Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Emniyet Şeridi Haberi Yapan TGRT Muhabiri Motosiklete Bindi! (HABER)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosikletlerin emniyet şeridini kullanması ile ilgili daha önce haber yapan TGRT Haber muhabir Kaan Kalyoncu, Motoron Dergisi editörü Alişan Fidan ile motosiklete bindi ve motosiklet sürücülerini yaşadığı sorunlar ile ilgili yeni haber hazırladı.

Thesinner83 ve quattromeb bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1996furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO 250CLX

TGRT Haberin hatasını farketmesi

Bildiğiniz üzere dün birbilent nicknameli arkadaşımız tgrt haberin motosikletlilerle ilgili yaptığı yalan yanlış haberi konu açmıştı , Bu haber yaklaşık 3 4 günlük bi haber olması lazım sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine haberi yapan Kaan Kalyoncu motosiklet üzerine binip motosikletli arkadaşlarımızın neler çektiğini kendi gözü ile görmüş oldu hatanın neresinden dönersen kardır fakat keşke sizi o motosikletin üzerine bindirmeye gerek kalmasa ilgili yaptığı haberi upload etmeye calısıyorum yapabilirsem sizinle paylaşırım ve şunun mutluluğu var şuan üzerim de sabah sabah keyfim yerine geldi sesimizi duyurabildik bunu genişletmekte bizim elimiz de umarım sadece haber spikeri değil bütün toplumumuz bilinçlenir
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    En azından birilerinin yaptığı gibi şuursuzca hatalarında ısrar etmemişler :D

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklette teyip yok, tgrt payı almıyorlar ya ondan bu düşmanlıkları.

neyse ki hatalarını anlamıslar
    fatih.met, MR.BERK ve espresso bunu beğendiler.

zebercet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    - / Benelli TNT 250 / Hero Hunk
    Konu ile ilgili haberi youtube'da bulamadım ancak facebook'da denk geldim. Motoron dergisinin editörü olan Alişan Fidan KTM 1290 ile artçı deneyimi yaşatmış muhabir arkadaşa. İzlemek isteyenler için link https://www.facebook.com/549f1c91-51...b-cbdf16d2b32e
    1996furkan ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Haberi yapan kanal TGRT yapan spikerin soyadı Kalyoncu. Neyini ciddiye alacağım da dert edeceğim kendime.

Onlar yalana, yalana sahip oldukları şeylerin haberini yapsın, sonra oturup motorsiklet konusunu konuşuruz.
    Green Arrow bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...motosiklette teyip yok, tgrt payı almıyorlar ya ondan bu düşmanlıkları...
    Tgrt 'den bahsediliyor. TRT değil.
    YIL90 bunu beğendi.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir harfle kaçırmışım
    YIL90 bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Ah be Rebellion. Yine gol olmadı.
    arndiol bunu beğendi.

Alıntı zebercet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ile ilgili haberi youtube'da bulamadım ancak facebook'da denk geldim. Motoron dergisinin editörü olan Alişan Fidan KTM 1290 ile artçı deneyimi yaşatmış muhabir arkadaşa. İzlemek isteyenler için link https://www.facebook.com/549f1c91-51...b-cbdf16d2b32e
    Video kaldırılmış sanırım, ulaşılamıyor. Güncel linki aşağı bıraktım izlemek isteyen arkadaşlar için:

https://www.facebook.com/burakebru.a...oup_highlights

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı YIL90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be Rebellion. Yine gol olmadı.
    😀😀😀😀😀😀😀😀😀👏

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tgrt bir haber yaptı sağlam tepki aldı. An itibariyle Tgrt'nin sosyal medyadaki temsili hali..

https://youtu.be/ynIPAsF2jhw?t=30

Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Arkadaşı KTM 1290 yerine CBF 150 ye falan bindirseydiniz keşke daha çok haber olacak anı yaşatırdınız. Gerçi en sonda bu durumdan bahsetmiş motosikletçi arkadaş ama bazı şeyler yaşamadan öğrenilmez...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatalarını anlamışlar bence de, biz daha güvenli olduğu için kullanıyoruz sonuçta hangimiz milletle tartışıp strese girmeyi ister ki?

ben emniyet şeridinde çoğu zaman diğer araçlardan yavaş bir şekilde giderim, anca trafik sıkışınca onlarda biraz daha hızlı olurum mesela. emniyet şeridini trafiğin sıkışmadığı zamanlarda çoğunluk ile yol verme amaçlı kullanırım, arkadan gelen araç bırakın kornayı selletörü o yaklaşmadan ben zaten çekilip yol vermiş oluyorum, tamam yol benim ve hızım 70 km ama arkadaki sürücü sola çıkamıyor ve oda 85 ile gitmek istiyor ve benim emniyet şeridine yaklaşmam yada çıkmam yeterli olacak adamın geçmesi için. bu durumda ben niye inat edip "bu şerit benim adam sol şeridin boşalmasını beklesin ve sollamaya çıksın" diyeyim ki?

evet bu tırnak içine aldığım cümleyi uygulayan yakın tanıdıklarım var ve yanlış yaptıklarını söylesem de karşı çıkıyorlar.

bilemiyorum, ne yapmaya çalışıyorlar yahu amaç ne vallahi bazen kızıyor insan, ben kimse için bir art niyet düşünmezken milletteki bu kini gördükçe bu sefer ben onların iki katı nefret ile doluyorum. taksiciler ve minibüsler iş gereği acele ediyorlar ve her zaman önceliği onlara tanıyorum ben yani yol veriyorum. büyük mavi otobüsler falan olduğunda onlara yol veriyorum yavaşlıyorum.

bakın bir otobüsün içinde var 50 kişi biz motosiklet yada araba olarak 1 yada 2 kişiyiz, bu durumda 50 kişinin önceliği daha doğrudur. otobüs ve minibüs gibi araçlara yaklaşırken yola çıkmasını anladığınız an siz yavaşlayın ki onlar üzerinize kırmak zorunda kalmasın ki zaten benim denk geldiğimin çoğu sinyal veriyor.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Yakın aile bireylerine sayısız küfür ve beddua ettiğim haber ekibidir. Geri de almıyorum önyargıyla yaklaşmadan önce sorunun kaynağına baklamaları gerekiyordu.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    arkadaşlar bu adamlar hatalarını anladıkları için bu haberi değiştirmediler.
    bu adamlar tüm motorcu dostlarımızın tepkileri karşısında çaresiz kalıp böyle bir haber yaptılar. bu yüzden asla acımeyın be itibar etmeyin.
    Angrypower ve espresso bunu beğendiler.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    tgrt haber kanalını silin izlemeyin izlettirmeyin böle bir habere böle bir cevap en iyi olur.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,.. bakın bir otobüsün içinde var 50 kişi biz motosiklet yada araba olarak 1 yada 2 kişiyiz, bu durumda 50 kişinin önceliği daha doğrudur.....
    Kesinlikle doğru bir davranış...

Motosiklet kullandığımda her zaman yol veremeyebiliyorum. Arkamdan dikkatsiz biri gelip beni biçebilir.

Ama oto kullanıyorsam, arkadakiler kornada bassa, zırlasada umursamam. Otobüse yol veririm.

Otobüse her zaman yol verilmesini savunanlardanım...

tgrt'nin hala yaşadıgını bile bilmiyordum

sanırım son 4 yıldır tv izlemediğim içindir
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba kee100
    taksicinin; motosikletlerin taşıt olduğu yeni gelmiş aklına. Demek ki motosiklet kullanan kişilerin hor görülmesinin sebebi "onlara ceza yok bize var"mış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)