Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kadınlara Laf Atıp Motosiklet Üzerinde Mastürbasyon Yapan Sapık Yakalandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Sürücüye Karayolları Trafik Kanunun 5 ayrı maddesinden toplam 5 bin 106 lira para cezası kesildi. Recep K. adlı şüpheli taciz iddialarıyla ilgili işlem yapılmak üzere Üsküdar Adliyesine sevk edildi.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAYILIP TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Sosyal medya üzerinde yayınlanan görüntülerde bir motosiklet sürücüsünün laf attığı kadınlara bakarak mastürbasyon yaptığı görüldü. Kısa sürede büyük tepki gösterilen görüntülerde şüphelinin bir kadının kendisini uyarmasına aldırmadan taciz etmeye devam ettiği anlar kamera görüntülerine yansıdı.

POLİS SUÇLUYU MOTOSİKLETİYLE DOLAŞIRKEN BULDU

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis şüphelinin izini kısa bir süre içinde Üsküdar'da buldu. Trafik polisleri tarafından, motosikletiyle dolaşarak taciz edecek bir kadın aradığının tespit edildiği belirtilen şüpheli kısa bir kovalamacanın ardından Libadiye Caddesi üzerinde durdurularak gözaltına alındı.

5 bin TL ceza kesildi

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli Recep K. 'ya
    2918 sayılı K.T.K’nın 23/4 (Tescilli aracı plakasız kullanmak) maddesinden 2 bin 81 lira,
    781b (Kask ve koruyucu başlık kullanmamak) maddesinden 132 lira,
    36/3a (Sürücü belgesiz araç kullanmak) maddesinden 2 bin 473 lira,
    34/a (Muayenesiz araç kullanmak) maddesinden 288 lira,
    47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira olmak üzere toplamda 5 bin 106 lira idari para ceza kesildi.
    Şüpheli taciz iddialarıyla ilgili hakkında işlem yapılmak Üsküdar Adliyesine sevk edildi.

Kaynak ve video : https://onedio.com/haber/motosiklet-...kalandi-944319

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bn125
    Böyle birisinin yaşama hakkı yok. Tez vakitte geberir umarım. En azından birinden kurtuluruz.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ulan bizim memlekette 65 yılda beni hayrete düşürecek her şeyi gördüm , artık hiç bir şey beni dehşete
    düşüremez diyordum. Yanılmışım. Hala daha gördüğümde çok şaşırabileceğim bir şeyler varmış.
    Voltaren ve velizrsln bunu beğendiler.
    bursevi

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bana kalır ise.. Buradaki en ağır ceza şu olmalı "47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira olmak" ama en hafif ceza bu olmuş.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Umarım delidir.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "Motosiklet keyif işidir" konusunu adam yanlış anlamış.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Buradan ben utandım izlerken. Akıldan yoksun bir primat..
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

yawuz58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse
    sapık şerefsiz neyse de kızın onu videoya çekmesi tuhaf geldi birde her şey görünüyor demesi acayip kızda da utanma yok

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yawuz58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sapık şerefsiz neyse de kızın onu videoya çekmesi tuhaf geldi birde her şey görünüyor demesi acayip kızda da utanma yok
    Kadin niye utanmali? Adam yapiyor diye kadin "aayyy" diye kafasini mi cevirmeliydi? Kaydetmis iste.
    espresso, Kural [ Z ], birbilent ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yahu biz viraj almakta zorlanırken millet motosiklet üzerinde neler neler yapıyor

Conan'ın şovundaki "mastrubating bear" aklıma geldi.

Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadin niye utanmali? Adam yapiyor diye kadin "aayyy" diye kafasini mi cevirmeliydi? Kaydetmis iste.
    Evet kız utanlamlı ve en azından sapığın organını çekmemesi gerekirdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle birisinin yaşama hakkı yok. Tez vakitte geberir umarım. En azından birinden kurtuluruz.
    Evet, herif bariz sapık. Peki n'apmış? Birine tecavüz mü etmiş? Evet, hapis cezası almalı, psikolojik hastaysa tedavi olmalı, ama cezası ölüm olmak zorunda olan bir suç yok ortalıkta.

Motosikleti
    Hero xpulse
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, herif bariz sapık. Peki n'apmış? Birine tecavüz mü etmiş? Evet, hapis cezası almalı, psikolojik hastaysa tedavi olmalı, ama cezası ölüm olmak zorunda olan bir suç yok ortalıkta.
    Öyle bir sapık fırsatını bulsa tecavüz bile yapar bence de ölmesi gerekir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Böylelikle somut kanıt eksikliğinden mütevellit vatandaş trafik ortasında sapıklığa devam ederdi...

Şu olan olayda taktığınız mesele gerçekten çeken kadının utanıp utanmaması mı?

Çok ilginç yahu.

Kimisi gebersin der. Kimisi niye çekmişler der... Arada makul bir yol bulmak bu kadar mı zor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Öyle bir sapık fırsatını bulsa tecavüz bile yapar bence de ölmesi gerekir
    Olmayan suça ölüm cezası kesebilecek radikallikte insanlar, bu sapıktan daha korkunç bence...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Utanmamali, gucunu ve yapabileceklerini gostermeli, karsi koymali, diger insanlari da cesaretlendirmeli. Utanmasi gereken kadin degil burada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Böylelikle somut kanıt eksikliğinden mütevellit vatandaş trafik ortasında sapıklığa devam ederdi...

Şu olan olayda taktığınız mesele gerçekten çeken kadının utanıp utanmaması mı?

Çok ilginç yahu.

Kimisi gebersin der. Kimisi niye çekmişler der... Arada makul bir yol bulmak bu kadar mı zor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Olmayan suça ölüm cezası kesebilecek radikallikte insanlar, bu sapıktan daha korkunç bence...
    Ulke insani olarak halimiz kabileden hallice bir toplumuz. Bu yuzden de linc kulturu, idam kulturu, kutuplasma, hazmedememezlik, mahalle baskisi gibi duygu ve fikirler ulkemizde cok yaygin. Her sevmedigimiz, yaptigini begenmedigimiz insanin olmesini istiyoruz.
    espresso, tommygun, cıbılduck ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bn125
    Yasalar karşısında evet fakat ben yasalar açısından demedim. Böylelerinin benin gözümde ne yaşama hakları yok. Son dönemde Türkiyede o kadar iğrenç şeyler oluyor ki artık haber izlemek bile insanı rahatsız ediyor. Kısacası düzelteyim "benim gözümde yaşama hakkı yok". Buradaki en üzücü şeyse bu bir sapık ve bu kişi potansiyel tecavüzcü. Fakat ne kadar yatar veya bir daha yapmasını teşebbüs etmesini nasıl engellemeye çalışırlar orası muamma. Geçen gün müge anlıdan bir video kesiti gördüm, adam 24yıl ceza yiyor, bir kere bir indirimden(adını hatırlayamadım) bir kere de coronadan indirim alıp 24yıllık hapis cezasını 3yıl yatıp çıkıyor. Ülkede cezalar kimsenin bir daha yapmasını engelleyecek şekilde değil. Yapmasını geçtim cezalar ceza değil. Sonumuz hayrola.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bundan daha kötüsü ne olabilir ki dediğimizin ertesi günü daha iğrencine,daha çirkinine tanık oluyoruz.

Sonumuz hayır olsun....

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ALİCEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasalar karşısında evet fakat ben yasalar açısından demedim. Böylelerinin benin gözümde ne yaşama hakları yok. Son dönemde Türkiyede o kadar iğrenç şeyler oluyor ki artık haber izlemek bile insanı rahatsız ediyor. Kısacası düzelteyim "benim gözümde yaşama hakkı yok". Buradaki en üzücü şeyse bu bir sapık ve bu kişi potansiyel tecavüzcü. Fakat ne kadar yatar veya bir daha yapmasını teşebbüs etmesini nasıl engellemeye çalışırlar orası muamma. Geçen gün müge anlıdan bir video kesiti gördüm, adam 24yıl ceza yiyor, bir kere bir indirimden(adını hatırlayamadım) bir kere de coronadan indirim alıp 24yıllık hapis cezasını 3yıl yatıp çıkıyor. Ülkede cezalar kimsenin bir daha yapmasını engelleyecek şekilde değil. Yapmasını geçtim cezalar ceza değil. Sonumuz hayrola.
    Suc bireysel, hukuk ise toplumsaldir. Bir toplumda hukuksal adaletin olmamasi yuzunden bireyleri oldurmek en kolay cozum. Bizim ulkemizde olan "kanunun eksik olmasi" degil, "kanunun uygulanmamasi".

Bireysel olarak "benim gozumde" diyebilirsiniz, herkes sizin gibi dusunurse kabile olmaktan oteye gidemeyiz.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira

bu ceza değil ki.
    bu olsa olsa. karşısındaki yanlış yapınca parmağını sallayıp seni gidi senii. demek gibi bişey.
    velizrsln bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155
    Adam akıl hastası belli ama Kadında ahlaksız,adamın ısrarla yanına gidiyor, orasını çekmek için, merakmı ediyor, görmekmi istiyor belli değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)