Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Işık İhlali Yapan Sürücü, Motosiklet Sürücüsünün Ölümüne Sebep Oldu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Işık ihlali yaptı, motosiklet sürücüsünü böyle sürükledi.

Antalya'da ışık ihlali yapan Nuri U.D.'nin kullandığı kamyonet, motosikletle işine giden Aydın Kaya'ya (50) çarptı. 50 metre sürüklenen motosikletin sürücüsü Aydın Kaya, götürüldüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kamyonetin motosiklet sürücüsüne çarpması ve sürüklemesi, güvenlik kameraları tarafından anbean yansıdı.

Kaza, dün sabah saatlerinde Muratpaşa ilçesi Tonguç Caddesi'nde meydana geldi.

Nuri U.D., kullandığı kamyonetle ışık ihlali yapınca Aydın Kaya yönetimindeki BFV 31 plakalı motosiklete çarptı. Hızı nedeniyle duramayan kamyonet, motosikleti yaklaşık 50 metre sürükledi. Çağrılan ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Aydın Kaya, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Polis tarafından gözaltına alınan Nuri U.D., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Kaza anları ise kameralara yansıdı. Kaya'nın ışıkta beklemesi, ışığın yanması üzerine hareket etmesi, ışık ihlali yapan kamyonet sürücüsü Nuri U.D.'nin Kaya'ya çarpıp sürüklemesi güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi.

SÜRÜCÜNÜN SERBEST KALMASINA TEPKİ

Eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ve yakınlarının yardımıyla güçlükle ayakta duran Gülseren Kaya, sürücünün serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Eşi Aydın Kaya'nın her zaman kurallara uyduğunu belirten Gülseren Kaya, "Buna kaza demek yanlış olur, resmen cinayet. Eşim gayet nizami bir şekilde ışıkta bekliyor. Yanınca da karşıya geçmek isterken kaza oluyor. Eşimi tam 50 metre sürükleyip, ölümüne neden olmuş. Yeniden gözaltına alınıp, tutuklu yargılanmasını istiyorum" dedi.

Kaynak: Mynet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah rahmet eylesin, kazaya sebebiyet veren ticari araç sürücüsü tam bir hayvan oğlu hayvanmış.
    Smlgndz bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Merak etmesin ya bisey olmaz. İki gözaltına alır bırakırlar.
    birbilent bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tutuklanırsa sıkıntı ya.. Bize yakışmaz(!)

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    o itin oğlu umarım aynı tadı ailesinden birininede taddırırlar.allah belasını versin böyle insanların.baya kırmızıdan 10 saniye sonra geçiyor adamdaki zeka ya kafaya bakarmısın.böyleleri direk olarak idam kaza falan yok ortada.kaza öngörüleyemen kontrol edilmeyen şeylere verilen lakap ad.
    birbilent bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niye serbest bu herif onu anlamadım
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX-125 & X-Pulse 200 & 790 Adv
    Sahi trafikte adam öldürüp hapis yatan duydunuz mu? Ben hapis cezası alıp paraya dönüştürülen duydum en fazla.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir tane vurdum duymaz şerefsiz kansızın yüzünden bir insan hayatından oluyor ailesi yıkılıyor. Her gün trafikte çevremizde nice insan kılıklı mahlukat dolanıyor. Ceza, yaptırım, eğitim hiç bir şey yok. Ot gelip ot gidiyoruz ülkece.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Üzücü... Allah rahmet eylesin.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    [QUOTE=tarzan rıfkı;4557906]o itin oğlu umarım aynı tadı ailesinden birininede taddırırlar.allah belasını versin böyle insanların. /QUOTE] nasıl bir zihniyet bu ?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adam beraat etmedi, tutuksuz yargılanacak.

Motosikleti
    Pulsar 200ns - Yamaha mt-25abs
    abi lafım meclisten dışarı, aramızda kullanan da varsa lütfen kusura bakmasın. ama araç sürücülerinin tümüne görgü, ahlak ve iq testi yapılsa adım gibi eminim ticari araç sürücülerinin yüzde 95-96sı sıfır çeker.
    tayfunley, birbilent ve espresso bunu beğendiler.

Nasıl serbest bırakılıyor bende onu anlamıyorum. Süratli kullanıyor , kural ihlali yapıyor , suçsuz bir adamı öldürüyor ama serbest bırakılıyor?

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    oruç vakti biz arabalara özellikle dikkat etmek zorundayız.. oruçtum anlamadıma gelmeyelim..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Eğer cidden bu ülkeye adalet gelecekse, trafik kuralları başta olmak üzere yeni bir hukuk sistemi gelmeli.
    Anlamıyorum ki; bunu artık beşikteki bebeler dahi biliyorken nedir bu aymazlık.
    Günde en az 15-20 tane tan yoldan önüme çıkan, kırmızıda geçen, müşteri görünce üzerime kıran kadın şöför, dolmuş, şirket doblo ve linea' sı ve en önemlisi sştah gözlük, yeni gelin gibi direksiyon tutan, sadece karşısına bakan, altındaki lüks aracı nasıl olmuşsa olmuş canikosuna aldırmış olan zeka yoksunu tiplerle, yeni başlamış olduğu belli yine siyah gözlüklü uno muno minik acemi arabaları...
    Bunları hiç bir şekilde görmeyen trafik görevlileri ve günde en az 2 defa ehliyet vecaraç sorgusuna maaruz kalan nizami kullanıcıları..
    Daha çook şey söylerdim ama..
    Eminim ki, bir gün her şey ilahi divan'da hesap görülecek..

günün birinde bi tanesi çıkar bi yakınımın bu şekilde ölümüne sebebiyet verir ve sonra serbest bırakılırsa onu gidip kendi ellerimle öldürmezsem dünyanın en şerefsiz insanıyım. bu adaletsizlik dayanılacak gibi değil.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Allah rahmet eylesin, çok üzücü. Kırmızı ışıkta geçme fiiline çok ağır para cezası + kasten adam öldürmeye teşebbüsten yargılama; kazaya ve dolayısıyla bir insanın ölümüne yol açanların ise kasten adam öldürmekten yargılanması lazım. Bu saatten sonra bu millete başka bir yöntem ile bu öğretilemez.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölene ALLAH rahmet eylesin. Kazaya sebebiyet verenin de anasını avradını....

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yazık son ana kadar yandaki araçla beraber devam etmiş, öne atladığı falan da yok, gayet normal bir çıkış olmuş yeşil yanınca, herkesin başına gelebilecek bir kaza, kurtulması çok zor ...

allah rahmet eylesin...burnumun dibinde olmuş hemde...çok üzüldüm...abimizin en büyük hatası memleketin kural tanımaz sürücülerle dolu olduğunu unutmuş...ben yeşil bile yansa yan şeridi hep kollarım...yaklaşırken ki durumu nedir gittikçe yavaşlıyormu vs vs hep bakarım...yanındaki araçlar yol almaya başlayınca oda dikkat etmedi herhalde...çok yazık...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)