Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Şile otoyolunda ata çarpan motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şile Otoyolu’nda süratli bir şekilde seyreden motosiklet sürücüsü, aniden yola atlayan arabanın bağlı olduğu ata çarptı. Feci kaza kask kamerasına yansırken, atın telef olduğu sürücünün ise yaralı kurtulduğu öğrenildi.

Kaza, geçtiğimiz Pazar günü öğle saatlerinde Şile Otoyolu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre otoyolunda süratli bir şekilde seyreden Serhat A’nın önüne aniden arabaya bağlı at çıktı. Son anda atı fark eden genç sürücü frene bastı ancak çarpışmadan kurtulamadı. Kaza sonucu at telef olurken, genç sürücüsü ise yaralandı. Feci kaza ise kask kamerasına yansıdı. Kazanın ardından vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı sürücüyü yaptıkları müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://mobile.twitter.com/HaberGlob...34244013690883

Yorumları alayım. Ben ata üzüldüm.
    İnsan akıldan yoksun olunca böyle oluyor.Belli zaten yol ayrımına geldiğin ,hayvana yazık olmuş.
    infernus, exteras ve fatih.met bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaçma ihtimali zaten yok denecek kadar az ancak en azından bir kontra vermeye calıssaydı bi kacmaya calıssaydı diye düşündüm arkadaşın.

o değil de başıboş at napıyor la orada ?

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaçma ihtimali zaten yok denecek kadar az ancak en azından bir kontra vermeye calıssaydı bi kacmaya calıssaydı diye düşündüm arkadaşın.

o değil de başıboş at napıyor la orada ?

https://i.pinimg.com/236x/81/3c/7c/8...ent-movies.jpg
    At yalnız değil, arkasında at arabası var.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mobilden bakınca görememişim kücük ekran, pardon
    azizsele bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Ata yazık olmuş, keşke kovboydan intakımını alabilse. Ulan arabalar önü boş yolda spor olsun diye mi duruyor acaba?
    infernus bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Hayvana çok üzüldüm. Zaten bu fayton atlarına bir sürü zulüm yapılıyor. Kural tanımaz lavuğun teki çarpıyor yolda yürürken bile hayvanlara rahat yok.
    ERTOBİ ve kocaolgun bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim demiş "Kaza geliyorum demez" diye. Yırtınmış, ama duyan olmamış. Ata yazık olmuş. Yaralanan sürücünün şifa bulmasını ve bisiklet hariç araç kullanmamasını temenni ederim.
    kocaolgun ve Disturbed34 bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O yol hakikaten tehlikeli. Geçen sene Ömerli sonrası sağa doğru viraj alırken viraj bitiminde orta şeritte atla karşılaşmıştım. Allahtan hızım yüksek değildi ve doğru yerden viraja girip doğru yere bakmışım. Geç farketsem patates olmuştum. Videodaki arkadaşa da geçmiş olsun, umarım atta da birşey yoktur. Boş yolda trafik birden durmuşsa ileride bir müsibet olduğu belli, daha dikkatli olmamız gerekiyor.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    At yerine biri hatta bi çocuk ta olabilirdi ,ama gerçekten hayvana yazık olmuş hayvandan aşşağı mahluk yüzünden
    Bide adamlar duruyor sen 1 km hızla bile gitsen tüm araçları geçebiliyorsun ,bu hız niye
    kocaolgun ve fatih.met bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    burası gerçekten otoyol mu? mekanı bilmediğimden soruyorum..

otoyolsa, orda at arabasının işi ne? tamam, motorcu da mal, emniyet şeridi/banketten yardırıyor.

gerçi orası pek de otoyol gibi görünmedi bana...

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Araba çektirilerek hayatı boyunca eziyet gören, muhtemelen düzgün bakılmayan iyi beslenmeyen at, motosiklet çarpmasıyla ölüyor. Keşke at arabasındakine çarpsaydı.
    ersinkecis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Bu şoparları döveceksin sonra da nezarete atacaksın,atlara asıl zulmu bunlar yapıyor,trafiği de tehlikeye atıyorlar,he motorcunun hiç mi sucu yok,tabiki var...
    HRider ve leons bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Gerçekten çok acı bir yandan da sinir bozucu bir durum ancak işin başındaki kardeşler için bir hatırlatma şart.

EDS muhabbetinde de böyledir, solundaki aracın hızı neyse ona oranla gitmen gerekir ki burada durma noktasında bir trafik var, her şey bir kenara bu durumda 500 metre ötedeki adam önüne de kırabilir ve bu hızla yine duramaz ve arabaya çarparsın .. gibi ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Abi bir düşünün be, bu adamlar niye duruyor?
    Ben niye bu kadar hızlıyım?

Geçmiş olsun.

Bugün at'a çarpmasa, duran arabaların yanından bu kadar hızlı giderken, karşıya geçen bir yayaya, çoluğa çocuğa çarpacaktı.

Edit: eğer orası otobansa(mesela yani), daha kötü. Otobanda bu kadar adam niye duruyor. Mal mı bunlar diye sorar adam kendine. Var bir b.kluk işte, nereye gidiyorsun.

Aslında ambulans gelince atı alıp götüreceksin. Öylece kalakalsin orada hıyar.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    akla gelmez bir kaza olmuş.motorcu yüzde 100 haklı çıkar keşke kavşağa gelirken hız falan keseydi.at sürücüsünün hiç bir şekilde haklı olma ihtimali yok at kara yollarına çıkamaz.kısaca olan garibana oldu yine embesil at sürücüsü dikkatsiz motor sürücüsü eşittir atın ölümü.ölmesede zaten bacaklar vs kırılcak hayvanı uyutucaklardı.ne oluyorsa hep garibana oluyor bu ülkede zaten

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reis şileye otoyol yapmış. wauu...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yanlis gormuyorsam;

- Emniyet seridinden yuksek hizla gitmek,
    - Tum araclar dururken yavaslamamak,
    - Saga giris, sagdan cikis yapilabilecek bir katilima gelirken yavaslamamak,
    - Eldivensiz motosiklet kullanmak

Bunlarin hepsini birden yapan kazaya niye sebep oldugunu dusunmeli bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akla gelmez bir kaza olmuş.motorcu yüzde 100 haklı çıkar keşke kavşağa gelirken hız falan keseydi.at sürücüsünün hiç bir şekilde haklı olma ihtimali yok at kara yollarına çıkamaz.kısaca olan garibana oldu yine embesil at sürücüsü dikkatsiz motor sürücüsü eşittir atın ölümü.ölmesede zaten bacaklar vs kırılcak hayvanı uyutucaklardı.ne oluyorsa hep garibana oluyor bu ülkede zaten
    100% cikamaz, emniyet seridinde gidiyor gibi geldi bana.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Evet arkadaş ciddi dikkatsizlik etmiş. 2 tarafa da geçmiş olsun. Bizlerin de aklında bu görüntüler kalsın ki aynı hataya düşmeyelim inşallah.
    infernus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)