Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

1 Aralık 2021 Honda Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hangi sebepten dolayi dusecegini tahmin ediyorsun?
    Ya yazdim yazdim,sonra gittim yanlis yere bastim aq,

Useniyom simdi ayni seylere yazmaya..
    ozetle yurtdisindan bu seviyelerden mallanmak icin doviz gelir diye iyi niyetli dusunuyorum.

Yok oyle olmaz,doviz gitmeye devam ederse de kanli canli kriz olur,bu kriz de 2001 krizine benzemez(2001 deki devualasyonu 2 ayda astik bu arada)

Sonuc,her iki durumda da bu fiyatlardan motor alan yaya kalacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam necmettin erbakan gibi birde “çil yavrusu gibi dağılırlar” deseydini tam olacaktı.
    26 ya 2019 r25 alan arkadasika yalvarmistim nolur alma bu paraya degmez etme dedim suan dedigim icin cok pismanim iyiki beni dinlememişte almış. Yani seçime kadar bu boyle gider büyük ihtimal seçimden sonrada dogru kararlar verip yururlerse belki o zmaan roller farkli olur
    Erbakan degil batirel galibs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya yazdim yazdim,sonra gittim yanlis yere bastim aq,

Useniyom simdi ayni seylere yazmaya..
    ozetle yurtdisindan bu seviyelerden mallanmak icin doviz gelir diye iyi niyetli dusunuyorum.

Yok oyle olmaz,doviz gitmeye devam ederse de kanli canli kriz olur,bu kriz de 2001 krizine benzemez(2001 deki devualasyonu 2 ayda astik bu arada)

Sonuc,her iki durumda da bu fiyatlardan motor alan yaya kalacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Erbakan degil batirel galibs
    Cok iyi miyetli dusunmussun dostum. Ben de tahminimi yazayim. Dolarin daha da yukselecegini dusunuyorum. sebeplerini 2 baslikta yazayim:

1-Dis minnaklar:

A) "Amerika hapşırsa dunya nezle olur" Fed bu ay ortasi muhtemelen Faiz artirirmi karari alacak. 2 senedir uyguladiklari gevsek para polikasindam vazgececekler.

B) Ayrica, gecen ayin basinda Fed varlik alimlarini azaltacagini da aciklamisti. Bu aciklamanin Tr de ki hiz kur artisina etkisi var.

C) Siyasi dengesizlik, TL ye olan guvensizlik vs vs yabanci yatirimcinin kacmasina ve gelmemesine sebeb oluyor.

2-ic minnaklar:

A)cari acik sebebiyle dolarin dogal olarak piyasadan azalmasi

B) faiz indirimleri.

C) asgari ucret zammi sonrasi olusacak butce acigini kapatmak icin daha fazla TL basilacak olmasi

D) Reisimiz ve etrafindakilerin Insan ustu Vatansever cabasi.

sonuc: Suan dolar duserse ya bir mucize olur, Ya da azicik birikimiyle dolar almis insanimizin cebindeki parayi silkeleme olerasyonu olur. Ama her iki durum da gecici olacaktir.

Tahminim seneyi 15 ile kapatir

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Normal bir arabaya 400-500 verenler hala sırada bekliyorsa,merak etmeyin motorada 200-250 verenler olacaktır.Bunlar daha iyi günlerimiz sözüne katılıyorum.Dolardaki yükseliş devam edecek.Bizde o günde, bugün gibi yorum yapacağız.

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Cok iyi miyetli dusunmussun dostum. Ben de tahminimi yazayim. Dolarin daha da yukselecegini dusunuyorum. sebeplerini 2 baslikta yazayim:

1-Dis minnaklar:

A) "Amerika hapşırsa dunya nezle olur" Fed bu ay ortasi muhtemelen Faiz artirirmi karari alacak. 2 senedir uyguladiklari gevsek para polikasindam vazgececekler.

B) Ayrica, gecen ayin basinda Fed varlik alimlarini azaltacagini da aciklamisti. Bu aciklamanin Tr de ki hiz kur artisina etkisi var.

C) Siyasi dengesizlik, TL ye olan guvensizlik vs vs yabanci yatirimcinin kacmasina ve gelmemesine sebeb oluyor.

2-ic minnaklar:

B) faiz indirimleri.

C) asgari ucret zammi sonrasi olusacak butce acigini kapatmak icin daha fazla TL basilacak olmasi

sonuc: Suan dolar duserse ya bir mucize olur, Ya da azicik birikimiyle dolar almis insanimizin cebindeki parayi silkeleme olerasyonu olur. Ama her iki durum da gecici olacaktir.

Sen ne güzel konuştun öyle , söylediğin her şeye imzamı atıyorum.

'' Minnak Tayfası ''
    Mr.wind bunu beğendi.
    TATOĞLUBİLİŞİM

Forumdan Uzaklaştırıldı
    En son 5 aralik gunu,dolar kuru 13.4-13.5 uzerinden zam yapilmisti.

Dolar 14.38 ve alemin krali honda hala zam yapmadi..

Tam bir alim firsati arkadaslar, paraniz varsa yapistirin gitsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

1-Dis minnaklar:

2-ic minnaklar:

B) faiz indirimleri.

Evet 14 sınıri asildi ama çok kisa surecek.

1000 puan faiz yukseltip cil yavrusu gibi dagilacaklar.

Bu ezan susmayacakkk, bunu da boyle bil mr.wind efendi!

Motosikleti
    cb250r
    En son 5 aralik gunu,dolar kuru 13.4-13.5 uzerinden zam yapilmisti.

Dolar 14.38 ve alemin krali honda hala zam yapmadi..

Tam bir alim firsati arkadaslar, paraniz varsa yapistirin gitsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Evet 14 sınıri asildi ama çok kisa surecek.

1000 puan faiz yukseltip cil yavrusu gibi dagilacaklar.

Bu ezan susmayacakkk, bunu da boyle bil mr.wind efendi!
    dosta korku, dusmana espiri, tarafsiza film, cocuga oyuncak, lahmacuna ketcap verdin dostum

yarin aksam 9 da fed faiz artirdigini bi aciklasin, sen o zaman şovu gör. Fed faiz artirir, bizimkilerde faiz dusurur.

Vatandas ta iki ekmegin arasinda sikisan kasar peyniri olur, tost olur. Pardon vatandas su saatten sonra kasar bile olamaz. Olsa olsa kasar gorunumlu son kullanma tarihi gecmis eritme peyniri olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dosta korku, dusmana espiri, tarafsiza film, cocuga oyuncak, lahmacuna ketcap verdin dostum

yarin aksam 9 da fed faiz artirdigini bi aciklasin, sen o zaman şovu gör. Fed faiz artirir, bizimkilerde faiz dusurur.

Vatandas ta iki ekmegin arasinda sikisan kasar peyniri olur, tost olur. Pardon vatandas su saatten sonra kasar bile olamaz. Olsa olsa kasar gorunumlu son kullanma tarihi gecmis eritme peyniri olur.
    Sen beni ciddiye almadın galiba

https://www.bloomberght.com/deutsche...abilir-2294116

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi ummet donmeye alisik,bence "laik bir ulkede ne nas i" diye bir acikla yaparsa sasirma

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi ummet donmeye alisik. "laik bir ulkede ne nas i" diye bir aciklamayla 800 puan arttirlarsa sasirma

Bu arada soyle bişey de var

https://eksisozluk.com/entry/131127760

Yaa fed faiz artsa ne olur onlarin enflasyonu da hayvan gibi yuksek..

Altin cazip gelmeye basladi,bir uzman olarak altin diyorum :p
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    cb250r

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi ummet donmeye alisik,bence "laik bir ulkede ne nas i" diye bir acikla yaparsa sasirma

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Sonraki ceyrek yapacağına simdi yapamaz mi ummet donmeye alisik. "laik bir ulkede ne nas i" diye bir aciklamayla 800 puan arttirlarsa sasirma

Bu arada soyle bişey de var

https://eksisozluk.com/entry/131127760

Yaa fed faiz artsa ne olur onlarin enflasyonu da hayvan gibi yuksek..

Altin cazip gelmeye basladi,bir uzman olarak altin diyorum :p
    eksideki iddiayi bende gordum, Hatta soyle soyleyim, 1 haftadir saglam dalgali seyreden kurda alim satim emirleriyle 3-5 corba parasi cikardim.

En son dun 13,80 den alip artik beklemeye gececektim kiiii, eksideki hicbir dayanagi olmayan iddiayi kendime mazaret sunup 14,35 ten bugun bozdum.

Suan 14.40. Bende 14.25, 14.15 ve 14.00 a 3 ayri alim emri girdim. Nasil olcak icimden bir ses hata yaptim diyor.

Neyse tahminim soyle, yarin artarak 14.70 e gelir, mb mudehalesi gelir ise 14 civarinda bende son kez alip 3-5 kurusumun pic olmamasi icin dahada bok tlye donerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eksideki iddiayi bende gordum, Hatta soyle soyleyim, 1 haftadir saglam dalgali seyreden kurda alim satim emirleriyle 3-5 corba parasi cikardim.

En son dun 13,80 den alip artik beklemeye gececektim kiiii, eksideki hicbir dayanagi olmayan iddiayi kendime mazaret sunup 14,35 ten bugun bozdum.

Suan 14.40. Bende 14.25, 14.15 ve 14.00 a 3 ayri alim emri girdim. Nasil olcak icimden bir ses hata yaptim diyor.

Neyse tahminim soyle, yarin artarak 14.70 e gelir, mb mudehalesi gelir ise 14 civarinda bende son kez alip 3-5 kurusumun pic olmamasi icin dahada bok tlye donerim.
    Yaa nereye kadar gidecek hacii 20 olursa sence orda durur mu artik ?

Rahat ol ya,gerekirse ulke satariz araplara yine de secime kadar idare ederiz.

Harbi artmasın aq sosyal patlama yasanir,benim evde sopa bile yok olm naparim ben :(

Arjantin de bile millet komsunu soyuyomus..biz de neler olur kimbilir..allah korusun

Motosikleti
    cb250r
    Yaa nereye kadar gidecek hacii 20 olursa sence orda durur mu artik ?

Rahat ol ya,gerekirse ulke satariz araplara yine de secime kadar idare ederiz.

Harbi artmasın aq sosyal patlama yasanir,benim evde sopa bile yok olm naparim ben :(

Arjantin de bile millet komsunu soyuyomus..biz de neler olur kimbilir..allah korusun
    bilemiyorum ki doatum simdide araplarla 22 tl den swap anlasmasi yapildi deniyor..Bizde biat kulturu var, millet acliktan olse de isyan etmez rahat ol

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)