Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Kim Hatalı

Katılımcı sayısı
78. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Motosiklet Sürücüsü

75 96.15%
  • Otobüs Sürücüsü

3 3.85%
3. sayfa BirinciBirinci 123

İki Otobüsün Arasında Kalan Motosiklet Kaza Yaptı!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı Notyet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suç ne motorcuda ne otobüste , dış mihrakların oyunu bu, kimse bizim apaçi kardeşlerimize laf söyleyip de bizim sabrımızı sınamasın.
    Ahahahahah. Sesli güldüm ya. Allah iyiliğinizi versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Anket ciddiye alınamayacak kadar açık ve net olduğu için ben grafiği dengeleme amaçlı düşük yere oy kullandım, simetri hastalığı var bende, grafiklerin aynı boyda olması lazım.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anket ciddiye alınamayacak kadar açık ve net olduğu için ben grafiği dengeleme amaçlı düşük yere oy kullandım, simetri hastalığı var bende, grafiklerin aynı boyda olması lazım.
    3 kişi de istemeden oy verdi sanırım, hiç biriniz oy vermeseydi simetriyi bozacak bir cıkıntı olmayacaktı ankette
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Doğal seleksiyon başarısız oldu demek, yazık. Neyse, yine şansı olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Burda herkes ayrı ayrı suçlu..Ama motorcu abimiz bi haltı beceremediği için , hatta yanlış becerdiği için daha da suçlu..
    Hatta ben bile suçluyum... Yorum yaptım...

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Trafikte tek teker yapmak nedir ya... 30 yaşından küçüklere 50cc den büyük motosikleti yasaklayacaksın... hadi kendi sümük gibi yapıştı ya etrafına zarar verseydi... panikleyen bi araba sürücüsü maazallah katliama sebep olabilirdi... sonrada insanlar her motorcuyu böyle zibidi zannediyorlar...

Biz bir otobüs görünce kaçıyoruz, bu arkadaş iki otobüsün üstüne sürüyor ne deyek kaza geliyorum demiş.
    mattiadestro bunu beğendi.

Motosikleti
    Bn125
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte tek teker yapmak nedir ya... 30 yaşından küçüklere 50cc den büyük motosikleti yasaklayacaksın... hadi kendi sümük gibi yapıştı ya etrafına zarar verseydi... panikleyen bi araba sürücüsü maazallah katliama sebep olabilirdi... sonrada insanlar her motorcuyu böyle zibidi zannediyorlar...
    Siz de diyosunuz ki 30 yaşının altındaki herkes zibidi. Sizin bu mantığınızla ticari araç kullanan herkesin ehliyetini alalım, kimse ticari araç kullanmasın. Tek tekerin ne yaşla ne de kullanılan araçla alakası var. Saçma mantığınızı kendinize saklayın. Gören de asla aralara girmedi asla emniyet şeridi kullanmadı diyecek. Burada herkes ne kadar araba kullanıcıları bilinçsiz sinyal vermiyorlar dese de bizlerin de pek bir farkımız yok. Trafikte hangi motorcu sabırla araba gibi şeritte bekliyor düşünmek lazım. Ek olarak da ekleyeyim bir kere bile denemedim stunta karşı zerre de ilgim yok.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz bir otobüs görünce kaçıyoruz, bu arkadaş iki otobüsün üstüne sürüyor ne deyek kaza geliyorum demiş.
    Kesinlikle, otobüs kamyon görürsem yakınından asla manevra yapmam. Sadece uzarım veya sağa geçmesini beklerim.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    cok fazla bilgisayar oyunu oynayıp trafıge cıkmanın zararları. Sıkıstıgıda yok gayet rahat gecebılırdı amatorce dusmus . Metro turızm ıle kapısılmaz orası ayrı tabı adamlar 48 saat uykusuz otobus suruyorlar :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)