Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Plakalarını gizleyen motorcular polis denetimine takıldı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzoz sesi yellenmek gibidir yapanın hoşuna gider ama diğerlerini rahatsız eder
    espresso, Umit1923 ve birbilent bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Yok abi yok. Ben bu kuryeleri motorcudan saymıyorum. Bunlar para kazanmak amacıyla motosiklete binen kişiler. Sevdiği yada keyif aldığı için değil. Dolayısıyla taksi arabacılar için neyse, kurye de motorcular için o dur.
    espresso bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Ne sacmaliyorsunuz siz, benim hoşuma gidiyor egzoz sesi arabanında motorunda. Boş yapmayın yaşım 30 ve 12 senedir motosiklet kullanırım ehliyeti 18 yaşında aldım ve 21. motosikletimi kullanıyorum. Bunlar için de zx6r, fazer 800,Nc750x,zx10r,fazer 1000,r6,r1 ve cbr1100xx var. Neyin nasıl gittiğini hangi yolda nasıl yüksek ısılara çıktığını sizden öğrenecek değilim. İlk önce egzoz sesinden korkan vs varsa saygım var. Herkes sizin gibi 125 lik kullanmıyor. Yuksek cc isi degerleri
    Sürekli 95 derece üstüne çıktı mi ileriye dönük ömrü kısaltır. Neyse siz anladığıniz kafayla devam edin, benim için egzoz sesi güvenlik sebebi. Ben bunun için ceza ödemem benim tek çiğnediğim kuralda bugüne kadar budur.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İntagramda paylaştın diye kamu görevlisine hakaret soruşturması açtılar demek. Tabi canım kesin sebepsiz yere açmışlardır
    E V E T.

AMA SEN KÖR OLDUĞUN İÇİN VE GERİZEKALI BİR MAHLUK OLDUĞUN İÇİN OKUMAN GEREKEN KISMI GÖREMİYORSUN.
    " DEVLETİMİZE PARA LAZIMMIŞ VASİFEMİZİ YERİNE GETİRDİK " Dediğim için benim hakkımda soruşturma açıldı ve daha mahkemeye gitmeden soruşturma iptal oldu. yani senin gibi gerizekalılar anlamaz. mal herif, sabah sabah boş boş konuşup canımı sıkıyorsun.

bunun gibi çoluk çocuğu bir boktan anlamayan adamların forumda ne işi var yahu.
    buraya yazdığın " ahmet " cümlesinden bile soruşturma açılabilir. eğer seni sevmeyen bir akpli çevren varsa her şey çok normal. bir şeyleri bilip bilmeden konuşmayın.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sacmaliyorsunuz siz, benim hoşuma gidiyor egzoz sesi arabanında motorunda. Boş yapmayın yaşım 30 ve 12 senedir motosiklet kullanırım ehliyeti 18 yaşında aldım ve 21. motosikletimi kullanıyorum. Bunlar için de zx6r, fazer 800,Nc750x,zx10r,fazer 1000,r6,r1 ve cbr1100xx var. Neyin nasıl gittiğini hangi yolda nasıl yüksek ısılara çıktığını sizden öğrenecek değilim. İlk önce egzoz sesinden korkan vs varsa saygım var. Herkes sizin gibi 125 lik kullanmıyor. Yuksek cc isi degerleri
    Sürekli 95 derece üstüne çıktı mi ileriye dönük ömrü kısaltır. Neyse siz anladığıniz kafayla devam edin, benim için egzoz sesi güvenlik sebebi. Ben bunun için ceza ödemem benim tek çiğnediğim kuralda bugüne kadar budur.
    yaş çok fazla şey ifade etmiyor kardeşim. benim yaşım 36 mesela. ilk motoru sürmeye orta okulda sokak arası kiralamacılardan mobilet alarak başladım

Hekesin keyif aldığı şeyler farklıdır. yüksek sesle müzik dinleyemezsin mesela apartman dairesinde vs. kullandığını iddia ettiğin motorların nerdeyse tamamı şehir içi kullanıma uygun değil. ve sen bunu egzozla kombine edip milleti rahatsız edersen ceza yemeye mahkumsun.

yada hiç senin düşüncende birine laf anlatmaya çalışmayım. şöyle bişey yaptır kendine herkes hasta olur yollarda sana !

espresso ve Umit1923 bunu beğendiler.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski motorcu egolarına da hastayım.

Yasalar düşünce yapımıza aykırı da olsa uyma zorunlulugumuz var, aksi takdirde bu ülkede anarşi cıkar.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E V E T.

AMA SEN KÖR OLDUĞUN İÇİN VE GERİZEKALI BİR MAHLUK OLDUĞUN İÇİN OKUMAN GEREKEN KISMI GÖREMİYORSUN.
    " DEVLETİMİZE PARA LAZIMMIŞ VASİFEMİZİ YERİNE GETİRDİK " Dediğim için benim hakkımda soruşturma açıldı ve daha mahkemeye gitmeden soruşturma iptal oldu. yani senin gibi gerizekalılar anlamaz. mal herif, sabah sabah boş boş konuşup canımı sıkıyorsun.

bunun gibi çoluk çocuğu bir boktan anlamayan adamların forumda ne işi var yahu.
    buraya yazdığın " ahmet " cümlesinden bile soruşturma açılabilir. eğer seni sevmeyen bir akpli çevren varsa her şey çok normal. bir şeyleri bilip bilmeden konuşmayın.
    Adalet nasıl da herkese lazım oluyormuş değil mi? Başkaları zulmüne uğrayınca alkış tutarsan sen zulme uğradığında etrafında destek olacak kimseyi bulamazsın.
    Umit1923 ve hasmet bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Aha başkalarının rahatsız olmasını umursamayan, gürültü yapmayı güvenlik sanan biri. Yazık ne diyim. Cahillik böyle bir şey demek ki.
    siyahus, Umit1923, birbilent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okadar saçmalamışsınki görende burası motosiklet forumu değil sanır. Ya motorunda sıkıntı var yada sende. Motorundaysa bildiğim güzel bi usta var, sendeyse tanıdığım iyi bi psikolog var.

keşke bu çevirmeler daha sıkılaşsa, sadece plaka değil orjinalliği bozulmuş, oynanmış egzozlara sağlam cezalar kitleseler. Yolların bu tarz egzoz sesiyle egosunu tatmin edenlerden temizlenmesi gerek.
    BİZİM Bİ ELEMAN a arabayla patinaj yaptığı için 2500 tl ceza araç trafikten 2 ay men otopark tadilat vs 5000 geçirdiler
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adalet nasıl da herkese lazım oluyormuş değil mi? Başkaları zulmüne uğrayınca alkış tutarsan sen zulme uğradığında etrafında destek olacak kimseyi bulamazsın.
    https://i.hizliresim.com/jnl6ZX.png
    sen misillememi yaptığını sanıyorsun? kimse benim pasaportuma el koymadı senin gibi,
    sebepsiz yere sen bile bana soruşturma açabilirsin. mesele soruşturmanın davaya dönüşmesi.
    ama sen bunları bile anlayacak bir insan değilsin.
    pasaportunu boşa almamışlar senin (:

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş çok fazla şey ifade etmiyor kardeşim. benim yaşım 36 mesela. ilk motoru sürmeye orta okulda sokak arası kiralamacılardan mobilet alarak başladım

Hekesin keyif aldığı şeyler farklıdır. yüksek sesle müzik dinleyemezsin mesela apartman dairesinde vs. kullandığını iddia ettiğin motorların nerdeyse tamamı şehir içi kullanıma uygun değil. ve sen bunu egzozla kombine edip milleti rahatsız edersen ceza yemeye mahkumsun.

yada hiç senin düşüncende birine laf anlatmaya çalışmayım. şöyle bişey yaptır kendine herkes hasta olur yollarda sana !

https://i.hizliresim.com/Knhx2Q.jpg
    Gerek yok kendi aklını kendine sakla, benim şehir içinde senin gibi sıkıntılı insanlarla trafikte uğraşacak zamanım yok. Benim 4 silindir makinelere el sürmemiş insanlara yapacak yorumum da yok. İstersen fazla egzoz var vereyim bir tarafına monte edersin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha başkalarının rahatsız olmasını umursamayan, gürültü yapmayı güvenlik sanan biri. Yazık ne diyim. Cahillik böyle bir şey demek ki.
    Heryerde aragaz ile uçarak kaçarak geçen biri değiliz, 4 silindir kullan anlarsın güvenlik nasıl oluyor. Çok biliyorsunuz hep xmaxcıların bi çoğu böyle trafik onlardan sorulur.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen misillememi yaptığını sanıyorsun? kimse benim pasaportuma el koymadı senin gibi,
    sebepsiz yere sen bile bana soruşturma açabilirsin. mesele soruşturmanın davaya dönüşmesi.
    ama sen bunları bile anlayacak bir insan değilsin.
    pasaportunu boşa almamışlar senin (:
    Sana suçsuz yere soruşturma açılması büyük haksızlık ama benim pasaportumun soruşturma bile olmadan sebepsiz yere iptal edilmesi çok normal. Demek istediğin bu doğru anlamış mıyım? Bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti.

Pasaportumun boşa alınmadığını yazmışsın. Söyle bende öğreneyim neden el koyulmuş benim pasaportuma? Tutarsızlığını ve ikiyüzlülüğünü yüzüne vurduğum için mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    4 silindir kullan anlarsın güvenlik nasıl oluyor.
    Dostum öyle bi'konuşuyorsun ki sanki 4 silindir motosiklet kullanan bi'sen varsın forumda. Egzoz ile güvenliğin alakalı olduğunu düşünmek için fazla yaşlı değil misin? Aynı egzoz seni aynı zamanda riske de sokmuyor mu mesela? Ben çok bilirim sesten kaynaklı kasti olarak yol verilmediğini veya yolun kapanmaya çalışıldığını. Zevk senin seversin sesi ayrı ama toplum açısından bunu rahatsız edecek şekilde kullanan bir kitlede var. Egzoz takmamak değil onlardan olmamak önemli. Ben şahsen trafikte beklerken yanıma gelip vauv vauv yapan kişileri görünce silahın kabzasını kafasına vursam mı vurmasam mı diye düşünüyorum.

Tayyip bey e mektup yazacağım 4 silindir motorları kullananlar kral oldugu için onlara göz yumsunlar.

biz tek silindirlere onların cezaları bölüştürülsün ödetilsin.
    Umit1923, espresso ve azizsele bunu beğendiler.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Gerek yok kendi aklını kendine sakla, benim şehir içinde senin gibi sıkıntılı insanlarla trafikte uğraşacak zamanım yok. Benim 4 silindir makinelere el sürmemiş insanlara yapacak yorumum da yok. İstersen fazla egzoz var vereyim bir tarafına monte edersin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Heryerde aragaz ile uçarak kaçarak geçen biri değiliz, 4 silindir kullan anlarsın güvenlik nasıl oluyor. Çok biliyorsunuz hep xmaxcıların bi çoğu böyle trafik onlardan sorulur.
    Senin seviyene inip aynı tarzda cevap vermek istemiyorum Daha motosikletlerin silindir hacmi ve sayısına göre güvenliğinin olduğunu düşünüyorsun, yazık.

Çok eziklemişler bunu lan yazık vurmayalım fazla
    Umit1923, espresso ve birbilent bunu beğendiler.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayyip bey e mektup yazacağım 4 silindir motorları kullananlar kral oldugu için onlara göz yumsunlar.

biz tek silindirlere onların cezaları bölüştürülsün ödetilsin.
    Elektrikteki kayıp kaçak bedeli gibi
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrikteki kayıp kaçak bedeli gibi
    gecen faturaya baktım goremedım bunu, ne olarak yazıyor bu arada?

gizli mi geçiriyorlar bize
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

her türlü geçiriyorlar. en son biri dava etmişti ve son üzenlemeye göre kanuni olduğu için, seve seve ödeyeceksiniz cevabı gelmişti.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Pulsar 200 NS

Evet önceden direk faturada yazıyordu. Gelen itirazlar üzerine, diğer bedellerin arasına sıkıştırdılar. Artık faturada direk görünmüyor.

vay arkadaş.

acımadan geçirmek bu olsa gerek.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)