Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ŞEYTAN İCADI , Türkiye'nin İlk Motosiklet Temalı Filmi Yayınlandı! (İZLE)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gv250 2016
    Amma gömmüşsünüz filmi ya. Arkadaşlar lütfen ilk önce eleştiri ve gömmenin arasındaki farkı anlayalım. Sonra oturup iki kelam da biz yazalım. Şu kötü bu kötü yerine; şu, böyle olabilirdi. Ben olsam böyle yapardım diyerek çözüm odaklı yazı yazarsanız, karşıdaki vatandaş oturup düşünür ve bu sorunu düzeltir. Siz karalarsanız gördüğünüz herşeyi; heves kırmaktan öteye gitmezsiniz. Bir süre sonra da sizi kimse kale almaz. Lütfen önce iletişim kurmayı öğrenelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı MrLucky13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amma gömmüşsünüz filmi ya. Arkadaşlar lütfen ilk önce eleştiri ve gömmenin arasındaki farkı anlayalım. Sonra oturup iki kelam da biz yazalım. Şu kötü bu kötü yerine; şu, böyle olabilirdi. Ben olsam böyle yapardım diyerek çözüm odaklı yazı yazarsanız, karşıdaki vatandaş oturup düşünür ve bu sorunu düzeltir. Siz karalarsanız gördüğünüz herşeyi; heves kırmaktan öteye gitmezsiniz. Bir süre sonra da sizi kimse kale almaz. Lütfen önce iletişim kurmayı öğrenelim.
    Naapalım ?... Senaryoyu baştan mı yazalım... Diyoruz işte... Belli bir senaryo yok...
    Doğaçlamaya yakın gitmişler... Oyunculuk da olmayınca CUMAALİ naapsın ?..Tek başına yetmemiş.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Filmi ilzedim. Gayette keyif alarak izledim. Çünkü önce filmin çekilme amacını,oynayan kişilerin bu işle meşgul olmayışlarını,bütçeyi sponsorlar ve kendileriyle karşıladıklarını okuyup hatta bazı youtube kanallarında yapılan sohbetlerini izleyip öyle izledim. E haliyle beklentimde ona göreydi. Evet daha iyi olması ve belgesel tadında olması beni daha mutlu ederdi fakat ortada bir emek var ve bu tarzda elini taşın altına koyan insanlar bunlar. Umarım devam filmi gelir ve ilk filmde olan eksiklikler giderilir.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)