Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Motosiklete ilave ek gümrük vergisi getirildi !

Motovento
    REKLAM ALANI
    skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suçluları saldılar, kilit alalım dedik vergi geliyor hahahah çok ironik oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Şimdi anlamadığım:
    Cumhurbaşkanlığı sistemiyle uçuşa geçiyorduk.
    Uçuşa geçmek demek üretim demek, ihracat demek.
    Madem üretimimiz bu kadar güçlendi, niye yerli üretimi desteklemek için yabancı mallara ek gümrük vergisi geliyor? Güçlü olan sektörlerin desteğe ihtiyacı mı olur?
    MtnXIII bunu beğendi.

Başka bi başlığa yazdığımı buraya da aynen yazayım:
    Corona işinin ne kadar süreceği belli değil, Eylül diyen var 2021 diyeni 2023'ü göze alın diyeni var, ona göre bütçenizi düşünün derim.
    Motosiklet sitesinde bu tavsiye yapılır mı bilmem ama, bence (benim gibi ulaşım için iş için filan değilse) şu ara motosiklet öncelikli konunuz olmasın derim hele de bütçesi kısıtlı biriyseniz. Elinizde bilinen bi markanın küçük cc motoru bile varsa onu koruyun sürmeye devam edin, yoksa gidip gelecekte kalıp kalmayacağı belli olmayan markalardan kampanyalara kanıp motor almak için şu an uygun zaman değil. Uzun süredir değil de, şu ara hiç değil.
    Tuzu kuru tiplerin gazına gelip borç harç motor almamanızı öneririm.

NOT: Hala olana bitene sanki yeni oluyormuş gibi şaşıranlara da ben şaşırıyorum ya ülkeye henüz gelmişler ya da kafalar uçmuş. Neye ve niye şaşırıyorsunuz ki? Bu kadar gaz verilmesi, kimi zaman muhalif olanı bile ortama ayak uydurtuyorken tabii zaten teşne olanların her şey yeni oluyormuş gibi davranması normal. Hani sanki covid yokken her şey çok güzeldi de covidden oldu, evet covid tuz biber ekti ama olaylar 2 - 3 aylık olay gibi yapmayın, güldürmeyin adamı.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı skullz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatura ödemek için yaşalım sonra uyuyalım, ay başı kuyandırsınlar sonra gene uykuya yatalım ozaman.
    Millet tereddüt ediyordu ama süper bir ivmeyle geleceğe taşıdı ülkemizi hükümetimiz. 2023'ü atlayıp direk 2233'lere ulaştırdı. Düne kadar bilim kurgu olan Matrix realize edildi. Sadece merkezde AI yerine rant havuzu var, bilumum siyasetçi, müteahhit falan... Onun dışında herşey aynı Matrix'te olduğu gibi. Millet pil niyetine kullanılmakta. Kırmızı hapı alanın vay haline...

Şimdi bu ilave gümrük vergisi yıl sonuna kadar uzatıldı, değil mi?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)