Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pandeminin motosiklet kullanımına etkileri ! (ANKET)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pandeminin motosiklet kullanımına etkileri

Bu anket pandeminin motosiklet kullanımı ve motosiklet kiralama üzerine etkilerini ölçmek amaçlı olarak hazırlanmıştır.

Anket sonrası iletişim bilgilerinizi tarafımıza vermeniz tarafınızdan alacağımız bilgiler ışığında süreçlerimizde yapacağımız iyileştirmeler için değer arz etmektedir.

Çok kısa vaktinizi ayırıp anketimize katılarak görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Anketimize katılmak için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonuçları ne zaman açıklayacaksınız?
    ayrıca çok kapsamlı değil. daha çok motosiklet kiralama üzerine bi anket olmuş.
    zaten tr de motosiklet kiralama olayı boktan, neden bu anketi koydunuz anlamadım?

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Anket doldurulamıyor. Çünkü pandemi sonrası seçenekleren hiç biri için kullanmıyorum. işe gitmiyorum, tatile, şehirlerarası yola ya da hafta sonları da kullanmıyorum. sadece haftada 1-2 gün alışverişe giderken kullanıyorum 2-3 km'lik mesafeler. Pandemi öncesi ise ayda 1800-2000 km yapıyordum. pandemi öncesi fullediğim depo hala full.

sonuçta seçenek yok, ama işaretlemek zorunlu.
    Siluet... bunu beğendi.

Çok saçma bir anket olmuş, Kiralamak ile ilgili bir eylemim yok ama o eyleme göre cevap vermem bekleniyor, ya sorularınız yanlış yada zorunlu kılmamanız gerekir.

Admin konu açtıysa işin içinde reklam vardır

Sonuç beklemeyin, bilgi topluyorlar.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben bütün bilgilerimi bir dondurmaya sattım zaten artık zevkine beleşe veriyorum :D

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    2. sayfadan sonra sadece kiralama ile ilgili sorular çıktığı için. bende motor hiç kiralamadığım için. bundan dolayı sorulara cevap veremediğim için kapattım. motosiklet kiralayan veya kiralamayı düşünen için anketi doldururlarsa daha doğru sonuçlara ulaşılır.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet kiralama sebebinizi bile iletebilir misiniz? *

Önceki soruda motosiklet kiralamak istemem dedim sonraki soru zorla kiralatıyor.

Pandemi ile alakası yok bu mevzunun, birisi bu işe girecek , anket ile iş tutar mı onu çözmeye calısıyorlar.
    Osm@n bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    reklam arkadaşlar yani başka başlığa gerek yokki neden katakullili işler yapıyorsunuz gereksiz.başlık şöyle PANDEMİ SONRASI MOTOR KİRALAMA HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ.ha bu arada hayatımda türkiyede motor kiralamadım yurt dışında elim ayağım

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Sız sormadan soyleyım tutmaz.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ankete girdim ve anket motosiklet kiralamaya sarınca bitirmeden çıktım, motosiklet kiralamak diye bir şey yok benim hayatımda, ancak olursa heves ederde 600cc bir makine kiralar ve bir kaç saat biner geri veririm o kadar, yani oda hiç olacak sanmıyorum gibi görünüyor şekilde garanti olabilir. tik oldu, azıma geleni söyleyesim geldi bir an ama yine rahatlayamadım kahretsin öhöhöhö, dilimin ucunda ama kahretsin unuttum, yahu ne diyecektim ben.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende diğer arkadaşlar gibi ankete başladım ancak bir iş araştırması olduğunu görünce doldurmak zoruma gitti çıktım gittim bende

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye böyle yollara başvurup antipati toplama şeklini seçerler ki anlamıyorum. Açık açık yazın piyasayı yokluyoruz diye isteyen doldursun?
    infernus bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetimden bi açıklama bile yok. Bravo

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Pandemi ile ilgili istatistiki bilgi mahiyetinde yapılan bir anket sanarak girdim sürekli kiralama ile ilgili soruları cevaplama durumunda kaldım bu çok saçma. Vermek istediğimiz cevabı da şıklar arasına koymamışlar kendim yazayım: Motosikletim var ve kiralamanızla ilgilenmiyorum (nokta)

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Kiralama yapıcaz, acaba tutar mı anketi... pandemi ile ilgisi yok
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ankete bakmadım bile ama tepkilere dayanaraktan faydalı bir feedback'te bulunayım hadi:

Yapmayın. Anketi bile böyle olanların kuracağı motosiklet kiralama işinden, kendileri de dahil kimseye fayda gelmez

Yardımcı olma açısından ankete girip, yanlış cevaplar verip, toplanmış veriyi bozmak ta bir fikir, ancak malesef vaktim yok, kusura bakmayın...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Şair şunu anlatmak istiyor : Pandemi sonrası herkesin bunalıp motosiklet kiralayacağını düşünüyoz, moto kiralama işine girecez. Bunu teyit amaçlı anket yabdık.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kiralama fiyatı çok çok yüksek olmaz ve de km başına hesap yapılmazsa yılda 1 uzun gezi için düşünülebilir. Hem kendi motorunda km artışı olmaz hem bakımla uğraşmazsın, hem de kendi kullanmakta olduğun motordan belki daha kuvvetli ya da konforlu başka bir alternatifle seyahat etmiş olursun.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    son günlerde karşımıa turuncu motor kiralama sayfası çıkmaya başladı. cbf150 kiralasan günlük 30 yuro bişeydi sanırım.
    ama 1200gs istersen günlük 120 yuro. 130 muydu yoksa. neyse işte. motorumu kiralamaya karar verdim.
    turuncu motor beni bul.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)