Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

26 Kasım 2021 Yamaha Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yamaha Türkiye motosiklet fiyatlarına 26 Kasım 2021 itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte Yamaha Motosiklet Kasım 2021 Tavsiye Edilen Perakende Satış Listesi

https://www.yamaha-motor.eu/tr/tr/De...yat-Listesi/#/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS

26 Kasım 2021 Yamaha'dan sürprizli, sert bir zam

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Dayılar, amcalar, dostlar artık mutlulukla Hindistan olduğumuzu kabullenebiliriz, gerçi o da zor teknoloji falan geliştirebiliyor o adamlar. Benzine gelen son zamlarla birlikte artık 100'lük cublara geçiş yapabiliriz.

Bu sitede birçok kez R25 2021 sonu fiyat tahmini yaptım. Karamsar olan ben bile en fazla 73-75 diyordum. Daha yılın bitmesine 1 aydan fazla zaman varken gelen bu zam kafamı açmış bulunmakta. Evet R25 bile 81 olduysa (bayiden 84'ten aşağı çıkarmanın imkanı yok, aksesuar, garanti uzatma vs. )

Allah Yamaha'dan razı olsun. Tavsiye edilen satış fiyatı 8500 euro olan motoru 81.000 liraya satıyor adamlar. Çoktan 90'a satmaları lazımdı. Bu ay sıfır motosiklet alanlar kendilerini birazcık şanslı sayabilir.

Bu sefer ağlanacak halimize ağlayalım, altta gevşek gevşek espri yapan olursa rahmetli büyük babaannesine kadar sövmeyi planlıyorum bunun bilincinde olarak yazsın.

Hepimize geçmiş olsun yine üzüldük

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    İsterse 100.000 lira yapsınlar R25'i yine alan çıkar. Yani çıkıp demez 250 cc başlangıç motoruna 80 kağıt bayılcaz, ne kadar mantıklı. Bizim millete enflasyon, döviz kurları işlemiyor. Varını yoğunu satar alır.
    xtrafrozen bunu beğendi.

ALLAHIM YETHER BU KADAR SINAMA BİZİ DAHA NE KADAR SINAYACAKSIN BİRAZDA BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLSÜN YA 50CC MOTOR 35K BU NEDİR

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsterse 100.000 lira yapsınlar R25'i yine alan çıkar. Yani çıkıp demez 250 cc başlangıç motoruna 80 kağıt bayılcaz, ne kadar mantıklı. Bizim millete enflasyon, döviz kurları işlemiyor. Varını yoğunu satar alır.
    Kanka mt-07 bloklu 700'lüğü 160bin, safkan r6 200.000. Ne yapsın yeni başlayan, 200.000 verip 600'lüğünü mü alsın? Götü boklu hintliye Çinliye 50 bin lira mı versin? Herkes çıkartıp İngiliz'e 150bin sayamıyor. Bunun seçilen motosikletle alakası yok yani. Nk250 olmuş 50 bin.

Ekonomi bitti demek bu kadar zor değil, Yamaha ile, alan adam ile bir alakası yok bu işlerin. Almanya'da da bu paraya satıyor adamlar bu motoru.
    espresso, pea, frustrated ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bence bu günlerimiz daha iyi bile. Bu gidişle R25'in 200-250 bin tl olacağı günleri göreceğiz. Daha bir kaç ay öncesine kadar ayda bir zam gelirdi. Artık 1 ay içinde 3 kere 10'ar bin liralık zam geliyor. Bu ülke bu saatten sonra yaşanılabilirliğini tamamen yitirmiştir

Motosikleti
    Dominar 250 D
    Gerçekten bu işin sonu nereye varacak anlayamıyorum. 1 Kasımda Dominarı 250 42.650 TL idi ben bir kısmını nakit kalanı kredi ile 54.000 TL aldım 2 senede öderim diye. 3 gün önce şuan nakit olarak almak istesem fiyatı 54.650 yazıktır günahtır ya. Ben aa ne güzel motorun fiyatı arttı ben zarar etmedim demektense bu rakamlara kim motor alacak diye düşünüyorum bakın tam 23 günde 12.000 TL zam geldi. Üstelik bu motor hint malı. Şimdi elinde R25 olanlar üstüne 10k daha ekleyip 2.el piyasasını yükseltcek ve olan motor alırım umudu ile para biriktiren arkadaşlara olacak. Ne denilebilirki daha fazla. Sözüm ne yamaha ne bajaj ya de x bir firmaya dolar böyle yükselirken TL bu kadar değer kaybederken onlar ne yapsın. Neyse gideyim de bedava verilen makarnanın yanında geçenlerde dağıtılan çayımı içeyim. Belki pudra şekeriyle de tatlı yaparım...

Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Bu arada R25'in reel fiyatı şu an 90.000 liranın üstünde. İnanmayanlar yarın bir tane R25 almayı denesinler. 2020 model 10bin km altı olanlara bile 80 yazılacak yarından itibaren. Doğru olanı da yapacaklar, satarken ben de öyle yapacağım çünkü. Neden diyeceksiniz? Ben satıp yeni motor için notere giderken bir kere daha zam gelecek de ondan çünkü, amaç onun zararını yaşamamak, para kazanmak değil.
    frustrated ve espresso bunu beğendiler.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Sabah sabah gözlerimi yine zamla açtım. Hemen ilanımı güncelledim. 70e koydum. Yapacak bir şey yok, alacağım motosiklete de zam gelmiş

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Güçlü Türkiye. Örnek ülke. Dış güçlerin müdahalesine 2 gün direnemiyor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lan distribütörler burayı mı takip ediyor acaba. R25 70 80 olur dediydim sene sonunu başını beklemeyi geçtim sene bitmeden oldu. Vay arkadaş. An itibariyle geçen sene aldığım fiyatın tam iki katına çıktı. Stokçular sıfırını 80 den koyuyodu sahibindende.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Tahmin ettim koşa koşa gidip mt9 aldim 2 gün önce 2 önceki fiyattan.yani fatura kesileli 5.gün bugün 40.000tl kardayım son motorunu alan şanlı kesimden biri oldum.mt9 dan sonraki motor belli nmax 125 yada pcx 125 olur.fiyatlari 1 aydır hatmettim.honda ve yamaha 1 haftadır 40 50 bin tl daha ucuzdu şimdi diğerleriyle eşitlendi.şu an en uygun marka dün güncellenen suzuki ama ortada motor yok.ayni otomobil sektörü gibi oldu motosikletlerde 400den aşaya araba olmadığına göre en basit motor 100 bin olması mantıklı oluyor.vah vah vahhhh

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı felsefeci55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAHIM YETHER BU KADAR SINAMA BİZİ DAHA NE KADAR SINAYACAKSIN BİRAZDA BİZİM YÜZÜMÜZ GÜLSÜN YA 50CC MOTOR 35K BU NEDİR
    En sağdaki Euro bazında fiyatlara bakarsak, Yamaha şu anda motosikletleri ucuza bile veriyor. Artık parası olan beklemesin motosiklet alsın da diyemiyorum çünkü bu benzin fiyatları ile motosiklete sahip olsanız bile doya doya gezmek çok zor. Ne yazık ki motosiklet ülkemizde artık zengin oyuncağı.
    espresso bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Yetmez ama E V E T R25 1 Ocak 2022 tarihinde 100,000 TL. Yamaha Türkiye'nin ölmeye başladığı tarih olarak not alalım bugünü. Kawasaki ve Suzuki'den sonra Yamaha da aralarına katıldı.
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetmez ama E V E T R25 1 Ocak 2022 tarihinde 100,000 TL. Yamaha Türkiye'nin ölmeye başladığı tarih olarak not alalım bugünü. Kawasaki ve Suzuki'den sonra Yamaha da aralarına katıldı.
    ezio reyiz şaşırttın. normalde sen açardın bu başlıkları
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bu zamlar önümüzdeki 6 ay içinde EN AZ 3 DEFA daha güncellenir ..

2 kesin de 3'ü göreceğiz.
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ezio reyiz şaşırttın. normalde sen açardın bu başlıkları
    Takip edemiyorum artık. Bir ay içerisinde 3-4 zam oluyor artık Yetişebilirsem 1 Aralıkta görüşürüz
    -ZERO- bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Gözlerim kanıyor ! Bu fiyat gerçek mi ya sene 2016 sonu veya 2017 başı mt7 heveslendim Tam tamına 29000 Tl ye az km yapmış mavi renk vardı. Evlilik aşamasındayken sonra alırım dedim ! bakın üstünden 5 yıl geçmiş sayarsak, 5 yılda bu motor 130bin tl... ( 2. eli 110 120 diyelim takip etmiyorum ) Yahu hangi yatırım bu kadar kar getirir (Dolar bile bukadar getirmiyor hesaplayınca ) Delirelim
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Nasate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözlerim kanıyor ! Bu fiyat gerçek mi ya sene 2016 sonu veya 2017 başı mt7 heveslendim Tam tamına 29000 Tl ye az km yapmış mavi renk vardı. Evlilik aşamasındayken sonra alırım dedim ! bakın üstünden 5 yıl geçmiş sayarsak, 5 yılda bu motor 130bin tl... ( 2. eli 110 120 diyelim takip etmiyorum ) Yahu hangi yatırım bu kadar kar getirir (Dolar bile bukadar getirmiyor hesaplayınca ) Delirelim
    Aslında döviz kurlarının artışı kadar; arada uzakdoğu mallarına gelen %20 gümrük vergisi artışını gözardı ettiniz herhalde, hesap ondan şaşmıştır... (%8-10 kadar da yabancı paranın kendi enflasyonu var; 5 sene önce 100$ olan mal bu sene 100$ olmaz...)
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)