Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kadın Motosiklet Sürücüsüne Tükürüklü Taciz.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınlara karşı önyargılı olması gereken benim gibi ihtiyarlar olmalıydı. Kadın motosiklet kullanıcılarını foruma üye olup görüşlerini belirtmeye davet ediyorum. Neden kadın üye yok forumda? Neden üye olanlar tez elden kaçıyor?
    Onlar çoğunlukla genç; Youtube, Instagram, Facebook falan takılıyorlardır.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınlara karşı önyargılı olması gereken benim gibi ihtiyarlar olmalıydı. Kadın motosiklet kullanıcılarını foruma üye olup görüşlerini belirtmeye davet ediyorum. Neden kadın üye yok forumda? Neden üye olanlar tez elden kaçıyor?
    forumda kadın üye vardır da söylemiyorlardır.

Gerçi fark eder mi söyleyenlerde youtube kanalına üye yaptırmaya geliyor, işi bitince gidiyo.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Hem motosikletli, üstüne üstlük bir de kadın!

Bu magandalar cenneti ülkede çok tehlikeli bir kombinasyon.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    kadın sürücülerden zaten hazzetmiyorum, motorculardan da pek hazzetmem, bunların sürüş tarzları genelde kriminal olay, kadın kim bilir ne hata yaptı diye düşünüyordum ama çıkıp da arabadan inen elemanın tükürmesini de görmezden gelemem.

al birini vur ötekine, olayın başlangıcını bilmediğim için böyle yorum yapabilirim çünkü dediğim gibi kadın sürücüler ve motorcular trafikte pek normal değiller, bir motorcu olarak sayımız az olduğu halde trafikte nasıl böyle göze batıyoruz? çünkü ruh hastası gibi sürüyor motorcular, motorsun ufaksın diye her gördüğün boşluğa lap diye dalamazsın, dalıyorsan ide oradan zınk diye geçeceksin ve kimseyle polemiğe girmeyeceksin.

kadın belli ki tartışmak istemiş ve karşısında da tahammülsüz bir barzo tip olunca böyle bir tablo çıkmış.... hepiniz bilirsiniz ki kadınlar her daim kavga etmek için bir sebep üretirler, olumsuz canlılar, "some amca ile any teyze" yi tanıyan var mı?

............ neyse, 2 gün önce yaşadığım güzel bir olayı söylemek istiyorum;
    2 gün önce bir dilenci gördüm, para istiyordu, yanından geçerken "ha si.ir oradan" diye küfür ettim buna :D "işallah bayramda kaza yaparsın" diye beddua etti bana. bu bana beddua edince yanımda abim sinirlendi, oysa ki ben hiç umursamadım, dilencilere küfür etmek ne zevkliymiş, bundan sonra dilenci gördükçe çeşitli küfürler edeceğim, tepkileri merak ediyorum.
    tommygun, espresso ve DickName bunu beğendiler.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dilenci gördükçe çeşitli küfürler edeceğim, tepkileri merak ediyorum.
    bizim buradakılerın yarısı türkçe blmiyor :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Tamam motorlar da olmadık akrobatik hareketlerle sürüyorlar trafikte, evet kanunen ve vicdanen de yapmamaları lazım bunu; ama en fazla n'olabilir ki dört tekerleklilere karşı?

N'olur, en fazla aradan geçerken kaportasını çizer, belki aynasını kırar, o kadar. Bu arada muhtemelen kendi de düşer, ekipmanı yoksa yaralanabilir de.

Ama arabaların yaptığı aynı şey değil motorlara karşı.

Motoru sıkıştırmak, düşmesine sebebiyet vermek, kıçına kadar girip tedirgin etmek, silme geçmek vs. bunlar hep motor kullanan kişinin canına kast etmektir bana göre. Yani ben böyle görüyorum olayı.

Arabanın kaportası var, motorcunun kaportası ise kendi bedeni hesabı işte.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Voltaren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam motorlar da olmadık akrobatik hareketlerle sürüyorlar trafikte, evet kanunen ve vicdanen de yapmamaları lazım bunu; ama en fazla n'olabilir ki dört tekerleklilere karşı?

N'olur, en fazla aradan geçerken kaportasını çizer, belki aynasını kırar, o kadar. Bu arada muhtemelen kendi de düşer, ekipmanı yoksa yaralanabilir de.

Ama arabaların yaptığı aynı şey değil motorlara karşı.

Motoru sıkıştırmak, düşmesine sebebiyet vermek, kıçına kadar girip tedirgin etmek, silme geçmek vs. bunlar hep motor kullanan kişinin canına kast etmektir bana göre. Yani ben böyle görüyorum olayı.

Arabanın kaportası var, motorcunun kaportası ise kendi bedeni hesabı işte.
    kaporta biziz ama motorcuların egoları araba sürücülerinden daha fazla

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Yasal işlem yapılmalı başka yolu yok !!! Diycem başka yolu var ..Bizlerde trafikteyiz bekleriz....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)