Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafikte makas atan motosiklet sürücüsü otomobile böyle çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bursa'da makas atarak ilerleyen motosiklet sürücüsü, önünde seyreden otomobile çarparak takla attı. Bu anlar, tesadüfen video kaydı alan bir yurttaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kaza, merkez Osmangazi ilçesi Mudanya Bulvarı Caddesi Kültürpark Metro istasyonu yakınlarında meydana geldi. Yoğun trafikte makas atarak ilerleyen motosikletli sürücü, en sol şeritten hatalı sollama yaparak en sağ şeride geçti. Bu sırada önünde seyir halinde olan otomobili fark etmeyen sürücü, otomobile arkadan çarptı. Taklalar atan motosiklet sürücü yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Yaralı motosiklet sürücüsünü Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Feci kaza, bu sırada başka bir otomobilin içerisinden tesadüfen video kaydı yapan yurttaşların cep telefonu kameralarına yansıdı.

Kaynak: Cumhuriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Aradan geçermiş aslında ama orada araba olabileceğini düşünmeden dalıpta arabayı önünde görünce ona odaklanmış ve vurmuş.
    tusumoto ve dundanbiri bunu beğendiler.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Can sıkıntısından çarpmış galiba çok sacma bir kaza
    fırtınapilot, gurcanozturk ve drtayfun bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Her platformda eğitim,eğitim,eğitim diye kıç baş yırtıyoruz. Al işte nedeni bu..Sürüş eğitimi almış adam bu şekilde sürmez, hadi sürdü diyelim böyle patates bir kaza yapmaz.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Bursada yaşayan ve iş yerimizin yakınında olduğu bir yer burası, buraları çok iyi bilirim trafiğin akışını vb. burada gerçekleşen kaza çok gereksiz ve kaza olasılığı çok düşük bir yer sayabiliriz. Tommygun abim burada çok haklı, eğitimli bir sürücü olmuş olsaydı bunlar hiç yaşanmazdı. İnşallah motosiklet sürücüsünde ciddi bir sorun yoktur.
    tommygun ve Voltaren bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her platformda eğitim,eğitim,eğitim diye kıç baş yırtıyoruz. Al işte nedeni bu..Sürüş eğitimi almış adam bu şekilde sürmez, hadi sürdü diyelim böyle patates bir kaza yapmaz.
    Aynen, bu kazayı yapan arkadaş çok acemi belli. Hem hakimiyet hem de trafikte güvenli sürüş bilgisi oldukça eksik. Umarım ciddi bir sorunu yoktur da iyi bir ders alarak atlatmış olur bu saçma sapan kazayı.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    şimdi kaza yaptı motoru bırakır her gördüğüne motor şeytan işi motor çok tehlikeli aman aman diye hikayeler anlatır

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kaza yaptı motoru bırakır her gördüğüne motor şeytan işi motor çok tehlikeli aman aman diye hikayeler anlatır
    Her ortamda vardır ya "benim bir enişte vardı, Zzr ile duvara girdi, tövbe etti bu motor işlerine" cümlesindeki enişte aslında videodaki çocuk.
    espresso, cıbılduck ve 3RE3RA bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Makas atarken deneyimli olmadığı için %90 aklı aynada kaldı, arada sırada bana da oluyor arkadaki ile mesafe ne diye bakınca öndekinin dibine ışınlanıyorsun, fren yapası falan tutuyor öndekinin.Ya da ultra acemi olduğu veya basireti bağlandığı için adamı görünce direkt el ayak gitti, yapıştı tampona. Hepsi en profesyonel olanımıza da olabilecek şeyler ama eğitim-illa parayla alınan değil, videolar, kendi başına boş alanda çalışmalar- olasılıkları minimalize edecektir.

125, 250 cc motosikletleriniz ile ben makas atacam, agresif sürecem triplerine girmeyelim. 2000 model Corsa bile iyi gidiyor bizim motosikletlerden. 140'a kadar eyvallah, bir nebze çıkıyor. Ama sonrasında yok öyle bir imkan. 140 ile makas atayım dersin arkadaki girer dibine, dikkatini dağıtır. Agresif sürüş güvenli bir sürüş şekli bence, ama ss'lerde 500cc, endurolarda en az 700 800 cc'ler verebiliyor o üstünlüğü. Diğer türlü dünya boks şampiyonuna atarlanan, 35 kilo, esmer Drogba formalı halısaha elemanı gibi olursunuz.
    dundanbiri ve potasyum bunu beğendiler.

Tamam arada bir bizde makas atiyoruz da gormedigim emin olmadigim seride hayatta dalmam. Zaten sağ serit en tehlikeli yer makas atarken. Yavaş giden orta seritten sag seride gecen vs vs. Her zaman gordugun emin oldugun yere gir bak araba varmi sagda solda ona gore makineni de iyi taniyorsan gecer diyorsan bas git gec. Zaten o vurdugu arabanin arasindan tmax geçer. Panik yapmayip yavaslayip orta seride de dalabilirdi s2000 orda hizlaniyor zaten. Neyse Allah beterinden korusun gecmis olsun kardesimize.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ortamda vardır ya "benim bir enişte vardı, Zzr ile duvara girdi, tövbe etti bu motor işlerine" cümlesindeki enişte aslında videodaki çocuk.
    Eniştem bunu beğendi. zzr değil jawaydı diyor
    espresso, wing41 ve tommygun bunu beğendiler.
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O nasıl bi kaza ya. Millet ya fren yapmayı bilmiyor ya da bakmayı. Biz de makas atıyoruz da bari hiçbirşey yapamıyorsan aradan geç git be kaptan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makas atarken deneyimli olmadığı için %90 aklı aynada kaldı, arada sırada bana da oluyor arkadaki ile mesafe ne diye bakınca öndekinin dibine ışınlanıyorsun, fren yapası falan tutuyor öndekinin.Ya da ultra acemi olduğu veya basireti bağlandığı için adamı görünce direkt el ayak gitti, yapıştı tampona. Hepsi en profesyonel olanımıza da olabilecek şeyler ama eğitim-illa parayla alınan değil, videolar, kendi başına boş alanda çalışmalar- olasılıkları minimalize edecektir.

125, 250 cc motosikletleriniz ile ben makas atacam, agresif sürecem triplerine girmeyelim. 2000 model Corsa bile iyi gidiyor bizim motosikletlerden. 140'a kadar eyvallah, bir nebze çıkıyor. Ama sonrasında yok öyle bir imkan. 140 ile makas atayım dersin arkadaki girer dibine, dikkatini dağıtır. Agresif sürüş güvenli bir sürüş şekli bence, ama ss'lerde 500cc, endurolarda en az 700 800 cc'ler verebiliyor o üstünlüğü. Diğer türlü dünya boks şampiyonuna atarlanan, 35 kilo, esmer Drogba formalı halısaha elemanı gibi olursunuz.
    Zaten 140'la gidebiliyorsan ortada makas atılacak bir trafik yoktur diye düşünüyorum. Nitekim trafikte en rahat kullanılan motorların düşük hacimli motosikletler olduğunu düşünürsek 250cc bu iş için biçilmiş kaftandır düşüncesindeyim.
    espresso ve Yasin D bunu beğendiler.

kasırga genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora kasırga ar 50-50
    büyük ihtimalle o aradan geçebileceğini düşündü.tam girecekken vazgeçti ama öndekiyle olan mesafesini hesaba katmadığı için çarptı

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Makas atmayıp düzgün sürse bu kaza olmazdı.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bu videoda makas atan bir motosikletli yok. Aniden 2 şerit sağa geçip öndeki araca çarpan bir sürücü var.
    MR.BERK bunu beğendi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Söylenecek çok şey var ..... ama geçmiş olsun diyelim umarım ciddi durum yoktur.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O nasıl bi kaza ya. Millet ya fren yapmayı bilmiyor ya da bakmayı. Biz de makas atıyoruz da bari hiçbirşey yapamıyorsan aradan geç git be kaptan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

Zaten 140'la gidebiliyorsan ortada makas atılacak bir trafik yoktur diye düşünüyorum. Nitekim trafikte en rahat kullanılan motorların düşük hacimli motosikletler olduğunu düşünürsek 250cc bu iş için biçilmiş kaftandır düşüncesindeyim.
    İstanbul içi iş saatleri hariç trafik en sağ şerit hariç ortalama 120 ile akıyor Anadolu yakasında belli başlı 3 4 tane radar noktası hariç. 140 trafiğe göre yüksek bir hız değil. Dediğim gibi sıkıntı 140'tan 160'a biz 15 saniyede çıkıyorsak bir megane4 3 5 saniyede çıkıyor. Arkadan bir veda busesi kondurabilirler ya da biz dikkatimiz dağıldığı için öndekinin bagajına bir veda busesi bırakabiliriz.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Makas filan atmıyor ki ? Düz gidip çarpıyor. Ya acemi veya büyü yapmışlar eli kolu bağlanmış )))
    tbk_1980 ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makas filan atmıyor ki ? Düz gidip çarpıyor. Ya acemi veya büyü yapmışlar eli kolu bağlanmış )))
    Adamın içine 3 harfliler kaçmış

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    buyuk ıhtılamal ıle motoru bırakıcaktır ziraa kullanmakta zorlandığı aşikar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)