Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosiklete ilave ek gümrük vergisi getirildi !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yurekli_emin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka drift ten sonra neye geçmeyi düşünüyon? Benim hedef D400 Ug idi ama artık kesinlikle almam şuan. Tnt 250 ye fln bakmaya başladım ben.
    Artık alınabilir olan onlar kaldı zaten bu zamlardan sonra dominar filan lüks oldu orta direğe
    Tnt 25 aldı arkadaşım gayet memnun kullanıyor...
    Ben de tnt 250 beğeniyorum çift silindirin sesi çok hoş...
    Sıfır Tnt 250 yok maalesef şahsen alacak olsam BN 251 e bakardım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak yurumeyi, eylem yapmayı.. twit atınca vatan hayini, fetocu, terorist damgası yapıstırıyor anında )
    ondan fazla bir sey beklemeyin..
    Bu icraatleri destekleyenler olmasa öyle yapamazlar kimseye. Amma velakin ben de bu icraatleri destekliyorum. Halk bunu istiyorsa ben de desteklerim arkadaşlar.

Neyse, verginin vergisini ödemek de namus borcudur diyeyim.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Ben de ÖTV indirimi gelirse alırım sıfır bir makina diyordum s.... bari. ) sömürülüyoruz resmen

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İster istemez 2. el fiyatları da uçacaktır. Özellikle yüksek cc.de 8-10 senelik makineler rağbet görebilir.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Motosikletler Araba artık ev fiyatları ile yarısıyor artık bu saaten sonra 10 yasındakı motorlara buyuk paralar vermeye baslıcaz

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    2016-2017-2018 yaz tatillerinde arabayla Yunanistan'a gittim. Hatta "benim için yurtiçi deniz tatili bitmiştir" dedim ama euro kurlarına yetişemedim.

Yunanlar eski, eski arabalara, polisler TDM 850 motorlara falan biniyorlardı. Ya dedim bizde ne bu yeni model hırsı. Arabalar-motorlar gidiyor işte niye değiştirip duruyoruz. Şimdi bizde de durum bu şekle evriliyor.

Bu arada benim 2016 MT 25 25.000 TL. Beğenmeyen 40 bin TL ye sıfırını alsın.

Servisler de ybr-cbf-crypton gibi modeller dahil kendi bünyesine adam gibi işçilik ve piyasa fiyatıyla motor çekmeli. Zaten satış yapamayacan. Bari servisi iyi yap da batma. Ortalık garantisi bitik motorlarla dolu. Onları yetkili servise çekemezsen, halin harap olur. Acımam.

Ben servissiz kalmam. Hatta param azalır motora binmem arkadaş. Dert değil. Sen show room da duran motorun tekerlekleri mi yiyeceksin. Servisler akıllı olmalı.
    BOO_74 ve Thesinner83 bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yani insan ne diyeceğini bilemiyor. Nefes aldıkça ırzıma geçiliyor sanki.

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Zamanında yedek parçayada gümrük vergisi koymuşlardı bu kapsamda onun da vergisini arttırdılar mı acaba. Motosikleti yenilemeyeceğiz de bırakın elimizdeki motora bakalım :( Eylüle kadar kısmına da inanmıyorum uzatırlar yada kalıcı hale getirirler o zaman. Türkiyede giren bi daha çıkmaz (vergi).

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    "Siyasetle ilgilenmeyen aydınları bekleyen sonuç, cahiller tarafından yönetilmeye razı olmaktır. Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur." - Mustafa Kemal Atatürk
    GezeGeze ve drtayfun bunu beğendiler.

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık alınabilir olan onlar kaldı zaten bu zamlardan sonra dominar filan lüks oldu orta direğe
    Tnt 25 aldı arkadaşım gayet memnun kullanıyor...
    Ben de tnt 250 beğeniyorum çift silindirin sesi çok hoş...
    Sıfır Tnt 250 yok maalesef şahsen alacak olsam BN 251 e bakardım...
    2.el düşünüyorum.

Dinçdarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Vergi oranlarinda kalite artisina gidilmis.Bu zam degil kalite artisi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence hep aşağıdaki başlık yüzünden:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-kampanya.html
    Osm@n bunu beğendi.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Allah belalarını versin!

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    İşin cılkı çıktı. Yurtdışından alışveriş yapıyorduk gümrük vergisi geldi. PS5 çıkacak konsollara vergi geldi. Telefon , araba alırken yarısını devlete veriyoruz. Zaten bütün bunlar yerli üretim olmadığı için dolar euro'dan dolayı fiyatları da ortada. Yazıp yazıp siliyorum ne diyim artık.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Aslında vergi için motor alma zorunluğu da kalksa, direkt ödesek neyse günahı.
    Hep kıskanıyorlar bizi heeeppp...
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016-2017-2018 yaz tatillerinde arabayla Yunanistan'a gittim. Hatta "benim için yurtiçi deniz tatili bitmiştir" dedim ama euro kurlarına yetişemedim.

Yunanlar eski, eski arabalara, polisler TDM 850 motorlara falan biniyorlardı. Ya dedim bizde ne bu yeni model hırsı. Arabalar-motorlar gidiyor işte niye değiştirip duruyoruz. Şimdi bizde de durum bu şekle evriliyor.

Bu arada benim 2016 MT 25 25.000 TL. Beğenmeyen 40 bin TL ye sıfırını alsın.

Servisler de ybr-cbf-crypton gibi modeller dahil kendi bünyesine adam gibi işçilik ve piyasa fiyatıyla motor çekmeli. Zaten satış yapamayacan. Bari servisi iyi yap da batma. Ortalık garantisi bitik motorlarla dolu. Onları yetkili servise çekemezsen, halin harap olur. Acımam.

Ben servissiz kalmam. Hatta param azalır motora binmem arkadaş. Dert değil. Sen show room da duran motorun tekerlekleri mi yiyeceksin. Servisler akıllı olmalı.
    İşte bu bir gelişmişlik göstergesidir. Gelişmiş toplumları arabayla, otobanla, şatafatla kandıramazsınız. Onlar ancak bizim gibi gelişmemiş, cahili bol memleketlerde olur. Biz arada kendimizi onlarla kıyaslarız ya, hani Yunanlılar Türklere benzer, İtalyanlar Türklere benzer falan diye, hepsi hikayedir. Bizim gibi bir toplum dünyanın hiçbir yerinde yok.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    donumuza kadar alın destekliyorum

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    İlk sıfır motorum cafe 152'yi almakla hakikaten doğru karar vermişim. Şimdi karbüratörlü 150 cc motorlara 15 falan isterler herhalde. Bir gün nasip olur da şu ülkenin sınırları dışında yaşama durumum olursa, adam gibi bir motora binerim herhalde. Onun dışında elimizdekine iyi bakmaktan başka çare yok bu gidişle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar mubarek ramazan ayina girerken bu tur isyankar tavirlar yakismiyor size.

Bakin gecen sene pide 3 tl idi bu senede yine 3 tl.

Neden bunu konusmuyoruz ??!..insanimiz nankorrrr.

Ahmet Turan abim nasil yazdim ama,saygilar abim.
    computeus bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Konuşacak fazla şey yok, afiyetle yiyelim lütfen.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)