Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 Kasım 2021 Yamaha Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Tenere 700 içine altın koyuyorlar herhalde, ne kadar önemli bir fark var ki Tracer 7 ye 20 bin TL fark atıyor, o fiyata Tracer 9 alınır bir ton elektronikli, hatta 25 k ekler Afrika Twin DCT alırım hiç düşünmeden. Sıfır Tenere 700 alacak ya geri zekalı ya da cidden bok gibi parası olup şımarıklık yapması gerekir, başka bir mantık göremiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tenere 700 içine altın koyuyorlar herhalde, ne kadar önemli bir fark var ki Tracer 7 ye 20 bin TL fark atıyor, o fiyata Tracer 9 alınır bir ton elektronikli, hatta 25 k ekler Afrika Twin DCT alırım hiç düşünmeden. Sıfır Tenere 700 alacak ya geri zekalı ya da cidden bok gibi parası olup şımarıklık yapması gerekir, başka bir mantık göremiyorum.
    omrumde almayacagim bir motor tenere. ama bu yazdigin seyin kusura bakma berbatligini degistirmiyor. Tenere’nin girdigi yerlere yaklasamaz Tracer diye anlatmaya baslanir belki diyorum ama boyle neidugu belli olmayan bir markanin bile degil Yamaha’nin ikon olmus bir motorunu alana “gerizekali veya simarik” disinda bir sey diyemeyene ne anlatalim.

Kendi dunyan disindaki seylere bu kadar mi dusmansin? Sana zorla Tenere veren mi oldu?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Şimdi 25k fazla verip KTM 690 Enduro R almak daha mantıklı gerçekten. Hani konu Tracer'ın giremeyeceği yerlere girmekse... Sunduklarına göre Tenere'nin fiyatı gerçekten sorunlu.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam o paraya Tenere 700 yerine hiç düşünmeden Tracer 900 alırım, en azından daha güçlü ve daha da donanımlı. Varsın araziye girmeyeyim..
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam o paraya Tenere 700 yerine hiç düşünmeden Tracer 900 alırım, en azından daha güçlü ve daha da donanımlı. Varsın araziye girmeyeyim..
    Tracer kullanacak kisi ile Tenere kullanacak kisi ayni tarza sahip degiller ki, niye karsilastiriyoruz? Bu arada bu fiyatlari belirleyen adamlar da salak degildir, "Bu bu kadar ediyorsa, bu da bu kadar eder" demiyorlardir pazarlama/satin toplantilarinda herhalde?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer kullanacak kisi ile Tenere kullanacak kisi ayni tarza sahip degiller ki, niye karsilastiriyoruz? Bu arada bu fiyatlari belirleyen adamlar da salak degildir, "Bu bu kadar ediyorsa, bu da bu kadar eder" demiyorlardir pazarlama/satin toplantilarinda herhalde?
    Yukarıda karşılaştırmışlar ya abi o yüzden kendi fikrimi söyledim ben de. Yani elimizde Tenere 700 ve Tracer 900 alacak paramız olsa, tercihimizi ne yönde kullanırız sorusuna bir cevap aslında. İkisi de farklı tarzlara hitap ediyor evet. Bense tercihimi yol yapmaktan yana kullandım, araziye her zaman girilmiyor sonuçta
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda karşılaştırmışlar ya abi o yüzden kendi fikrimi söyledim ben de. Yani elimizde Tenere 700 ve Tracer 900 alacak paramız olsa, tercihimizi ne yönde kullanırız sorusuna bir cevap aslında. İkisi de farklı tarzlara hitap ediyor evet. Bense tercihimi yol yapmaktan yana kullandım, araziye her zaman girilmiyor sonuçta
    Senin ruhunda da enduro var, saklama bosuna, sat XJ6'yi :D
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ruhunda da enduro var, saklama bosuna, sat XJ6'yi :D
    Kopabildiğim gün satıp geçeceğim enduroya
    gurcanozturk bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer 7 & Xmax 250 Techmax
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir fiyat farkı yoktu, Mt-25'ten 3 5 kuruş pahalıydı hep. Şimdi bayiler Xmax techmax dolu ama hiç R25 yok. R25'ler gelinceye kadar fiyatı Xmax ile aynı seviyeye çekerler.
    Aynen öyle olacak. Fiyatı uygun olanlar stokta yok.. MT25 in ikinci eline bile 60 bin üstü yazıyorlar.. Yeni kasa MT25 im var, 53 bin e satıp xmax alacaktım,ibi fiyat farkından dolayı vazgeçtim.

Motosikleti
    İpin ucu koptu artık.. 10 gün sonra yine zam gelecek. Bir çok modele 10.000 TL kadar zamcık gelmiş. Yeni model R7'nin de fiyatı açılışı yapmış motor piyasaya gelmeden.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

20 gün önce yapılan zamları karşılaştırmak için ilk sayfaya bakınız.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yamaha yine Honda'dan pahalı kalmış.
    Ezio41 bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay arkadaş artık zam için ay başını da beklemiyorlar. galiba 2022 sonu r25 70 80 olacak derken yanıldım. 2022 ilk çeyrekte r25 80 bin olur. diğer yüksek cc motorların fiyatı da artık ne olur allah bilir.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omrumde almayacagim bir motor tenere. ama bu yazdigin seyin kusura bakma berbatligini degistirmiyor. Tenere’nin girdigi yerlere yaklasamaz Tracer diye anlatmaya baslanir belki diyorum ama boyle neidugu belli olmayan bir markanin bile degil Yamaha’nin ikon olmus bir motorunu alana “gerizekali veya simarik” disinda bir sey diyemeyene ne anlatalim.

Kendi dunyan disindaki seylere bu kadar mi dusmansin? Sana zorla Tenere veren mi oldu?
    yamaha nın ikon olmuş motosikleti dediğin tenere tek silindir olan xt 600 xt 660 olanlar bu yeni nesil T7 onlardan daha teknolojik evet bu kötü değil ama 660 tenere ile siyah la beyaz gibiler

Motosikleti
    250r
    YS125 32 bin. Söyleyecek başka bir şeyim yok.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YS125 32 bin. Söyleyecek başka bir şeyim yok.
    Mondial drift 22.500 olmuşken normal. O değil cg 125 serisi 15 bin olmuş. Bir ara bajaj pulsar 200 ile ys 125 fiyatları yakındı ama fark 7500 tl ye çıktı.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    İçgüdüsel olarak gözüm kendi motorumun fiyatına gitti, Tracer 900 sıfırı 170 bin tl olmuş, Aman Tanrım didim

Xmax250 de 72 bin tl olmuş vay vay vay...

T7nin kudretinin ulaştığı yerlere tracerin hayalleri ulaşamaz.. Emma ve lakin o kudreti sonuna kadar kullanıp sağını solunu kırmayı göze alacak ekonomi bizde olmadığı için tracer ile kıyas edilmesini yadırgamadım.
    Crf250l ile fakir endurosuna devam..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Helalleşme yok, öyle "50+1 yanlıştır, tuzaktır" demekle kurtulamazsınız. 1 Usd oldu 11 TL, bir sonraki seçim ne zamansa Akp, Mhp, Fetö, o bu demeden içinizden geçeceğiz. Barışmak yok. Türkan Saylan, Kuddusi Okkır, Ali Tatar, Kaşif Kozinoğlu, Mehmet Koral, Cem Aziz Çakmak'ın ölümlerinin hesapları sorulacak. Yamaha isterse 50k zam yapsın, içinizden geçeceğiz.
    CAGRRI, gurcanozturk ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helalleşme yok, öyle "50+1 yanlıştır, tuzaktır" demekle kurtulamazsınız. 1 Usd oldu 11 TL, bir sonraki seçim ne zamansa Akp, Mhp, Fetö, o bu demeden içinizden geçeceğiz. Barışmak yok. Türkan Saylan, Kuddusi Okkır, Ali Tatar, Kaşif Kozinoğlu, Mehmet Koral, Cem Aziz Çakmak'ın ölümlerinin hesapları sorulacak. Yamaha isterse 50k zam yapsın, içinizden geçeceğiz.
    Ahmet Turan ve Bursali abilerimizin kalbini kirdiginin farkinda misin ???

İcinden gecmek falan.. tommy sen cok degistin bu kur artisi senin sinirlerini bozmus sanki

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet Turan ve Bursali abilerimizin kalbini kirdiginin farkinda misin ???

İcinden gecmek falan.. tommy sen cok degistin bu kur artisi senin sinirlerini bozmus sanki
    Sokmuşum kura birader, ben birikimimi yapmışım, Allah ömür versin ama aileden de gelecekler bana onlarca yıl yeter. Ne evli barklıyım, ne çoluk çocuk var. İsterse 1 usd olsun 100 TL. Bana ne? ben Ahmet Abi gibi ne ithalat yapıyorum ne de inşaat projelerine iş yapıyorum, ne Ali Abi gibi torun ve çocuklarımın geleceği için uğraşıp didinip mücadele veriyorum. Bana ne? Ben 19 sene önce de Erdoğan'ı beğenmiyordum, başarılı bulmuyordum, şu an da öyle..
    DickName, CAGRRI, gurcanozturk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)