Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motobike 2020: Motosiklet fuarı biletleri satışa çıktı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Ne yeni motor alabilirim şu an ne de ekipman.

Her sene artık gitmeyeceğim diyorum ama her sene gidiyorum ve sanırım bu sene de gideceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Çok acil ekipman setine ihtiyacım var ama maddiyatsızlık bende de problem. Evvela bir kevlar kot lazım. Hem de çok acil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki'yi ben hiç anlamıyorum zaten, sanki her sene deli satış rakamlarına ulaşıyorlarmış gibi "bizi bilen bilir" mantıkları çok ilginç.
    Kawasakinin şimdiki ürün gamı ile bu ekonomide Yamaha ile rekabet etmesi çok zor. Belli ki "ille de Kawasaki" diyen sınırlı sayıda kitleye hitap ediyorlar... Durum böyleyse pazarlamaya ciddi yatırım yapmayı gereksiz görmeleri mantıksız değil aslında.

Suzuki de ha keza.

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Firmalar fuar öncesi bindirim sonra fuara özel indirim yapmasında çünkü sonra burda konular açılıp bol bol firmalara kayıyorlar:-)

Madrap2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2017
    Seneler once aea ya denk gelmiştim hero motoru tanıtıyordu kalabalikdan fotoraf çekmemiştim yakindan daha sempatik birisi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %80 ise iyi yine o zaman 😀 teşekkürler cevap için

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ben şahsen adet yerini bulsun diye gidiyorum. zaten 12 den önce gitmem gitmişkende, indirim varsa bir kask alırım. ihtiyacim var kaska.. inşallah iyi bir indirim olur.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    2019'da gittigim gun kar yagiyordu, umarim bu kez yine karda surmem Hos o gittigimde bot almistim o karli havada, iyi denk getirmisim. Bu yil da haftasonu giderim sanirim, is guc.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2019'da gittigim gun kar yagiyordu, umarim bu kez yine karda surmem Hos o gittigimde bot almistim o karli havada, iyi denk getirmisim. Bu yil da haftasonu giderim sanirim, is guc.
    Fuarda yds stand açıyor mu? Bir de ne bot alkıştın? Su geçiriyor muydu? Maalesef sağlam bot ve sağlam kışlık eldiven lazım. Bu sene para gidecek gibi gözüküyor.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Motobike ile birlikte Boat Show ve Kamp&Karavan fuarı da denk geliyor. Biraz yorgunluk olsa da bir günde üçünü de aradan çıkarıyorum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda yds stand açıyor mu? Bir de ne bot alkıştın? Su geçiriyor muydu? Maalesef sağlam bot ve sağlam kışlık eldiven lazım. Bu sene para gidecek gibi gözüküyor.
    Rockwell DNA Low almistim, su gecirmiyor. Ama topugumu vurdu biraz sinir oldum, o yuzden cok sIk giymiyorum. Tabani sert, fena sayilmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motobike ile birlikte Boat Show ve Kamp&Karavan fuarı da denk geliyor. Biraz yorgunluk olsa da bir günde üçünü de aradan çıkarıyorum.
    Kamp&Karavan fuarina gecen yil da gitmistim, sirf gezinmek icin. Bu yil yine giderim.

Her sene hafta sonu bir daha gelmem diyorum.Sanırım bu sene perşembe iş çıkışı gidicem. Hatta bugün öğle yemeğine capitoldeki biletix den alayım bileti.Umarım sektör için güzel geçer.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    son 4 senedir üst üste gidiyorum ve her seferinde bu kadar yol çekilir mi (mersinden geliyorum) yat evinde dinlen diyorum. ama şeytan dürtüyor. git bak gez dolaş bi istanbul havası iyi gelir diyor )))

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Suzuki'nin olmaması ?????

Ekipmanlar için gitmeyi düşünüyorum. İndirimli birşeyler bulabilme ümidi ile.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Ne zaman fırsat bulurum belli olmaz diye bu kez iki adet kombine aldım

Asıl niyetim koridorda küçük bir stand açıp üç motosiklet sergilemekti; "Ben yapabildiysem sen de yaparsın, hem de daha güzelini daha iyisini!" diyebilmek için katılacaktım. Düşündüğümden uzun süren yoğunluk nedeni ile ikinci motosiklet daha tamamlanmadı, ancak fuar zamanına bitirilebilir. Üçüncüsü ise sadece kağıt üzerinde ve parçaları kutular içinde kenarda duruyor. Bu sefer de sadece misafir olarak katılabilicem
    pea bunu beğendi.

kendi web sayfalarına 2020 planını koymamışlar sizin paylaştığınız da 2019 katılımcıları.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı asulus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi web sayfalarına 2020 planını koymamışlar sizin paylaştığınız da 2019 katılımcıları.
    Ah ya. Pardon.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı outlawwanted adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firmalar fuar öncesi bindirim sonra fuara özel indirim yapmasında çünkü sonra burda konular açılıp bol bol firmalara kayıyorlar:-)
    Demek ki bunu çok sık yapıyorlar, bu da demek ki yine yanısını yapacaklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda indirimleri olmuyor. Yeni fiyatlar da geçen ay gibi geldi. En iyisi doğrudan Karaköy' deki fabrika satış mağazalarından almak.
    ...

motobike giriş

motobike'dan bakıp motor almayı planlıyorum da ama 2-3 kişilik bilet lazım ücretsiz yada uygun nerden alabilirim?

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    ucretsiz yok. tek alim noktasi var. biletix

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)