Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mega kentte terör estirdi. Utanmadan bir de paylaştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Honda CRF250L model motosikletiyle tek teker vb akrobasi haraketleri yapan motorcu haberlere konu oldu.

İlgili haber ve başlıklarını aşağıda bulabilirsiniz.

Utanmadan bir de paylaşıyor! Çığır açtı...

Mega kentte terör estiren maganda...

İstanbul Sarıyer’in çeşitli noktalarında bir maganda motosikletine sırtüstü uzanıp ayaklarını da gidona uzattıktan sonra metrelerce tek tekerlek üzerinde gitti. Magandalıkta adeta çığır açan genç, parklara girerek motosikletiyle merdivenlerden inip çıktı. Mega kentte terör estiren maganda, işlek noktalarda da “makas” atarak trafiği tehlikeye düşürdü. O anları ise kaydedip sosyal medyadan paylaştı.

İstanbul’un çeşitli noktalarında trafikte motosikletle tek tekerlek üstünde giden magandalara bir yenisi daha eklendi. Tüm uyarılara, ağır para cezalarına rağmen mega kentte trafik terörü devam ediyor.

Son olarak Sarıyer’in çeşitli noktalarında motosikletli bir maganda, araçların arasında tek tekerlek üzerinde giderek ve “makas” atarak trafiği tehlikeye düşürdü.

Mega kentte adeta terör estiren maganda, Maslak Büyükdere Caddesi, İstinye Katar Caddesi gibi trafiğin işlek olduğu noktalarda da aynı hareketleri sürdürerek hem kendi hem de sürücülerin canını hiçe saydı.

Motosiklete sırtüstü uzanıp tek teker üzerinde gitti.

Burada çeşitli denemeler yapan genç, motosikletine sırtüstü uzanarak ayaklarını da gidona uzattı. Bir süre bu şekilde giden maganda ardından sırtüstü uzandığı motosiklette tek teker üzerine gitmeye başladı. Magandalıkta adeta çığır açan motosikletli, görenleri de şaşkına çevirdi.

Ayazağa’daki birçok parka motosikletle giren sürücü, merdivenlerden inip çıktı.

Akrobasi uğruna trafikte yapmadığını bırakmayan genç sürücü, o anları kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı.

Tüm bu yaptıklarıyla yetinmeyen motosikletli genç, arkadaşlarıyla beraber Sarıyer Ayazağa’da trafiğe açık olan bir alana gitti.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri motosikletli magandayı yakalamak için çalışma başlattı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonra motosikletlileri neden sevmiyorlar.

ah arkadaşım ben bile sevmiyorum onlar niye sevsin.

yazık günah, insanların canını hiçe sayıyorlar.

Motosikleti bu kadar seviyor olmama rağmen benim bile artık sabrım kalmadı..Her yerde tersten yola girmeler, zart diye önüne çıkmalar, her türlü akrobasi vs. bu gidişle insanları isyan ettirecekler ve mmotosikletlere yönelik ciddi yaptırımlar gelecek.
    birbilent ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Arazi görmemiş crf(!)
    Fr.Sante, mesmeyut ve computeus bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    yaptığı hoş bir davranış değil ama adama helal olsun,crf ile bunları yapıyorsa daha güçlü bir makine ile neler yapar.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Adamın instegram profili dolu dolu.
    10,5 k takipçi bu reklam sonrasında 20 k olur mu olur.
    Neye hizmet ettiğini bilmeyen admin. Övdün mü sövdün mü?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın instegram profili dolu dolu.
    10,5 k takipçi bu reklam sonrasında 20 k olur mu olur.
    Neye hizmet ettiğini bilmeyen admin. Övdün mü sövdün mü?

merak edip girdim profiline.

Devletin kendilerine yer ve imkan göstermesi gerektiğini kimsenin insanların canını tehlikeye atmaya meraklı olmadıgını söylemiş.

Şimdi bu cümleyi 2 parca da değerlendirir isek

Devletin motosiklet olayını daha ciddiye alması laızm doğru
    İnsanların canını tehlikeye atmaya meraklı olmadıgını iddia eden bu tipe birisi de gidip sormamış "ulan tek teker yapmak motorun ustune yatmak zorunda mısın da insanların hayatını riske atıyorsun"

yeminle ülkenin iq seviyesi işaret dili ile konusan gorillere yaklaştı. Sanki herif bunu yapmasa ölecekmiş gibi böyle bi cümle kuruyor.
    espresso ve kalidor bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her boka ''terör'' kelimesini kullanmasak olmaz zaten!

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her boka ''terör'' kelimesini kullanmasak olmaz zaten!
    Ama "terör" kelimesi buna çok uyuyor. Terör korku vermek demek, bu da etrafındaki insanları korkutuyor.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Crf reklamı gibi olmuş

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Terörist ?..
    sihayla indirmek lazım..

HappyPuppy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Terörist, evet terörist. O merdivenden aşağı inerken kucağında bebeğiyle bir anne merdivene yönelebilirdi. Sonra pişmanlıkla iyi hal indirimi için kravatıyla mahkeme salonlarında boynunu bükerdi. Söyleyecek pek de bi şey yok, sorumsuz düşüncesiz aptalın teki.
    espresso bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ben izlerken eğlendim :D

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Başıma bir şey gelmeyecekse bende keyifle izledim.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    HELAL OLSUN! CRF'nin hakkını veriyor benim gördüğüm terör estirdiği felanda yok.. Kimseye sataşmıyor kimseyle bir işi yok düşerse kendi sakatlanır.. Paten kullananlarda terörist o zmn, bisikletle ön kaldırana kimse bişey demiyor.. Önce şu motorcuyum diye geçinenler motosikleti benimsemeli sonra belki bir başkalarına benimsetilebilir.

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terörist ?..
    sihayla indirmek lazım..
    evet kesinlikle terörist. Bu ib..... kaza yapsa yanlışlıkla bir araç buna çarpsa araç sürücüsü suçlu bulunmasa bile vijdanı eziyet çekecek.Böyle ciğeri 5 para etmek için elin adamının üzülmesi teröristlik değil mi ? Ulan bende motor sürücüsüyüm arabada sürücüsüyüm böyle i...... neyse forum kuralları ceza yemeyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HELAL OLSUN! CRF'nin hakkını veriyor benim gördüğüm terör estirdiği felanda yok.. Kimseye sataşmıyor kimseyle bir işi yok düşerse kendi sakatlanır.. Paten kullananlarda terörist o zmn, bisikletle ön kaldırana kimse bişey demiyor.. Önce şu motorcuyum diye geçinenler motosikleti benimsemeli sonra belki bir başkalarına benimsetilebilir.
    senin ruhsal sıkıntın var galiba. Adam parka giriyor parka , kaldırımlarda motor ile geçiyor bu ... benim karşıma parkda böyle çıksın tekmeyle yere ben düşürürm. Hadi hepiniz erkeksiniz ya bana laf deyin bakalım. CRF mi aldın çık ozaman dağa araziye ya da karayoluna. Senin yaya yolunda , parkda ne işin var ? Bu ehliyeti verirken biraz da beyin aramaları lazım bu kişiye hak verenlerde ben beyin olduğunu sanmıyorum.
    TATOĞLUBİLİŞİM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)