Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletlinin üzerine süren kamyon sürücüsünün cezası belli oldu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bugünlerde insanların yurtdışına gitmek istedikleri ve gidebilenlerin de gittikleri konuşuluyor.

Hemen hemen tamamı zaten burada güzel paralara çalışan insanlar. Doktor, yazılımcı vs. Gidenlerin derdi para değil. Bu tip olaylarda adaletin ve hukukun doğru düzgün işlemesi. Zaten adalet ve hukuk doğru düzgün işlerse, bu tip kamyoncular daha baştan böyle bir olaya yeltenmiyor. Gidene kızmamak lazım.
    espresso bunu beğendi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bugünlerde insanların yurtdışına gitmek istedikleri ve gidebilenlerin de gittikleri konuşuluyor.

Hemen hemen tamamı zaten burada güzel paralara çalışan insanlar. Doktor, yazılımcı vs. Gidenlerin derdi para değil. Bu tip olaylarda adaletin ve hukukun doğru düzgün işlemesi. Zaten adalet ve hukuk doğru düzgün işlerse, bu tip kamyoncular daha baştan böyle bir olaya yeltenmiyor. Gidene kızmamak lazım.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Bugünlerde insanların yurt dışına gitmek istedikleri ve gidebilenlerin de gittikleri konuşuluyor.

drtayfun bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Hakim adamın şikayetçi olup olmadığına bakmamıştır bu davada. Bir etkisi yoktur çünkü, suç belli. Kasten adam öldürmeye teşebbüs ise öyledir. Adam şikayetini çekti diye suçun şekli değişmez. Haberde öyle bir yazmışlarki sanki adam şikayetinden vazgeçti diye hakim karar değiştirdi gibi olmuş.

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Tuhaf olan bir durum yok , '' it's money money money ''

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gibi durumlarda, davalı ve davacı birbirinin ev adresini falan biliyor mu? Eğer biliyorsa, kendini güvende hissetmediği bir ülkede para harici sağlam tehdit edilmiş olma ihtimali de var mıdır bu arkadaşın? Belki mevzu para değildir ve suçlu tarafın kollayanı çok sağlamdır? Lütfen kimse bu durumda delikanlılık vs demesin bu ülkede sağlam bir akraban yoksa ve çoluğun çocuğun, ailen varsa bu durumda sinmesi olağan. Tek bir birey kendisini koruyabilir bu tür tehditlerde ancak sıradan bir vatandaşsan ve koruman gerken ailen varsa iş değişir. Şahsi düşüncem.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet, kızım yurtdışında. Burada çalıştığı şirket daha yüksek ücret önerdi kabul etmedi, "Bu ülkeden bir numara olmaz, hele kadınlar için" dedi, çekti gitti. Şimdi çok mutlu, bize üzülüyor işte.
    Lucas, Luc ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)