Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Fiyatları Artmaya Devam Ediyor. Temmuz Fiyatları Açıklandı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36 bine geçen sene versys 650 alınıyordu ikinci el
    bu arada işin zor.
    ben hala bekarım ve bekar kalıcam böyle giderse.
    motosiklet almayı geçtim evlenmek bile başlı başlına masraf
    Zaten kimseye evlenmeyi tavsiye etmiyorum.
    Ben yandım eller yanmasın
    mavzer-i ve Disturbed34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Arabamı satıp motor mu alsam? Kafamda deli sorular

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı erensel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kimseye evlenmeyi tavsiye etmiyorum.
    Ben yandım eller yanmasın
    erensel bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa ve net almayın
    Yurtdışına gitmezsem burada bir daha motosiklet değiştirmeyi düşünmüyorum elinizdekilere sahip çıkın
    sanırım 2017 yılıydı xmax 250 yeni serisi gelmişti lansman fiyatı 25 bin civarıydı ulan dedim bu motora kim 25 bin verir

şimdi 37 bin veriyolar

bence herkes zengin

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekonomist elvan Aktaş yıllar önce giderek fakirleseceksiniz demişti ve halada diyor meraklıları youtube dan bakabilir

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gene bi sınırdışı operasyon yaparız herkes milleyetçi kesilir kimsenin aklına alım gücü motosiklet,araba fiyatları gelmez,kimse tepki göstermez.Bu millete müstahak.Fiyatlar bu şekilde devam ederse motosikleti komple bırakacağım sanırım.
    pea, espresso, The Dude ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    4 ay önce 2017 MT25 aldım ikinci el, 28000 de. İyi ki almışım. O zaman demiştim fiyatlar çok yükselecek alamam şimdi alayım diye. Ama bu kadar da yükseleceğini düşünmemiştim. Uçtu resmen hem sıfırlar hem 2. eller. Ama bunlar iyi günlerimiz , olmayan ekonomi yönetimi, sadece kavga dövüş savaşa dayalı dış siyaset, doğru söz yandaştan gelmiyorsa ezilecek mantığındaki iç siyaset, kendi kodamanını besleme siyaseti vs.vs. Bu günleri mumla arayacağız. şimdi motorumu 150 bine kadar nasıl kullanırım hesaplarını yapacağım. Bakımlarını aksatmadan iyi malzemeyle ömrünü uzatacağım. Arabamda 150 binde . Eskiden 150 bindeki arabaya çöp edasıyla bakan sevgili ülke insanım şu an satışa çıkarsam havada kapar . artık psikolojik sınır son 6 ayda 100 binden 200 bine çıktı.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zam geleceğini mi biliyordun
    bilmeye de gerek yok aslında. Yamaha ve honda fiyat listesinin altında bu fiyatların hangi tarihlerde geçerli olacağını yazıyorlar ve bittiği gibi hemen yapıştırıyorlar zammı. Nasıl olsa burası ali babanın çiftliği. Bu gidişle babamın 1982 model peugeot 103 motoruna kalcaz gibi gözüküyor :D veya yaşasın çinliler :D

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ayıp. Enflasyon -5%, utanmadan zam yapıyorlar.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Ezio41, numan ve Italian bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alamanya'da herşey ucuz ama meyve sebze pahalı taneyle satılıyor diye savunan vatan sevdalıları, şimdi biz de taneyle alıyoruz,3 adet domates alıp 3 lira veriyorsun, mutlu musun? diye soracağız ama piyasada yok hiç biri ne hikmetse.
    The Dude, Thracian, Ezio41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Nicksizabla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok pahalı, zam da gelmiş...
    Bu nasıl bir şans bilmiyorum. Ben motosiklet alana kadar herhalde 70'e çıkar. N'apsam vaz mı geçsem bu sevdadan?

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    2.el motosiklet satanlar hemen ilanları güncelleyin zam mı yapıştırın
    roccoatilla bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu fiyatların düşmesi için başkanlık sistemi gerekiyor
    mattiadestro bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el motosiklet satanlar hemen ilanları güncelleyin zam mı yapıştırın
    MT-09 sahipleri durur mu hiç, hemen aldıkları fiyattan daha pahalıya güncellemişler fiyatları.

[IMG][/IMG]

MT-07 sahipleri de güncellemiş. 50 bin'den aldıkları motorları satıyorlar şimdi.

[IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Kimse motosiklet e binmemizi umursamiyor ama kimse. Bende bu gidişle bir 125 lik Çinli alacam yavaştan yavaş sağdan dağdan gideceğim.çinli demişken bizim ülkemizde neden tamamiyle yerli üretim bir motosiklet olmaz biz herşeyi dışardan almak zorunda mıyız. Milletin sırtından para kazanan başka bir sistem var mi acaba böyle herşeye vergi. Lanet olsun deyip çekip giderdim ama çoluk çocuk peşimden sürüklemek istemem. Ne kadar yazık çalış çalış bir motosiklet almak bile bu kadar zor olmamalı ya hadi büyük motosikletler neyde de 250 cc ler bile çok çok pahalı artık

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-09 sahipleri durur mu hiç, hemen aldıkları fiyattan daha pahalıya güncellemişler fiyatları.

http://<a href="https://hizliresim.c...Zr.png</a></a>

MT-07 sahipleri de güncellemiş. 50 bin'den aldıkları motorları satıyorlar şimdi.

http://<a href="https://hizliresim.c...dR.png</a></a>
    MT-07 nin zaten 0 km 2020 modeli 64.700 son zam ile birlikte.2-3 yaşında motora 0 km fiyatı isteyenler neyin kafasını yaşıyorlar çok merak ediyorum.

Forumda sürekli 2.el fiyatları tartışılıyor,"amaaa kur artııır 0 keme fiyatları artııır tabii 2. el fiyalarda artacak neden bu kadar tepki gösterisiniz" diyen bir sürü insan var.Peki bu fiyatlar ne böyle?Şimdi "Corona salgın var üretim yok araç bulunumuyor yeahhh" diyenler çıkacak,giderim Bursa Yamaha bayiine ordan canlı yayın yapıp ellerindeki motorları gösteririm.2 el fiyatlarının salgınla,üretimle alakası yok.Tamamen halkımızın şark kurnazlığı,çakallığı ve fırsatçılığı ile ilgili.
    Ezio41 bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-07 nin zaten 0 km 2020 modeli 64.700 son zam ile birlikte.2-3 yaşında motora 0 km fiyatı isteyenler neyin kafasını yaşıyorlar çok merak ediyorum.

Forumda sürekli 2.el fiyatları tartışılıyor,"amaaa kur artııır 0 keme fiyatları artııır tabii 2. el fiyalarda artacak neden bu kadar tepki gösterisiniz" diyen bir sürü insan var.Peki bu fiyatlar ne böyle?Şimdi "Corona salgın var üretim yok araç bulunumuyor yeahhh" diyenler çıkacak,giderim Bursa Yamaha bayiine ordan canlı yayın yapıp ellerindeki motorları gösteririm.2 el fiyatlarının salgınla,üretimle alakası yok.Tamamen halkımızın şark kurnazlığı,çakallığı ve fırsatçılığı ile ilgili.
    İnsanları düdüklemeyi en çok seven millet biziz. O yüzden kim kimi ne kadar düdükleyebilirse o kadar kar sayıyor. 2. ele sıfır fiyatı çekerlerse, parası olan da gider sıfır alır devamlı. Sıfıra olan talep arttıkça da her ay yüzde 5-10 zam gelmeye de devam eder. Yıllardan beri bu politika bu şekilde ilerliyor. Araç fiyatları da aynı şekilde artıyor. Şahin ve Toros'lara 30-35 yazmaya başladılar artık.
    Thracian bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanları düdüklemeyi en çok seven millet biziz. O yüzden kim kimi ne kadar düdükleyebilirse o kadar kar sayıyor. 2. ele sıfır fiyatı çekerlerse, parası olan da gider sıfır alır devamlı. Sıfıra olan talep arttıkça da her ay yüzde 5-10 zam gelmeye de devam eder. Yıllardan beri bu politika bu şekilde ilerliyor. Araç fiyatları da aynı şekilde artıyor. Şahin ve Toros'lara 30-35 yazmaya başladılar artık.
    Ben de hep enflasyon yüzünden sanıyordum. Meğer olay talepmiş.
    hasmet ve mattiadestro bunu beğendiler.
    May the Force be with McLaren Mercedes

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    işte bu abi, zengin fakir belli olsun, sonuna kadar destekliyorum... biz çok eğleniyoruz, yani, gejjj galdı gejjj galdı, keşke 70 sene önce....

edit: neo 4 fiyatına bakarken yanlışlıkla 2500 küsür olan kdv fiyatını motosikletin fiyatı sandım bir an, dedim ne kadar ucuzmuş, sonra sol tarafa doğru bakınca 16 bin küsürlü bir rakammış asıl fiyat. aslında olması gereken rakamlar KDV değerleri... yani o KDV fiyatı aslında motorun normal satış fiyatı olmalı.

keder bastı :/ ahmet kaya dinleyeceğim biraz
    hasmet bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)