadini takip ediyor ve saga cekmesi icin bagiriyor.

Kadin kaciyor bi 500 metre kovalamaca sonucu kadin sol seritte duruyor, cami indiriyor, bizimki "saga cek tutanak tutucaz, yoksa ilk isiklarda arabani dagitirim" diyor.

Bu sirada kadin annem hasta tarzi birseyler soyluyor. kask kamerasinda sesi cok az tam anlamadim.

sonra yoldan gecen kahraman insanlarimiz bizimkine kufur ederek geliyor ve bizimkini dovmeye kalkiyorlar. Kadini rahat birak miktirgit o... cocuguu falan.

Bizimki linç yiyecek, mecbur ordan uzaklasip 155 i arayip kadindan ve bunu dovmeye kalkanlardan sikayetci oluyor.

Arkadasim izin verise videoyu daha sonra ekleyecegim.
    espresso bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Gerçekten bu ülkeden gitmenin vakti geldi de geçiyor bile.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Geçmiş olsun. Dün akşam iş yerinden çıkışta servis minibüsü tam kapının önüne çekmiş. Önü arkası bomboş. Kapıdan dışarısı cadde. Adama dedim ki bana buradan çıkışta göremediğim için araç çarpsa, umurunda olmaz değil mi? dedim. Aldığım cevap sırıtarak olmaz tabii. Ölür müsün öldürür müsün? Dedim ben buna dalayım, içimden 10'a kadar saydım. Ben böyle cevabın ta ......... deyip ayrıldım. Bu akşam hesaplaşacağız bakalım.
    M.balibey ve Mr.wind bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun kaçıyorsa hiç o tarz hareketlere girmeyeceksin biri orda bıçaklasa yada silah çekip vursa arkadaşın giderdi boşu boşuna. Plakasıyla beraber gidip olay görüntüleriyle şikayetçi olacaksın. Elinde kamera kaydı olmasa kadının beyanı esastır olayı işin içine girdi mi oradan sıyrılamaz.
    Mr.wind, espresso, tusumoto ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Geçmiş olsun, trafikte kadınlara baktığım zaman etrafını hiç önemsemeyen arkasında kıyamet kopsa umrunda olmayan tipler olarak karşıma çıkıyor hepsi, dün en basitinden arabayı bir yere koydu her iki yerden de araba geçemedi, diğer gördüklerim dengesiz şerit değiştirmeler, şeritde dolaşmalar gibi gibi sorunlar bu kadar heyacanlıysanız binmeyin kimsenin canına, vaktine ve malına zarar vermeye hakkınız yok, istisnalar varmı var ama oda işte yıldızlar falan dizilirse denk geliyor .
    Mr.wind ve Dxsec bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az once arkadasimin basina gelen olay.

Sahil yolu Atakoy-bakirkoy istikametinde sag seritte ilerlerken, bir surucu seridine dalarak makas atmak istiyor.

araci, sag arka kapi kismindan bizimkine carpiyor, bizimki sendeliyor ama dusmuyor. Hiz sanirim 70 km/s civari. Dusse hayati bitecek belki.

Neyse kadin orali olmuyor, kaciyor. bizimki sinirli bir sekilde kadini takip ediyor ve saga cekmesi icin bagiriyor.

Kadin kaciyor bi 500 metre kovalamaca sonucu kadin sol seritte duruyor, cami indiriyor, bizimki "saga cek tutanak tutucaz, yoksa ilk isiklarda arabani dagitirim" diyor.

Bu sirada kadin annem hasta tarzi birseyler soyluyor. kask kamerasinda sesi cok az tam anlamadim.

sonra yoldan gecen kahraman insanlarimiz bizimkine kufur ederek geliyor ve bizimkini dovmeye kalkiyorlar. Kadini rahat birak miktirgit o... cocuguu falan.

Bizimki linç yiyecek, mecbur ordan uzaklasip 155 i arayip kadindan ve bunu dovmeye kalkanlardan sikayetci oluyor.

Arkadasim izin verise videoyu daha sonra ekleyecegim.
    Hakliyken haksiz olma durumu biraz. Olayin sokuyla sakinlesememis, o da normal. Asil o kufreden arkadas ceza almali, neyin ne oldugunu bilmeden daldigi icin.
    Mr.wind, KırmızıGrom ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakliyken haksiz olma durumu biraz. Olayin sokuyla sakinlesememis, o da normal. Asil o kufreden arkadas ceza almali, neyin ne oldugunu bilmeden daldigi icin.
    bizimki sikayetci olmus bakalim ne olacak. show habere roportaj vermis falan aksama izleriz belki.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Arkadaşın İst'da motosiklet kullanıyorsa 2x sakin kalması gerek.Malum şehrimiz taşralı, metropolde yaşamasını bilmeyen kadın erkek,zengin fakir farketmeden davarların bol bulunduğu bir diyar.

Bu arada o küfür eden lavuğa ilk s...git dediğinde sert tepki verseydi veya yumruğu vurup uzatsaydı o kadar ileri gidemezdi emin ol,tücrübeyle sabit.
    espresso bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Şaka gibi olay .mci onun bunun cocuklarina bak ben bu su bidonuna azan milletin biyerine koyayım. Motorcu arkadas yerden goge kadar hakli. O kadinin da anasini sey yapayim geberir insallah itin dogurdugu.

Motosikleti
    cb250r
    motosiklet surucusunun arkadasim olmasindan bagimsiz olarak kisisel yorumum su:

1-Araba surucusu bilincli bir sekilde, motosiklet surucusunun seridine giriyor. Carpma amaci olmasa bile, yaptigi davranisin ölumcul sonuclari var.

2-Carpiyor, yani kazaya karisiyor ve kaciyor. carparak kacmasi suc.

3-Bu dunyada var olmamasi gereken yaratik, carptigi insan olumden dondu, kacip gidiyor. insan hayatini hice saymaktan daha alcakca cok az davranis vardir.

4-sagdaki beyaz arac ta embesil. "kadin o bosver devam et" diyor. ulan hiyar oglu hiyar ortada trafik kazasi var. Motosiklet surucusunun tek istedigi sey "tutanak"

5-Eger orda olsaydim o sonradan kufur ederek gelen döt lalesinin dilini koparip dötune sokardim.

6-kadin olmasi, isledigi sucu hafifletmiyor. insan degil o yaratik kadin olasa ne olacak?
    espresso, GoGi ve TIGERSHARK bunu beğendiler.

awitrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Konu ekşisözlükte bile açılmış bu ne hız yiğitler
    https://eksisozluk.com/motora-carpip...meric--7291107

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Büyük geçmiş olsun, ne desek boş, Allah hepimizi korusun cennet vatanımızda.
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

awitrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    video neden silindi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Bağğyan diye gelip yine kadını aşağılayan o.cocugu demesi

Şikayetçi olsun tabii ama malesef bir cacık olacağını düşünmüyorum. Geçmiş olsun.

Motosikleti
    cb250r
    videoyu ben yuklemistim ucretsiz site, asiri yuklenmeden silinmis. birazdan yeni link paylasirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

https://streamable.com/dg77nc

yeni link

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    ....................................

Ulan yani sanki benim başıma gelmiş gibi sinirlendim videoyu seyrederken. Bu ne arsızlık, ne utanmazlık, ne pişkinlik yahu? Hem adama çarpacaksın, sonra hiç bir şey olmamış gibi, "S*kmişim senin motosikletini" dercesine rahat rahat sürüşüne devam edeceksin.

............................

Yani işte çok kötü şeyler bunlar.Böyle bir pişkinlik durumunda her insanın kan beynine çıkar haliyle, motorcu arkadaş sonuna kadar haklı burda bence.
    Motoseverrr, Mr.wind ve maktama bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    O gelen dallamaya direk kaskla uçarak kafayı gömerdim heralde benim kadar sakin adamı bile çıldırttı.Kaza yapan arkadaş gerçekten çok korkmuş sesinden sinirinden adrenalinden belli.Birazda millet ne olduğunu anlamamış.
    Voltaren ve Mr.wind bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    34 KE 1615 plakalı Doblo kullanıcısı küfürbaz arkadaş telefon numarası belli olacak diye korkusundan ilanını sahibinden.com'dan kaldırmış.

Unutmayın, unutturmayın. Bugün bu motorcu kardeşimize, yarın bize..

Mr.wind, Green Arrow, canerz35 ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Doblocu tam ülkenin özeti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 KE 1615 plakalı Doblo kullanıcısı küfürbaz arkadaş telefon numarası belli olacak diye korkusundan ilanını sahibinden.com'dan kaldırmış.

Unutmayın, unutturmayın. Bugün bu motorcu kardeşimize, yarın bize..

https://i.hizliresim.com/7z6f3f5.JPG

https://i.hizliresim.com/ewvg9pq.JPG

https://i.hizliresim.com/i5xmdt0.jpg
    Numarası varmı elinizde? Ekside yazayım numarasını da ifşa olsun. Gerçekten bu kadar kolaymı ana avrat gitmek? Bu kadar düşük IQ'lu olan insan yoktur diyordum ama varmış. İnsan bir sorar, hayırdır nedir diye. 2 gr "" için hemen kadını savunuyor. Zeka düşüklüğü.

edit: Delikanlı doblocu kro baya tırsmış. Arkadaşın dediği gibi o küfür duyduğun an kafasına yapıştıracaksın. Video sahibine geçmiş olsun. Triggerlandım yine.
    tommygun, Mr.wind, Voltaren ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)