Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

EK Vergi Öncesi CF MOTO NK 250 'de Son Fırsat!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    mevzuyu hala kavrayamayanlar var. mükemmel olmayan bir motoru sanki en ufak bir kusuru yokmuş gibi fanboyluk seviyesinde reklamını yapanlara dayıyorum yedek parça fiyatlarını, far görmüş tavşan gibi kalıyorlar.

arkadaşlar anlayamadığınız motor kusursuz değil ve bu paraya tek alternatifmiş gibi reklamını yapmanız. siz bu kadar abartırsanız ben de abartırım.

gelelim bajaj fanboyluğuma: hertürlü trim sesi var, boya kalitesi kötü, aynalar kötü, amortisörler sert, stickerler kötü üzeri verniklenmemiş, gösterge sorunu var, arka disk yamulma sorunu var, basarsan deli gibi yakıyor, depo küçük, civata kalitesi kötü paslanıyor. stop etme ve gösterge sorunlarını kaliteli bir akü ile çözdüm. fakat yedek parçalarını bakkalda bile çok ucuza bulabilmek hoşuma gidiyor.

250nk hakkında olumsuz yönlerini yazabilecek bir babayiğit olduğunu da sanmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine ikinci bir megelli vakası geliyor hissediyorum
    onların da fanboyları motor ilk çıktığında "ama italyan tasarımı" vs diye sallıyorlardı. sonuç hüsran.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzuyu hala kavrayamayanlar var. mükemmel olmayan bir motoru sanki en ufak bir kusuru yokmuş gibi fanboyluk seviyesinde reklamını yapanlara dayıyorum yedek parça fiyatlarını, far görmüş tavşan gibi kalıyorlar.

arkadaşlar anlayamadığınız motor kusursuz değil ve bu paraya tek alternatifmiş gibi reklamını yapmanız. siz bu kadar abartırsanız ben de abartırım.

gelelim bajaj fanboyluğuma: hertürlü trim sesi var, boya kalitesi kötü, aynalar kötü, amortisörler sert, stickerler kötü üzeri verniklenmemiş, gösterge sorunu var, arka disk yamulma sorunu var, basarsan deli gibi yakıyor, depo küçük, civata kalitesi kötü paslanıyor. stop etme ve gösterge sorunlarını kaliteli bir akü ile çözdüm. fakat yedek parçalarını bakkalda bile çok ucuza bulabilmek hoşuma gidiyor.

250nk hakkında olumsuz yönlerini yazabilecek bir babayiğit olduğunu da sanmıyorum.

Bu forumda 250 nin reklamını yapan yokta bajajin fan boylugunu yapan sen varsın o ortaya çıktı. Facebook sayfasında bile soranlara cf moto çok kötü bajaj al diyen insanlar var.

Cf motoyu kullandın mi? Yakından gördün mü ? Ben bir buçuk yıl oldu neredeyse kullanıyorum. Hız sensorum bozuldu garantiden yaptılar hemen. Sensorun fiyatıda 240 TL idi. Bunu da forumda yazdım. Kuyruk yamuk diye bile yazıldı forumda. Sen mutlu ol diye sorun varmış gibi mi yapalım ?

Bajaj ns 200 bu motorun dengi değil. Yedek parça fiyatlari elbette önemli ancak tek derdin bu ise CG al daha mutlu olursun.

[url dahttps://hizliresim.com/ULExx6][/url]

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    Bir arkadaş tek bir yerden saldırmaya çalışıyor; bir arkadaş da hiçbir kaynak göstermeden bol keseden atıyor. Ben mantıklı cevaplar veriyorum ama yine dönüp dolaşıp aynı konuya geliyorlar maalesef.

Tamam arkadaşlar Bajaj Pulsar 200NS daha iyi motor, hatta en iyi motor. Bunu demeden bırakmayacaklar sanırım.

Siz yine de araştırın buralarda böyle insanlar varken bilgi kirliliği olması çok normal.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Devam böyle devam edin.

Hiç bir yorumumda cf yerine pulsar alın demedim, hep karşısına mt25'i koydum. Söz uçar yazı kalır açın okuyun ne ile kıyaskadığım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine ikinci bir megelli vakası geliyor hissediyorum
    onların da fanboyları motor ilk çıktığında "ama italyan tasarımı" vs diye sallıyorlardı. sonuç hüsran.
    tam olarak bunu demek istiyorum fakat anlayan yok.

bi arada keeway için macar diyorlardı. macarların ne motosiklet geçmişi varmış ki? çin dememk için ellerinden geleni yaptılar. sonuç çinli...

okuyarak anlayanlar için yazıyorum:
    - cf moto parçaları pahalı mı? evet japon'dan daha pahalı.
    - cf moto'da parça tedarik sorun mu? evet. kaynak: şikayetvar sitesi.

beni tanıyan tanıyor. cf motonun karşısında hiç bir koşulda pulsar'ı koymadım. mt25 ile parça fiyatlarını kıyasladım.
    bu forumda aylarca ön dişli bekleyen vardı hatırlayan hatırlar arayan bulur. yorum yapabilen var mı yok...
    motorun performansına, tasarımına laf ettim mi? cevap hayır. hiç bir yazımda laf etmedim.

ben açıkça kullandığım tüm motosikletlerin kötü yönlerini yazabiliyorum. maalesef siz o olgunluğa erişemediniz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj f/p motoru idi, 20 bini gecmeden önce. Su an sıfırı alınmaz sadece ikinci eli alınır cünkü sıfırı fiyatına temiz ikinci el baska motorlar alınabilir.

Malın ne oldugu belli, ikinci eli 10 bine aldıgım motorun altın değil broz cıkacağını zaten biliyoruz, fiyatı yükselmeden önce o fiyata alınabilecek en iyi seceneklerden birisi idi. Su an dersen, en iyi secenek demem. (ocak ayından bugüne 16binden 21bine dayandı zamlanarak)

İki sayfadır tartışmanızı okuyorum bajaj fanı diye saldırdıgınız adam "abi bajajın böyle böyle eksi yönleri var, siz herşeyi mükemmelmiş gibi konusuyorsunuz ben mi fan oluyorum" demiş. Siz karşılık olarak hala motoru övmeye "susu bozuldu ama hemen garantiden yaptılar" diyip fanboyluk yapmaya devam etmişsiniz.

Kusura bakmayın da mt25 in inazumanın oldugu kategorilerde cfmoto da bajaj da tartışmaya giremez. ikisi kendi arasında da birbirini tokatlayamaz, fan boyluk yapmayın.

Google denen birşey var 2sini de yazın bakın.

cf moto kronik sorunlar
    pulsar kronik sorunlar
    ulkerhan bunu beğendi.

Arkadaşlar siz internet nedir nasıl kullanılır bilmiyorsunuz sanırım.

MT25 2019 model 0KM
    https://www.sahibinden.com/motosiklet-yamaha-mt-25-abs?a269_min=2019&a268_max=0&sorting=price_asc

Bajaj vs CF Moto kıyasında ise CF moto net tokatlar kullanmadan görmeden yorum yapmayın. Bajaj'ın fren diskinin yamulduğunu gördü bu gözler. CF MOTO bende yok ve daha önce de hiç almadım. Objektif yorum yapıyorum. Kullanan insanlardan aldığım bilgiler ile konuşuyorum. İnsanlar burada bu motora MT25 den iyi demiyor Fiyat/Performans ürünü diyor.

Halen kronik sorunu internette ara diyorsunuz arkadaş, arıyorum yine bajajın daha fazla :D

Bu arada bajaj kullanıcılarının neden TFT ekranın parasına takıldığını şimdi anladım :D
    https://www.sikayetvar.com/bajaj/bajaj-gosterge-saati-sorunu

Motosikleti
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj f/p motoru idi, 20 bini gecmeden önce. Su an sıfırı alınmaz sadece ikinci eli alınır cünkü sıfırı fiyatına temiz ikinci el baska motorlar alınabilir.

Malın ne oldugu belli, ikinci eli 10 bine aldıgım motorun altın değil broz cıkacağını zaten biliyoruz, fiyatı yükselmeden önce o fiyata alınabilecek en iyi seceneklerden birisi idi. Su an dersen, en iyi secenek demem. (ocak ayından bugüne 16binden 21bine dayandı zamlanarak)

İki sayfadır tartışmanızı okuyorum bajaj fanı diye saldırdıgınız adam "abi bajajın böyle böyle eksi yönleri var, siz herşeyi mükemmelmiş gibi konusuyorsunuz ben mi fan oluyorum" demiş. Siz karşılık olarak hala motoru övmeye "susu bozuldu ama hemen garantiden yaptılar" diyip fanboyluk yapmaya devam etmişsiniz.

Kusura bakmayın da mt25 in inazumanın oldugu kategorilerde cfmoto da bajaj da tartışmaya giremez. ikisi kendi arasında da birbirini tokatlayamaz, fan boyluk yapmayın.

Google denen birşey var 2sini de yazın bakın.

cf moto kronik sorunlar
    pulsar kronik sorunlar
    Size katılıyorum. Fakat bu motora olumsuz yorum yapanlar sadece bajaj sahipleri farkettiyseniz. Motorun kendi başlığına da gelip aynı şeyleri yapmışlardı isterseniz bakabilirsiniz. Ben önceki yorumlarda da yedek parça için bajaj kadar geniş olmadığını da söyledim. Kendi başlığında kronik bir problemle karşılaşılmadığını da söyledim. Ayrıca bu motoru mt-25 ile kıyaslamak zaten yanlış olur. 21 bin nerde 36 bin nerede. Tabiki mt-25 kalitesini bekleyemezsiniz. Bu yüzden yakın fiyatlı motorlarla karşılaştırılacak. Başta da hangi motor var belli zaten. Kimse parçalar her yerde bulunuyor falan yazmadı önceki mesajlarda da. Ben parça stokladıklarını iddia ettiklerini fakat araştırmak gerektiğini söyledim. Fakat her mesajda parçası yok bütün parçaları çok pahalı diye sürekli diretildi.
    Ben demiyorum ki gidin alın motoru. Sadece araştırın. Tek bir yere bakmayın. Özellikle motoru kullanan, motorla tecrübesi olan arkadaşların dediklerine kulak asın. Ben motoru alın çok güzel motor da yazmadım. Sadece motoru kullanmayan, sadece duyduğu bilgilerle motoru kötüleyenlerin insanları yanlış yönlendirmemesini istiyorum o kadar.
    Ben bajajı da kötülemedim hiçbir mesajımda bakabilirsiniz. Fakat sizin de kanıt olarak gösterdiğiniz şikayervar a girip bajaj için de aratma yapabilirsiniz.
    Daha da uzatmıycam sadece alacağınız motorun her şeyini iyi araştırın.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İhtiyaclara yöneliktir.

CF motoyu bilmiyorum tam, belki cidden iyidir.

Mesela benim kriterime göre yedek parçası pahalı motor (japon değil ise) alınmaz. ikinci motorum bu, ilk motorumu az devirmedim ve çinli oldugundan dolayı ucuza göstergesinden sinyaline herşeyini yenilemiştim. SU an ns200 ü devirmedim ama devirdiğimde beni aglatacak bir masraf cıkarmaz, bundan dolayı tercih ederim.

cfmoto saglamlık olarak iyiyse ve benim gibi apaçilik yapıp devirmiyorsanız yedek parça kısmını düşünmeyeceğinizden daha tercih edilebilir bir motosiklet olacaktır.

kısacası herkes ihtiyacına göre yorum yapar. Mesela benelli alacaktım ns200 yerine, ancak kontak değişimi bile o kadar pahalı idi ki (serviste duydum) , almaktan vazgectim.

Boşverin bunları, herkes motoruna güzelce baktıktan ve düzgün kullandıktan sonra cok sıkıntı olmaz (belli modeller hariç)
    MekoZeko ve ulkerhan bunu beğendiler.

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    250 cc sıfır olarak bu motora yakın özellik barındıran bu fiyatlarda başka motor var mı? Şimdi mt 25 deniyorda. Sıfır ı olmuş 30 küsür arada 10 binden fazla fark var bırak ta cf den kaliteli olsun. Iphone samsung tartışması gibi neymiş iphone garanti süresi içinde arıza çıkarsa yeni telefon veriyormuş. E baştan alırken zaten pahalıya alıyorsun sanki cep kaskosu yaptırmış gibi. Bunda da aynı baştan parayı fazla veriyorsun kaliteli ya da sorunsuz olsun. He dersin ki bana ikisininde sıfırı aynı fiyat o zaman al yamaha honda. Bu zihniyet yüzünden iki markanın kucağında dolaşıyoruz.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    nk 250 ile deneme tahtası erkin yeşil norveçe gitti geldi. hatta üzerinde gelen stok lastiklerle gitti
    piyasada bulunan en iyi 250 sınıfındaki motosiklet demişti kendisi için. performans için demesede kullanım ve sağlamlık konusunda demiş olabilir.
    bu motoru küçümsemeyin

Motosikleti
    MT25 2016
    aynı şikayetvar sitesine mi bakıyoruz? atv yorumları hariç pek yorum yok. olanlar da eski. facebook'da nk kullanıcıları grubuna üyeyim parça için ver yansın yapan daha görmedim.

bu motorun megelli ile kıyaslanması saçma. megelli baştan kötü bir motordu zaten. yedek parçaya falan gelmeden, motorun kendisi kötüydü. şekli şemali vardı gerisi boş. bunda tasarım var, belli bir kalite var, daha motoru kucağa alan da yok? ne tartışılıyor anlamadım.
    MekoZeko bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    cihaz japonlardan kalitesiz bajaj ve tvs ayarında belki aynı belki 1 tık üstünde.detaylara inince fark ediyorsunuz.şekil şemal led farlar renk tasarım kadran güzel.son hızı 150ler rüzgara çok yakalanıyorsunuz.üzerindeki lastikler radyal olarak geliyor idare eder değiştirmeye gerek yok.sele konforlu yumuşak.sonuç olarak bu fiyata böyle bir motor alamazsınız.eski pulsar kullanısıyım bu motor arkadaşımda her gün görüyorum 1 kaç kerede sürdüm pulsardan daha iyi.performans olarak yakınlar ama tork bunda daha çok.bu paralarda gerçek fp motoru olarak 2020 yılının son motoru bence.imkan ve servis varsa yaşadığınız yerde bence değerlendirin.mt25 dediğinz motor 36 bin tl 15 16 bin lira fark var aralarında.pulsar eski bir motor ayrıca parasıda 20.000tl gerçekten çook fazla.pulsar 17 bu 21 falan olsa o zaman daha bir kıyas olurdu
    MekoZeko ve mattiadestro bunu beğendiler.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Çok canım çekti ben de fanboy kelimesini cümle icinde kullanmak istedim Hem bajaj da kullanıyorum iyi mi!
    Şaka bir yana fiyatlar böyle uçmuşken, el kadar scooterler, 125 cc ler 17-18 olmuşken 21 e 250cc alınır. Eli yüzü düzgün görünüyor. Servisi, parçası bilmem. Zamanında mondi zat 150 im vardı, iyi servisi de oldu kötüsü de.

Motosikleti
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihaz japonlardan kalitesiz bajaj ve tvs ayarında belki aynı belki 1 tık üstünde.detaylara inince fark ediyorsunuz.şekil şemal led farlar renk tasarım kadran güzel.son hızı 150ler rüzgara çok yakalanıyorsunuz.üzerindeki lastikler radyal olarak geliyor idare eder değiştirmeye gerek yok.sele konforlu yumuşak.sonuç olarak bu fiyata böyle bir motor alamazsınız.eski pulsar kullanısıyım bu motor arkadaşımda her gün görüyorum 1 kaç kerede sürdüm pulsardan daha iyi.performans olarak yakınlar ama tork bunda daha çok.bu paralarda gerçek fp motoru olarak 2020 yılının son motoru bence.imkan ve servis varsa yaşadığınız yerde bence değerlendirin.mt25 dediğinz motor 36 bin tl 15 16 bin lira fark var aralarında.pulsar eski bir motor ayrıca parasıda 20.000tl gerçekten çook fazla.pulsar 17 bu 21 falan olsa o zaman daha bir kıyas olurdu
    İşte böyle yorumlara saygım sonsuz. Kullanıp, tecrübe sahibi olup artılarını da eksilerini de yazıyorsanız kimse buna bir şey demez zaten. Önceki tartışmaların sebebi de motor hakkında yeterli araştırma yapmamış, sadece kulaktan duyma bilgiler ve kendi uydurdukları argümanlar ile motoru kötülemeye çalışanlar yüzündendi. Siz iyi yanlarını da kötü yanlarını da söylemişsiniz.
    Diyorum ya motor hakkında tecrübesi olan insanlardan bilgi almak en doğrusu.

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    125 cc ler 17-18 olmuşken bu motor bu paraya alınır demek ne kadar mantıklı ? Bizim maaşımız ne kadar arttı demek daha doğru değil mi ?
    125 cclere 30 bin cekseler bu motora 33 vermek mantikli mi olacak?

Motosikleti
    Cebinde parası olup almayı düşünen için yazdım. Yoksa maaşların ne kadar arttığı, alım gücünün ne olduğu ayrı konu.
    Bu gidişle yakın zamanda 125 likler 30 bin olur, 250 lik için 33 mantıklı olur.
    Dostum 2005 model Burgman 400 AN yi 10 bine almıştım. Geçen sene x max a 24 verirken oha demiştim, bu sene 34 oldu. Sıfır Burgman almak hayal ve anlamsız oldu.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cebinde parası olup almayı düşünen için yazdım. Yoksa maaşların ne kadar arttığı, alım gücünün ne olduğu ayrı konu.
    Bu gidişle yakın zamanda 125 likler 30 bin olur, 250 lik için 33 mantıklı olur.
    Dostum 2005 model Burgman 400 AN yi 10 bine almıştım. Geçen sene x max a 24 verirken oha demiştim, bu sene 34 oldu. Sıfır Burgman almak hayal ve anlamsız oldu.
    Suzuki en sevdiğim Japon markası olsada üstelik 3 kere Suzuki sahip olmuş biri olarak Türkiye'de bittiğini düşünüyorum. Otomotiv sektöründe var oldukları için motosiklet geliyor yoksa şuana kadar çıkmışlardı piyasadan bana göre. Diğer japonlarla karşılaştırınca fiyat politikaları ve servis sistemleri bunu gösteriyor umursamıyorlar.

Motosikleti
    Son durumda bu fiyata motor bulunuyor mu? Alabilen var mı?

Green Arrow, haklısın vstrom 250 ye 46 bin yazmışlar....

Dün bayisinde gidip genel parça kalitesine vs bakayım dedim. 200-250 cc tüm rakiplerini düşününce bu fiyata gerçekten alınası bir motosiklet bence. Pulsarla neredeyse aynı fiyata olan bu motosikletin sunduklarını es geçmeyelim lütfen. Bu arada Megelli ile kıyaslamak da ne bileyim yani? İyi misiniz?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)