Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Motosiklet Haziran 2022 Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yamaha Türkiye tarafından 06.06.2022 tarihinden itibaren geçerli motosiklet fiyat listesi yayınlandı.

Haziran 2022 Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyat Listesi
    * Tavsiye edilen fiyat listesi 6 Haziran 2022 tarihi itibariyle geçerlidir.
    * Toplam satış fiyatına %18 KDV ve ÖTV (250 cc ve üzeri %37, 250 cc altı %8) dahildir. Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatıdır.
    * Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgiledirme amaçlı paylaşılmıştır.
    * 28003 No'lu Resmi Gazete'de yayınlanan kanuna göre üretim yılı, model yılı olarak geçmektedir. 2021 yılında satışa sunulacak Euro 5 modellerin model yılları üretim yılına göre değişiklik göstermektedir.

* Yamaha Motor Türkiye önceden bildirimde bulunmaksızın fiyatlarda ve ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    * Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları, MTV vb. ücretler dahil değildir.
    * Motosiklet fiyatlarında belirtilen tüm vergiler bilgi amaçlı olup vergi mevzuatında gerçekleşecek olan tüm değişiklikler ürün fiyatlarına yansıtılacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)

HAZIRAN 2022 Yamaha Guncel Fiyat Listesi

Bu fiyatlara motor alan olmazcılar, piyasada fırsatcı cok abicimciler, nereye gidecek bu işin sonucular, kısaca hepimiz buradaysak buyrun aşagıdan devam edelim

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/De...yat-Listesi/#/
    oialdemir bunu beğendi.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    3 tane alayım sudan ucuzken.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Kurban olduğum verdikçe veriyor,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX
    şu xsrlara bayılıyorum lakin 125 liği bile 100.000 TL :( yurt dışına evlatlık gidilir şimdi yurtdışı r25 fiyatına baktım 5.300 $ yani orada yaşayan meslek sahibi bir insanın belki 2 maaşından bile az gel vur abi buraya 120.000 TL ortalama maaşımız 7 bin olsun hadi bak kıyak yaptım ortalama 17 maaş bu şartlarda da hiç yiyip içmiyeceksin o parayı kenara koyacaksın taksite girdiğini düşün eskiden 10 senede ev alınıyordu şimdi anca 100 bine motor alırsın Allah bize bunları yaşatanların fitil fitil burnundan getirsin gün geçtikçe fakirleşiyoruz.
    Yunus Özbek, espresso ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Aga be keske alsaymisiz su fiyatlara!! (Gelecekten bildiriyorum)
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bu fiyatlar sadece eskiden mt25 r25 varken onu almana ne gerek var denilen motorların yıldızını parlatacak gerek sıfır gerek ikinci elde ..

Arka planda kaliteli sorunsuz ama belli modellerin markaların gölgesinde kalmış tutmamış markaların yada modellerin parlamasına onlara yönelim olmasına sebeb olucak ..

Motosikleti
    250r
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyatlar sadece eskiden mt25 r25 varken onu almana ne gerek var denilen motorların yıldızını parlatacak gerek sıfır gerek ikinci elde ..

Arka planda kaliteli sorunsuz ama belli modellerin markaların gölgesinde kalmış tutmamış markaların yada modellerin parlamasına onlara yönelim olmasına sebeb olucak ..
    Sayın Logaritma, bir motor alıp kurtulman lazım senin en kısa sürede. Araştırırken sürekli karar değiştirir gibisin.

Karizma yazmıştın bir konuda, ben de merak ettim biraz göz gezdirdim. Yedek parça sıkıntısı, şase sorunlar vs. varmış. Haberin olsun.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bulamıyorum valla eskiye girmek istemiyorum yeni dede v storm 2020-2021 140-150 bine alıyım dedim valla otuz defa elim gitmedi 250cc motora o parayı vermeye üstüne ikinci eli ağır ona o para vericeğime gider çok sevdiğimden değilde nc750x dct alırım bir tane şanzımanı kucağımızda patlamıycaklardan oda saatli bomba yoksa sürüşünden hiç keyif almadığım bir motor..

Ne biliyim işte şu enflasyon hayat pahalılığı hepimizin ayarlarını bozdu hero ya gelince teknik detaylı bir araştırma yapmadım ama honda motoru var crf onu biliyorum 70-80 bin km leri çok yapan var onu biliyorum hatta motomania yıllar önce tanıtımında bir arkadaş o motorla İstanbul’dan İzmir’e ordan Kıbrıs’a Kıbrıs’tan tekrar İzmir’e ordan İstanbul’a falan gitmişti o motorla 45 bin km yanlış hatırlamıyorsam yol yapmıştı yani o kadar kötü bir motor olucağını düşünmüyorum..
    yedek parça illaki olur sıkıntı bugün cfmoto da bile yedek parçada sıkıntı var deniyor pek çok büyük markalarda sıkıntı var deniyor ama sende 15-20 bin tl ye ona göre motor alıyorsun 90-100 bine almıyorsun…
    şase yi hiç duymadım ilk senden duydum benim o motor hakkında tek olumsuz olarak duyduğum şey ön arka lastik ebatları Türkiye de bulunmuyormuş set halinde o yüzden millet öne başka arkaya başka modeller falan takıyormuş ..

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alsaniz nolacak nasi sürmeyi planlıyorsunuz??motosiklet kullanmak türkiye şartlarinda LÜX artık.1 kisi binicek 5 6 litre benzin yakıcak haa vallaha helal olsun.bende de mt09 var ciddi anlamda satmayı düşünüyorum 2000km de doyamadım ama yapacak bir şey yok.litresi 30 tl olmuş şu saatten sonra 250cc bile fantezi sayılır.nmax pcx satışları 50ye katlanır gibi görünüyor
    ufoz ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alsaniz nolacak nasi sürmeyi planlıyorsunuz??motosiklet kullanmak türkiye şartlarinda LÜX artık.1 kisi binicek 5 6 litre benzin yakıcak haa vallaha helal olsun.bende de mt09 var ciddi anlamda satmayı düşünüyorum 2000km de doyamadım ama yapacak bir şey yok.litresi 30 tl olmuş şu saatten sonra 250cc bile fantezi sayılır.nmax pcx satışları 50ye katlanır gibi görünüyor
    Nmax bilmem pcx de sıra var mayısdan beri bekleyen arkadaşım var hazirandı şimdi galiba temmuza alıcak .. sanırım şu anda almaya kalksan Eylüle gün alırsın ..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 cc 43750 bajajda güncelleme yapsada giydirsek

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 cc 43750 bajajda güncelleme yapsada giydirsek
    Bajaj dururmu. Öğlen güncelledi bile...

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl önce 40.500 liraya sıfır km r25 aldıydım balıkesir yamaha motohandan. ankara'da olduğum için daha ne adamı ne motoru görmüştüm ama parayı peşin peşin eft yapmıştım. ne deli cesaretiydi arkadaş.
    ama galeri sahibi de ankara'ya kapıma kadar getirmişti yanında höşmerim hediyesiyle. iyi adamdı.

hey gidi hey ne günlerdi. bayide sıfır km motor bulup alabilen son müşterilerden biriyim galiba. artık başka galerilere satılıyor sıfır km motorlar. biraz olsun kafam çalışıyodu da cebimde kuruş yokken 0.99 faiz oranından motorun tamamına krediyi çekip almıştım.

tekrar tekrar söylüyorum. bu fiyatlar mumla aranacak. dolar böyle giderse sene sonunda bu gördüğünüz fiyat listesini 2'yle çarpın. şu an yok artık bu paralar bu motorlara verilir mi deniyor ama senelerden beri aynı laflar söylenmeye devam ediyor. değişen tek şey fiyatlar.

gücünüz neye yetiyorsa verin parasını alın çünkü zamanla değeri düşen tek şey türk lirası...
    espresso bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Ülkede öyle bir ortam yarattılar ki bugün almaz isem yarın bu fiyata nah bulurum korkusu ile yaklaşıldığından satılmayan hiçbir şey yok. Bayilerde araba yok, motor yok Tekne almak istesen tekne yok!!! Ben aynı zamanda kaptanım bir sürü gruba üyeyim misal 42 feet yelkenli tekne alayım dediniz normal fiyatlardan tekne yok. Mevcut olanın da fiyatı fahiş ötesi. Geçen gün 150.000 liraya sıfır pcx koymuşlar 135.000’e vardı 120.000’e vardı. İş çığrından çıktı ve bizler de birbirimize “al al yoksa bulamazsın” diye tavsiyeler verdiğimiz sürece bu ilanlar da bitmez, ekonomi de düzelmez. Sene sonu öngörülen akaryakıt litre fiyatı 40 lira gibi düşünebilirsiniz. Bu akıl alır bir şey değil bildiğin bir ülkenin iflas ettiğinin ve çok zor şartlar altında insanların yaşamaya çalıştıklarının kanıtı.

Elektrikli motosiklet işini araştırıyorum ciddi ciddi. Bakım derdi yok, zincir yağlaması yok, benzin derdi yok, sıfır emisyon doğa dostu vs.vs..
    tommygun, espresso ve Yunus Özbek bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 yıl önce 40.500 liraya sıfır km r25 aldıydım balıkesir yamaha motohandan. ankara'da olduğum için daha ne adamı ne motoru görmüştüm ama parayı peşin peşin eft yapmıştım. ne deli cesaretiydi arkadaş.
    ama galeri sahibi de ankara'ya kapıma kadar getirmişti yanında höşmerim hediyesiyle. iyi adamdı.

hey gidi hey ne günlerdi. bayide sıfır km motor bulup alabilen son müşterilerden biriyim galiba. artık başka galerilere satılıyor sıfır km motorlar. biraz olsun kafam çalışıyodu da cebimde kuruş yokken 0.99 faiz oranından motorun tamamına krediyi çekip almıştım.

tekrar tekrar söylüyorum. bu fiyatlar mumla aranacak. dolar böyle giderse sene sonunda bu gördüğünüz fiyat listesini 2'yle çarpın. şu an yok artık bu paralar bu motorlara verilir mi deniyor ama senelerden beri aynı laflar söylenmeye devam ediyor. değişen tek şey fiyatlar.

gücünüz neye yetiyorsa verin parasını alın çünkü zamanla değeri düşen tek şey türk lirası...
    Değişen çok şey var kaç tane 2020-2021-2022 model 600cc-700cc-800cc-900cc- 1000cc motorlar görüyorsun değişen aslında çok şey var motor dünyasında .. satışlar düşük hacimlere kitlendi 7-8 modele kitlendi ve gittikçe bu ara azalıyor belki seneye sadece 3-4 modele kitlenecek .. bu dediğim 200-300cc aralığı bu işler böyle giderse yani Allah göstermesin yakıt 40 tl olursa falan insanlar 200-300 cc lik motorlara bile yakıt yakma açısından sanki 1000cc lik motor muamelesi yapıcak bu sefer iş iyicene 50-125cc aralığına düşecek zaten onunda altı bisiklet…

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkede öyle bir ortam yarattılar ki bugün almaz isem yarın bu fiyata nah bulurum korkusu ile yaklaşıldığından satılmayan hiçbir şey yok. Bayilerde araba yok, motor yok Tekne almak istesen tekne yok!!! Ben aynı zamanda kaptanım bir sürü gruba üyeyim misal 42 feet yelkenli tekne alayım dediniz normal fiyatlardan tekne yok. Mevcut olanın da fiyatı fahiş ötesi. Geçen gün 150.000 liraya sıfır pcx koymuşlar 135.000’e vardı 120.000’e vardı. İş çığrından çıktı ve bizler de birbirimize “al al yoksa bulamazsın” diye tavsiyeler verdiğimiz sürece bu ilanlar da bitmez, ekonomi de düzelmez. Sene sonu öngörülen akaryakıt litre fiyatı 40 lira gibi düşünebilirsiniz. Bu akıl alır bir şey değil bildiğin bir ülkenin iflas ettiğinin ve çok zor şartlar altında insanların yaşamaya çalıştıklarının kanıtı.

Elektrikli motosiklet işini araştırıyorum ciddi ciddi. Bakım derdi yok, zincir yağlaması yok, benzin derdi yok, sıfır emisyon doğa dostu vs.vs..
    Bizim burda bazı restaurant ve cafeler kısa mesafe sitelere falan artık bisikletle paket atıyorlar geçen çocuğu gördüm paketçi hayırdır bu ne dedim abi artık yakın mesafelere bisikletle gidiyoruz dedi …
    -ZERO- ve atalayalper bunu beğendiler.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Elektrikli araçların en büyük bakım maliyeti, bataryası ömrünü tamamladığında neredeyse aldığınız fiyata gelen bataryalar
    Masrafı yok diyip fıtı fıtı giderken birden 2-3 yıllık bakım maliyetini tek parçada ödeyebiliyorsunuz
    espresso ve atalayalper bunu beğendiler.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bu pw50 29.900₺ çok küçük bir model olduğunu düşünmüyorum. Oğlan 6-7 yaşına gelene kadar ben binerim. Zaten 6-7 yıl sonra ikinci eli herhalde 100k olur.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulamıyorum valla eskiye girmek istemiyorum yeni dede v storm 2020-2021 140-150 bine alıyım dedim valla otuz defa elim gitmedi 250cc motora o parayı vermeye üstüne ikinci eli ağır ona o para vericeğime gider çok sevdiğimden değilde nc750x dct alırım bir tane şanzımanı kucağımızda patlamıycaklardan oda saatli bomba yoksa sürüşünden hiç keyif almadığım bir motor..

Ne biliyim işte şu enflasyon hayat pahalılığı hepimizin ayarlarını bozdu hero ya gelince teknik detaylı bir araştırma yapmadım ama honda motoru var crf onu biliyorum 70-80 bin km leri çok yapan var onu biliyorum hatta motomania yıllar önce tanıtımında bir arkadaş o motorla İstanbul’dan İzmir’e ordan Kıbrıs’a Kıbrıs’tan tekrar İzmir’e ordan İstanbul’a falan gitmişti o motorla 45 bin km yanlış hatırlamıyorsam yol yapmıştı yani o kadar kötü bir motor olucağını düşünmüyorum..
    yedek parça illaki olur sıkıntı bugün cfmoto da bile yedek parçada sıkıntı var deniyor pek çok büyük markalarda sıkıntı var deniyor ama sende 15-20 bin tl ye ona göre motor alıyorsun 90-100 bine almıyorsun…
    şase yi hiç duymadım ilk senden duydum benim o motor hakkında tek olumsuz olarak duyduğum şey ön arka lastik ebatları Türkiye de bulunmuyormuş set halinde o yüzden millet öne başka arkaya başka modeller falan takıyormuş ..
    nc 750 nin şanzumana hiç bir şey olmaz yurtdışında çok uzun km ler yapanlar var hem neden korkuyorsun ki bir şey olsa özel servisler de bu işi çözmüş yetkili servise gitmeye de gerek yok
    250 cc motosiklet kadar yakıt yakıyor çok çok iyi bir motosiklet değil ama 250 cc altın kaplama motosikletten daha iyi bir motosiklet nc bende zamanında inazuma alacakken biraz daha koyup nc 700 almıştım inazuma bende bir ukde olarak kaldı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İkinci elde sıfırdan pahalıya motor satan şeref yoksunlarının fiyatları ile kıyaslandığında çiçek gibi listedir. 232.000 TL'ye Tracer 700'e ben balıklama atlarım. 3 ay boş beklerim yine onlara beş kuruş kazandırmam. Yıl sonunda motoru değiştirmeye niyetim var.

Kredi alabilecek durumda olanlar ve sağlam firmada çalışanlar için AKP'nin bu zorlama ekonomi modeli ile şu an kredi almanın tam zamanıdır. Bu enflasyon ortamında bu kadar düşük faizlerle kredi çekip ilk zamda kredinin kuşa dönmesi ile motoru kolayca ödeyebilirsiniz. Hele ki 3 yıllık falan bir kredi olursa 2. yıldan itibaren ödediğinizi bile anlamazsınız. Seçimden sonra gelecek hükümetin ilk işi faizleri 50 - 60'ların üzerine çekmek olacaktır çünkü normal ekonomi kuralları içerisinde olması gereken budur. Bizimki gibi üst akılla ekonomi yönetimi işte ancak böyle çile getirir.

Yalnız kredi sözleşmelerine dikkat etmek lazım. Bankalar da bunun böyle olacağını bildiklerinden sözleşmeye faiz artırımı ile ilgili bir şeyler koyuyor olabilirler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)