Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sinyal Vermedi Diye Şoförü Darp Eden Motorcular.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Motosikletli gençler, sinyal vermeden döndüğünü iddia ettikleri sürücüyü tekme tokat dövdü

Ümraniye'de, motosiklet sürücüsü sinyal vermediğini iddia ettiği otomobil sürücüsünü darp etti. Araya girmek isteyenlere, motosiklet sürücüsünün arkadaşı 'Bırak akıllansın diyerek' engel olmaya çalışırken, yaşananlar kask kamerasına yansıdı.

Video linki: https://twitter.com/yenisafak/status...135675905?s=21

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Video altına yapılan yorumları okudum, motorcuların ne anası kalmış ne avradı....

Bu tipler yüzünden millet motorculardan tiksiniyor...
    espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/yenisafak/status...135675905?s=21

Taksi sürücüsü sanırım dalgınlığına gelmiş ya da korkmuş.İnşallah dava açar da sağlam bir ceza yer şunlar.
    Bu tür olayları her hafta görüyorum, aslında motosiklet sürücülerinin bazıları gerçekten şiddete yatkınlar .. daha doğrusu hayatlarında ettikleri tüm kavgalar muhtemelen 2-3 yumruk ile bittiği için ( genelde araya birileri girer ), kavga etmenin risklerini bilmiyorlar ..

Hatta şu an telefonumda bugün çektiğim bir video bile var, " in lan aşağı, in lan aşağı," diyor sonra da elindeki su şişesini arabanın camından adama atmaya çalışıyor falan, arabaya dışarıdan zarar vermeye çalışıyor v.s.

Tartışma çıkacaksa çıksın ama bunu yapan motosiklet kullanıcıları GENEL OLARAK X Max, R25 ve Mt07 kullanıcıları .. şu an telefonumda olan videoya da dikkat ettim, yukarıda anlattığım olayın müsebbibi X Max kullanıcısı .. şansları karşılarına gerçekten dövüşmeyi bilen birilerinin çıkmaması .. gerçi bence çıkanlar da oluyordur ama o videoları bir b.k yapmış gibi internete atamıyorlar ..

Neyse, aslında bir motosiklet çetesi kurup böyle " kamera var haha kamera var bir itlik yapayım " diye gezen tipleri bizzat motorcular olarak dövmek lazım .. " motorcular motorcuları dövüyor " mis gibi haber değeri de olur ..
    espresso, M.balibey ve nagoddogan bunu beğendiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    MT-09 SP
    Keşke şu tür tiplere psikopatın teki denk gelse de mermi manyağı yapsa.

Motosikleti
    kuba rx9
    Videoyu izledim moturcular nereden baksan hatali ortada kavgalik durum yok nerden baksan şerefsizlik örneği
    Thesinner83 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar gibi it köpek yüzünden düzgün sürücüler haksızlıga ugruyor.

yarın bi gün emniyet şeridinden giden ya da aradan geçen motorcuyu kurallara uymuyr dövseler hemen savunmaya kalkarlar.
    Mallaca, Metela ve Minan bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Daha adam akıllı trafik kurallarını bilmeden motosiklet sürüyoruz ve haklı olduğumuzu iddia ediyoruz her zaman. Bir motosiklet sürücüsü olarak , ileride dönüş yolu olan bir sokakta arabayı sağdan geçmeye çalışırsak, doğal olarak kaza kaçınılmaz olur. Bu tür olaylar olduğu zaman genelde gece, toplu sürüşler, aksiyon kameraları devrede ve hepsinin altında R25, MT-07, MT-09 gibi motorlar çıkıyor. Kamerayı takan, kendini hep haklı çıkartmak zorunda bir şekilde. Çünkü youtube'a atıp like ve izlenme kasarak para kazanmanın peşinde apaçi kardeşimiz. Hiç mi senin hatan yok? Bütün yollarda geçiş üstünlüğü senin mi? Böyle Osmanlı Çocukları olduğu sürece, biz iki tekerlilere düşman olmaya devam ederler araç sürücüleri. Motosiklet haricinde otomobilim de var ve bazen ben bile görmüyorum bu tür kontrolsüz gazlayan apaçileri.
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İzlemedim ama motorcular haklı da olsa karşıdakini dövemez. Nokta.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hadisede hem üzüldüm, hem de sevindim.

Üzüldüğüm nokta zavallı bir insana acımasızca vurulması oldu. İnsanlık dışı görüntülerdi. Dayak yiyenin mahkemede hakkını sonuna kadar aramasını istiyorum.

Sevindiğim nokta ise arac sürücüsü trafik magandalarinin bu görüntüleri görüp azıcık korkması. Motorcularin üstüne sürerken "acaba beni de döverler mi" diye bi düşünsünler. Az çekinsinler. Sürücülerin çoğu masum değil çünkü.

Sinyal vermediğini iddia ettikleri arabada sinyalin verildiği burdan bile net görünüyor, yokmu şu motorcu arkadaşı yusuf yusuf yapacak bir savcı ülkede.
    BloodyBaron ve M.balibey bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Utanıyorum bunlardan, ne trafik bilen tipler ne insanlık.

Motorcu demiyorum her grubun çöpleri vardır bunlarda onlardan ve biz motor sevdalılarını karalayan zor durumda bırakan güruh maalesef.

Şu adam olsa bir kere arabayı değil kendini suçlar, bir aracın şeridini ihlal edemezsin, motor kullanmayı biliyor olsan yol ağzında başına böyle bir şey geleceğini tahmin ederek de oraya girmezsin, hem suçlu hem güçlü olmak, yalnız bir gün sert bir kayaya çarparsın ya hayatını ya da sağlığını kaybedersin, bir gün seni de yalnız yakalarlar o gidonu monte de edebilirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:31 ----------

Sinyal de vermiş ki hani yaptığına sıvamak bu demek, en ağır cezayı alması dileğiyle..
    espresso ve SuleymanE bunu beğendiler.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Apaçilik ve beyinsizlikten başka bir şey değil. Çete gibi çökmüşler adamın üstüne. Bunun gibiler yüzünden halkın motora olan bakış açısı değişiyor. Ben de motorcuların yarısından fazlasını sevmiyorum. Hep aynı motor kullancıları. İnstagramda görürsünüz zaten bu kişilerin videolarını. "Egzoz takalım, ters şeritten polisten kaçalım, lastik yakalım, kendimiz sinyal vermeyelim ama bütün arabalar versin, kendimiz aynaları sökelim ama arabalar aynasına baksın..." Bu böyle uzar gider. Adam akıllı konuşursun halledersin tamam. Ama böyle olmaz.
    espresso bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apaçi leşçi takımın bu yaptığı ilerde hepimizin üzerine direksiyonu üzerimize kırma olarak geri dönecektir.

youtube'da ki videoda net bir şekilde gözüküyor ki araç sinyal vermiş ve motorcu lavuk sağından tam gaz geçmeye çalışıyor. Trafik suçu bir yana sadece çete/ darp ve mala zarar vermeden yumruk atan adamın 5 sene yatarı var. Bu motorcular herhangi bir cemaat dergah mensubu değillerse 10 sene ile yargılanıp 5 sene yatar o yumruğu atan eleman. Pilavlı cemaate üye olsaalar çucukta ezseler bir şey olmazdı ayrı konu
    espresso ve Shrieker bunu beğendiler.

poer.145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    650F
    Adamin alttan aldigini gorunce suru psikolojisi ile saldiran bir grup goruntusu umarim guzel bir ceza alir

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tür olayları her hafta görüyorum, aslında motosiklet sürücülerinin bazıları gerçekten şiddete yatkınlar .. daha doğrusu hayatlarında ettikleri tüm kavgalar muhtemelen 2-3 yumruk ile bittiği için ( genelde araya birileri girer ), kavga etmenin risklerini bilmiyorlar ..

Hatta şu an telefonumda bugün çektiğim bir video bile var, " in lan aşağı, in lan aşağı," diyor sonra da elindeki su şişesini arabanın camından adama atmaya çalışıyor falan, arabaya dışarıdan zarar vermeye çalışıyor v.s.

Tartışma çıkacaksa çıksın ama bunu yapan motosiklet kullanıcıları GENEL OLARAK X Max, R25 ve Mt07 kullanıcıları .. şu an telefonumda olan videoya da dikkat ettim, yukarıda anlattığım olayın müsebbibi X Max kullanıcısı .. şansları karşılarına gerçekten dövüşmeyi bilen birilerinin çıkmaması .. gerçi bence çıkanlar da oluyordur ama o videoları bir b.k yapmış gibi internete atamıyorlar ..

Neyse, aslında bir motosiklet çetesi kurup böyle " kamera var haha kamera var bir itlik yapayım " diye gezen tipleri bizzat motorcular olarak dövmek lazım .. " motorcular motorcuları dövüyor " mis gibi haber değeri de olur ..
    Ben de xmax kullanıcısıyım ama xmax kullanan magandalar yüzünden xmax kullanıcılarının adı çıkınca motorumdan soğuyacağım neredeyse. İtlik yapan motorcuları döven motorcu çeteniz olursa xmax'im ile görünce beni de dövmeyin.
    BloodyBaron ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de xmax kullanıcısıyım ama xmax kullanan magandalar yüzünden xmax kullanıcılarının adı çıkınca motorumdan soğuyacağım neredeyse. İtlik yapan motorcuları döven motorcu çeteniz olursa xmax'im ile görünce beni de dövmeyin.
    Benim motor da keko motoru drift hocam. Arkadaşlarım bas şu motoru diyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Videoyu şu an izliyorum. Vay şerefsiz. Bir gün sert kayaya çarp da sen o zaman akıllanırsın.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam acikcasi Xmax almayip Forza almamdaki sebeplerden biri de buydu, tum Xmax kullanicilari kotu demiyorum ama azimsanmayacak bir kismi da apaci. Ekipmansiz kullananlar, plakasini zincirle kapatanlar, yanindan silme gecenler, daha neler neler.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Adam tam bir serefsiz. Sinyal falan hikaye,cani birisini dovmek istemis cok net.

nasil da vuruyor,uzun zamandir bekledigi an gelmis..umarim bir virajda geberip gidersin.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam acikcasi Xmax almayip Forza almamdaki sebeplerden biri de buydu, tum Xmax kullanicilari kotu demiyorum ama azimsanmayacak bir kismi da apaci. Ekipmansiz kullananlar, plakasini zincirle kapatanlar, yanindan silme gecenler, daha neler neler.
    xmax alırken bundan haberim yoktu, tanıdığım bütün motorcular da gayet efendi motorcular olunca hiç aklıma gelmemişti. Sele altı bagajına laptop çantası sığıyor, zincir yağlama falan derdi de yok iyiymiş bu deyip almıştım. Neyse, eskiyene kadar bineceğim artık.
    gurcanozturk ve drtayfun bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    1-motorcu aracin sagindan gecmeye calisiyor hatali.
    2-araba surucusu sinyal vermedigi icin o da hatali.
    3-arac sahibi aciklama yaparken, dikkat edin motorcu arkadas adimlarini ayarliyor, yumruga hazirlaniyor.
    4-cocugun yumruk atis seklinden dovus sporlariyla ilgilendigini anliyoruz. Diz falan atiyor muhtemelen kickbox yapmis.

Dovus sporlariyla ilgilendiysen, nefsi mudafa disinda kavga etmeyeceksin. yazik ya 5 kisi basina ususup keklik gibi avlamis adami.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)