Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kadınlara Laf Atıp Motosiklet Üzerinde Mastürbasyon Yapan Sapık Yakalandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira

bu ceza değil ki.
    bu olsa olsa. karşısındaki yanlış yapınca parmağını sallayıp seni gidi senii. demek gibi bişey.
    Iste asil yukseltilmesi gereken cezalardan biri bu bence. Yap bunu 5-6bin TL, insan gibi arac kullanilsin yollarda.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suc bireysel, hukuk ise toplumsaldir. Bir toplumda hukuksal adaletin olmamasi yuzunden bireyleri oldurmek en kolay cozum. Bizim ulkemizde olan "kanunun eksik olmasi" degil, "kanunun uygulanmamasi".

Bireysel olarak "benim gozumde" diyebilirsiniz, herkes sizin gibi dusunurse kabile olmaktan oteye gidemeyiz.
    İçgüdel olarak ve şahsi olarak görüşüm hiçbir zaman değişmez. Fakat bu sadece benim için geçerlidir. Kimseye bunu empoza etmem ve bireysel olarak hareket etmem. Bir toplumda kanunlar ve yasalar berileyicidir ve yaşadığımız toplum-toplumların anarşist düzende yönetilmediğinin farkındayım. Üst paragrafta yazdıklarınıza katıldığımı siz de anlamışsınızdır. Maalesef ülkemizde kanunlar ve yargı tamamiyle birkaç kişinin süzgecinden geçerek hareket etmekte. Bu yüzden de ne cinayetlerin ne de böyle pis olayların sonu yok. İnsanların artık yapmaya cesaret edemeyeceği derecede ağır cezalar uygulanmalı. Bundan kastım idam veya hadım etmek değil. Çünkü bizim ülkemize idman geldiği vakit ne tecavüzcüler ne de hastalıklı kişiler idman edilir. Biz o derece sağlam adaleti olan bir toplum değiliz. En azından 20 30sene hiçbir indirimden yararlanamadan yatsalar benim gözümde kafidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Alıntı kara3545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam akıl hastası belli ama Kadında ahlaksız,adamın ısrarla yanına gidiyor, orasını çekmek için, merakmı ediyor, görmekmi istiyor belli değil.
    Birader siz ne diyorsunuz? Kadın ahlaksız değil kadın bir suçu kanıtlama amacında. Kadın bunu çekmese böyle açık açık göstermese değil ceza yapmış bir hata derler bir gece yatar çıkar. Allah için her boka ahlakınızı katmayın. Ahlaksız gördüğün kadın sayesinde belki de böyle hastalıklı birisinden yıllarca uzak kalacağız. Belki de hastaneye yatırılacak ve tedavi olacak. Şu yazdığınız yorumla zaten bu ülkenin bu halde olmasını sağlayan insanlardan farksız olduğunuzu gösteriyorsunuz. Görünüşte en ahlaklılar sizsinizdir her kesimi yargılarsınız ama yapmadığınız bok da yoktur. Neyse aynen kadın adamınkini görmek istiyor...
    tommygun, gurcanozturk, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Adam akıl hastası belli ama Kadında ahlaksız,adamın ısrarla yanına gidiyor, orasını çekmek için, merakmı ediyor, görmekmi istiyor belli değil.
    Hocam nasil olctunuz kadinin ahlakini? Ahlakmetreniz mi var?

Kadin bariz bir sekilde adamin sucunu ispat icin delil olusturdu, israrla cekmese bu kez de "Ya belki baska bir sey yapiyor, nereden anladiniz?" diyen mallar cikacak. Iyi ki cekmis videoyu israrla.
    tommygun, espresso ve İsmailTKDMR bunu beğendiler.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı yawuz58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kız utanlamlı ve en azından sapığın organını çekmemesi gerekirdi
    Siz iyi misiniz arkadaslar

Motosikleti
    MT25 2016
    yine laf kadınlara gelmiş. aynen 60 yaşında motor üstünde mastürbasyon çeken adamdan etkilenip videoya almışlar. deli misiniz siz, delil olarak çekmişler işte. sözlü ifade verse bu sefer niye çekmemiş, nereden bileceğiz doğru olduğunu diyecektiniz.
    tommygun ve gurcanozturk bunu beğendiler.

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    Burada sapığın şeyini konuşuyoruz kız videoya çekmeli mi çekmemeli mi diye düştüğümüz duruma bak,kız hafif yan taraftan çekmekliydi illa sapığın şeyini meşhur etmesi gerekmezdi diyorum Birde kızın sakince herşey görünüyor demesi acayip inşaallah o sapığa 15- 20 sene ceza verirler , sapığın motorcu olması kötü bugün biraz dolaştım arabalar üstüme üstüme sürüyorlar sapık hiç aklıma gelmedi sonradan eve gelince aklıma geldi lan diyorum millet iyice magandalaştı herhalde sapığı herkes görmüş anlaşılan

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kadına helal olsun. Atıp tutan bir çok erkeğin bir taraflarının yapmaya yüreğinin yetmeyeceği şeyi yapmış. Ne yapsın daha? Adamın şeyini kesip egzoza susturucu mu yapsın?
    gurcanozturk, AzÇok ve İsmailTKDMR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yawuz58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada sapığın şeyini konuşuyoruz kız videoya çekmeli mi çekmemeli mi diye düştüğümüz duruma bak,kız hafif yan taraftan çekmekliydi illa sapığın şeyini meşhur etmesi gerekmezdi diyorum Birde kızın sakince herşey görünüyor demesi acayip inşaallah o sapığa 15- 20 sene ceza verirler , sapığın motorcu olması kötü bugün biraz dolaştım arabalar üstüme üstüme sürüyorlar sapık hiç aklıma gelmedi sonradan eve gelince aklıma geldi lan diyorum millet iyice magandalaştı herhalde sapığı herkes görmüş anlaşılan
    Kadinin "hersey gorunuyor" demesi gordugunu degil, adamin yaptigi hayvanligin birileri tarafindan goruldugunu, toparlanmasi gerektigini anlatiyor, ama adam devam ediyor. Siz farkli anlamak istiyorsaniz o ayri bir sorun. Bu arada, sakince soylemiyor, bildigin bagiriyor, videoya aliyorum da diyor zaten kadin.

Ayni durumda bir erkek olsaydi, delille ugrasmazdi, doverdi. Savcilikta yeterli delil yok diye birakirdi, suclama olmazdi. (Suclama ile hukum verme birbirine karistirilmasin. Insanlar tahliye ile beraati birbirine karistiriyor artik.) Tommygun'in soyledigi gibi kadinin "bakma/gorme isteginden degil", cesaretinden dolayi adam suclanacak ve kesin delil var.

Su kiz/kadin ayrimi yapmayi da birakin artik.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Neyse, düşünülmesi gereken tek şey, verilen cezanın caydırıcılığıdır. Demek ki caydırıcı değil ve bu saçma sapan çirkin durumlarla hala karşılaşılabiliyor. Tabiki tamamen engellenemez bir durum, ancak azaltılabilirdi.

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cezalık değil
    tedavilik

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2020 mi daha kötü bu ülkenin insanları mı daha kötü karar veremedim

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sizinki nerdeyse kadını sapık ilan etmek olmuş...
    Bu nasıl dar bir zihniyet yahu ?...
    Yapılan şeyin somut dedlili için çekmesi herek...
    Usta senin görüş te sağlam değil haberin olsun..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mahallede çırılçıplak dolaşan, oraya buraya işeyen-sıçan bir deliyi karakola teslim edene kadar uğraşmak zorunda kalmıştım.

Bunun pek de aşağı kalır yanı yok.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Polis bir arkadaşım bahsetmişti, bu aralar sanırım moda olan bir hap var, libido dedğimiz şeyi arşa çıkardığı iddia ediliyor. Kendisi böyle bir tanesini bir otomobilden zor ayırmış, adam otomobil ile bir şey yapmaya çalışıyor falan fişman ..

Hatta adamı otomobilden ayırdıkça adam delirmeye ve saldırganlaşmaya başlamış falan, ta ki sonuca ulaşıp mutlu olana kadar ..

Bu kişi de muhtemelen böyle bir etki altında, kamerayı görünce ısrarla işi sonlandırmaya çalışması da bunu gösteriyor gibi .. madde etkisi / şartlanma
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böylelikle somut kanıt eksikliğinden mütevellit vatandaş trafik ortasında sapıklığa devam ederdi...

Şu olan olayda taktığınız mesele gerçekten çeken kadının utanıp utanmaması mı?

Çok ilginç yahu.

Kimisi gebersin der. Kimisi niye çekmişler der... Arada makul bir yol bulmak bu kadar mı zor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Olmayan suça ölüm cezası kesebilecek radikallikte insanlar, bu sapıktan daha korkunç bence...
    Söylediklerinize ve eleştirilerinize aynen katılıyorum.

Son Ütücü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-07
    Ahlak nedir diye sorsak iki cümle kuramayacak andavallar yine cadı avına çıkmış.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu memlekette su damacanası bile sapıklardan kurtulamadı. Toplum olarak silbaştan eğitilmemiz gerekiyor.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu memlekette su damacanası bile sapıklardan kurtulamadı. Toplum olarak silbaştan eğitilmemiz gerekiyor.
    Toplum sil bastan maalesef egitilemiyor, su an bile cocukluktan itibaren mukemmel egitim versek bile yetismeleri toplumu gelistirmeleri 20 yil demek. Bir de tabii amcalarindan/dayilarindan/teyzelerinden uzak tutmak gerekiyor.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu kadın bu herifi çekmeyip başını çevirip görmemezlikten gelseydi bu sapık yakalanır mıydı?

Yakalanmayan bu sapık tekrar bu hareketleri yapmaya devam etmez miydi?

Nasıl olsa ne yaparsam yapayım yanıma kar kalıyor der başka sapıklıklar yapmaya devam ederdi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2020 mi daha kötü bu ülkenin insanları mı daha kötü karar veremedim
    Arni senenin suçu ne olabilir ki. Belki herif bu sapıklığı yıllardır yapıyor.
    bursevi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)