Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

26 Kasım 2021 Yamaha Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Açıkçası zamlardan önce Euro kısmına bakmak gerekiyor diye düşünüyorum. R25 8.000 Euro bandında görünüyor. Geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam 6.000 Euro bandındaydı. Tüm motosikletler ortak şekilde bu değişiklikten nasibini aldıysa bence o kısma bakmak lazım.

Bir Tracer hayalim vardı. Artık gerçekten hayal..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam zamanında uyarmış/söylemiş. Aşk ile, şevk ile bir daha tekrar edelim o zaman:

pinkcrow7, Voltaren, Alman_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam zamanında uyarmış/söylemiş. Aşk ile, şevk ile bir daha tekrar edelim o zaman:

https://i.hizliresim.com/hl3o82m.jpeg
    Tamam iste tl nin cop seviyesine inmesiyle uretim ekonomisine gecis yapiyoruz..

Dun rte soyledi,19 yillik hazirlik sona ermis.

Hersey planli,kitabina uygun ilerliyor rahat olun arkadaslar..emin ellerdesiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Bu arada dünku toplantıda sene sonuna doğru 1 tane daha faiz indirimi olucağının sinyalini verdi.yani bu fiyatlara yine bi 20 30 konucak o faiz indirimi sonrası.ya mal alın ya dolar ya altın euro Tl hariç ne varsa alın kısacası

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Fiyatlar gayet uygun abartmayın ne var herkes zam yapıyor

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada dünku toplantıda sene sonuna doğru 1 tane daha faiz indirimi olucağının sinyalini verdi.yani bu fiyatlara yine bi 20 30 konucak o faiz indirimi sonrası.ya mal alın ya dolar ya altın euro Tl hariç ne varsa alın kısacası
    kesinlikle katılıyorum. sırf bu söylemden sonra bile %5 yükseldi dolar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hersey planli,kitabina uygun ilerliyor rahat olun arkadaslar..emin ellerdesiniz.
    19 sene önce "Önümüzde 20 yıla yakın hazırlık var" deseydi inanırdım. Her seçimden önce "Bana oy verin, uçacağız" yerine "Bana oy verin, uçmayacağız ama hazırlıklarımız devam ediyor" deseydi inanırdım. Şimdi ATP inansın.
    May the Force be with McLaren Mercedes

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

İlaç ve gıda krizi çıkarsa o zaman ayvayı yeriz.
    espresso bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Yamaha yaptı yapacağını diyemiyorum çünkü mecburi yaptıkları, sonuçta ülke parası itibarı artık beş para etmez hale geldi/getirildi, evet milletin ... koyanların sonuçlarını görüyoruz, gerçekten çıkarı olanları anlıyorum onların zihniyetleri pis, korkunç, yamyamlar resmen ama midesi sırtına yapışmışlar saray, köprü, yol yaptı, dolarla işim yok gibi şeyler diyenler var ya onların daha da beter olmalarını canı gönülden istiyorum, sonuçta yakında ne ekmek, ne de ekmeği alacak para bulabilecekler.
    Alman_ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence artik faiz indirimi olsa da etkisi çok kisitli olur veya olmaz.

Zaten su an dunyanin en dusuk reel faizi bizdedir,ben diyim -15 siz deyin -20

Su ortamda yuzde iki daha faiz inse ne olacak ?

Dolarin gidebilecegi yerinde bir siniri var.

Bu fiyatlardan motor alan yaya kalir benden soylemesi :d

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vayy bee. Eskiden r25 parasına zımba gibi s1000rr lar alınıyordu. Simdiki duruma bak :/

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Doların gidebileceği bir sınır olduğunu düşünmüyorum, arjantin pesosu para birimine bakarsak ekim 2015 1 usd 9 peso iken şu an 1 usd 100 peso yani dolar bizde de gerekenler yapılmaz ise çok daha fazla yükselebilir.
    Yahya0047 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doların gidebileceği bir sınır olduğunu düşünmüyorum, arjantin pesosu para birimine bakarsak ekim 2015 1 usd 9 peso iken şu an 1 usd 100 peso yani dolar bizde de gerekenler yapılmaz ise çok daha fazla yükselebilir.
    Asgari ucret 200 dolarin altina gelmez bence.

Asgari ucret 4000tl olsa ,1 usd max 20 tl ye kadar gidebilir ama cok zor ya..

Yani kendilerine oy verenler bile "kurtulus savasi","dis gucler" falan dinlemez.

İc karisiklik olursa onu bilmem tabi,o zaman farkli seyler konusuruz.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    adamların tavrı beni endişelendiriyor, halen şu vaziyette iken faiz indireceğiz diyor bas bas, doları kaçtan bulursanız alın diyor resmen.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Bence artik faiz indirimi olsa da etkisi çok kisitli olur veya olmaz.

Zaten su an dunyanin en dusuk reel faizi bizdedir,ben diyim -15 siz deyin -20

Su ortamda yuzde iki daha faiz inse ne olacak ?

Dolarin gidebilecegi yerinde bir siniri var.

Bu fiyatlardan motor alan yaya kalir benden soylemesi :d
    valla tr de hiç bir şey imkansız değildir.hergün şaşırmaya devam ediyoruz edicezde.dolar 13 olcak desen kim inanırdı sadece 2 ay önce? herkesi dolar almaya teşvik ediyorlar ya mal ya dolar seç diyor.yani 15 de olur 18 de artık şaşırmicam allah şaşırtmasın

Motosikleti
    domicik 400 ug
    enteresan durumlar yaşıyorum 2 yıl önce falan motora başlamama birkaç ay kala hayalım xmaxdi ve 30bindi. şimdi bakıyorum ys125 olmuş 40bin tl.
    yalan yok ys gibi bir motora 40 bin vereceğime motor almam. zamanında 2 bin tl falanmış bu motorlar benim kuzen 2 bine almış hala kullanıyor en az 10 yıldır. gelinen noktaya bak. gerçekten utanç verici. xmax olayıan gelirsek daha geçen yıl 40 bin falandı yanlış hatırlamıyorsam bilmiyorum sizi ama ben aşırı sinirleniyorum böyle olaylara anlatamam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar bu motosiklet ureticileri neden otv, kdv nin kaldirilmasi veya indirilmesi icin girisimde bulunmuyor ?

2022 de bence otomotiv sektorune bir indirim gelecek,cunku vergi gelirleri bu sekilde daha fazla dusuyor ,ama bu motosiklet sektorunu kimse ziklemiyo afedersiniz.

Bizim senator de bize hic bakmiyii ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Fiyatlar gayet uygun abartmayın ne var herkes zam yapıyor

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka mt-07 bloklu 700'lüğü 160bin, safkan r6 200.000. Ne yapsın yeni başlayan, 200.000 verip 600'lüğünü mü alsın? Götü boklu hintliye Çinliye 50 bin lira mı versin? Herkes çıkartıp İngiliz'e 150bin sayamıyor. Bunun seçilen motosikletle alakası yok yani. Nk250 olmuş 50 bin.

Ekonomi bitti demek bu kadar zor değil, Yamaha ile, alan adam ile bir alakası yok bu işlerin. Almanya'da da bu paraya satıyor adamlar bu motoru.
    Benim demek istediğim şu, enflasyonun bir kısmı da tüketimden gelir. Faizler niye artırılır? Tüketimi azaltmak için. Yani buna rağmen ben illa Iphone kullancam, 80.000 lira olsa bile gidip 250cc'ye o kadar para vercem, yani kısacası param pul olmasına rağmen tüketime devam edecem dersen bunun fiyatının artması da devam eder. Ben olayın Türkiye kullanıcı tüketiminin, davranışlarının fiyatlardaki bu kadar volatiliteye rağmen değişmemesine hayıflanıyorum. Yoksa tabii ki ekonomi yönetiminin ne kadar bedbaht olduğunun bende farkındayım.
    Ayrıca benim aldığım İngiliz 150 ye gelmedi. Gidip 30.000 lira daha fazla verip daha boş donanımlı Yamaha (MT-09) alacağıma bunu aldım.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    parça fiyatıda arttı demektir

xmax oğlum nolur masraf çıkartma lan nolur
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)