Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motobike 2020: Motosiklet fuarı biletleri satışa çıktı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    2017'deki fuara ekipman almak için gitmiştim.
    O kalabalıkta ne mont deneyebildim ne kasklara düzgünce bakabildim. Satıcılar da ne yapsın yüzlerce kişi varken hangi birinin sorusuna yanıt versin, onların da suçu değil. O kalabalıkta hiç bir şey alamayacağıma karar verip almadım. Ertesi haftasonu hasanpaça'daki dükkanların olduğu dokaklarda dolaşıp dükkanlarda rahat rahat bakıp deneyerek aldım alacaklarımı. Dükkanlardaki fiyatlar da furadakinden farklı değildi zaten.
    Ekipman almak için fuara gitmeye gerek yok. Fuaara anca yeni çıkan model motorları yakından görmek için gidilir. Onun için bile o kalabalığa girmeye gerek yok, bayiye gidip mağazada görülebilir aynı motorlar.
    Fuar'ın tek iyi yanı, normalde bayisinin önünden geçmek bile aklımıza gelmeyecek, almayı anca hayal edeceğimiz motorları canlı canlı görebilme şansı. Zaten bu internet devrinde her türlü bilgi var, fuar kalabalığında çoğu eksik bilgisiyle kalabalıkta sorulara acele acele yarısını sallayarak cevap veren görevlilere neden bir şey sorayım ki. internetten 2 dakikada bulabileceğim bir bilgiyi görevliye sormak anlamsız zaten,o kadar detayı niye akılda tutsunlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Hevesimi kırmayın. Zaten binesim yok metrobüse. Sırf motosiklet pantolonum yok die gideceğim. Yamalı yamalı gezinmekten artık tiksinmeye başladım. Yoksa bende bu sene fuara uğramazdım bile.

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Geçen sene fuardan üç dört parça giyim ve malzeme aldım. Daha sonra baktığımda

hepsininin de fiyatları internettekilerden pahallıya gelmiş. Toplam kaybım yanlış

hatırlamıyorsam 300 Tl. idi.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Dostlar kapıda elden bilet satışı oluyor mu?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar kapıda elden bilet satışı oluyor mu?
    Evet...oluyor....
    ergunerbaş bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Cumartesi İnşallah Ordayım

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eskiden ne güzel Bajajdı Mondialdi ücretsiz bilet verirlerdi. Şimdi Instagram'da 3 kişiyi etiketle, 5 kişiyi mıncıkla, çekilişe katıl anca 10 biletten 1'i denk gelebilirse gelsin.
    ergunerbaş bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Davetiyesi olup da gidemeyecek olan varsa 1dal davetiye alabilirim.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet ve bisiklet sektörünün en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, 20-23 Şubat 2020 tarihleri arasında 12.kez organize edilecek. Messe Frankfurt Istanbul'un sektörün önde gelen dernekleri MOTED ve MOTODER'in desteğiyle organize ettiği Motobike Istanbul'da yeni sezon modelleri ilk kez görücüye çıkacak. Aynı zamanda, her katılımcı ve ziyaretçi adına dikilecek fidanlar ile Türkiye'nin ilk 'Sıfır Karbon' fuarı olacak Motobike Istanbul'da bir ilke imza atılacak.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Davetiyesi olan bana da verebilir mi ?
    Ben bilet ücretini kendisinin belirlediği bir hayır kurumuna havale&eft yapıp dekontu atacağım . Içim inanılmaz rahat edecek o zaman. Fuara bilet ile girmek aşırı derecede rahatsız ediyor beni. Izmitten gideceğim
    birGarip..

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Cumartesi giderim muhtemelen ben, ekipman denerim, ilginc bir seyler var mi bakarim.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    perşembe cuma gidecem, hanıma kıyafet kask falan alınacak. motor içinde bir kaç aksesuar bakarım. geçen sene hafta sonu hiçbir şey anlamadım. aşırı kalabalıktı

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    ekıpmanı yurt dısından alın daha uyguna gelıyor buradan

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)