Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye'de Adres Soran Tanechka Ozolina Gündem Oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    soulexit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 200 ABS
    Çok yakar bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Beyler kusura bakmayın da yorumlara ve yazım şekillerine bakınca burası resmen abaza merkezi gibi olmuş ya. Yani erkek erkeğe takılılan kahve gibi. Bu kadar açık yazılmamalı en azından.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu videoyu izlemedin sanırım, asıl abaza kim onu iyi düşün bence, biz iki kelime ediyoruz okuyan okuyor okumayan okumuyor yani görmezden gelinebilir ama bu video daha sakat. yaratılış gereği çoğumuzun arzuları benzer ama hangimiz çıkıp böyle baştan çıkarıcı danslar yapıyoruz?

bizim iki kelime etmemiz abazalık oluyor da bunların yaptıkları niye abazalık olmuyor?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kusura bakmayın da yorumlara ve yazım şekillerine bakınca burası resmen abaza merkezi gibi olmuş ya. Yani erkek erkeğe takılılan kahve gibi. Bu kadar açık yazılmamalı en azından.

Sana sormak istiyorum, Hanım arkadaş fenomenmiş ya. Nasıl fenomen?

Rusyadan bir abi gelip trabzonda adres sorsa haber olur mu?
    Bir abi motorun üstüne cıkıp poz verse fenomen olur mu?

Herkes biliyor ki arkadaşın motor yeteneği vs. ile alakası yok, fiziği sayesinde fenomen.

Sergilediği unsur üzerinden yorum yapmak abazalık değil, civarınızda hiç mi motorcu kadın yok, onlar neden fenomen değil?

Cünkü dekolte / dans kendilerini sergilemiyorlar.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana sormak istiyorum, Hanım arkadaş fenomenmiş ya. Nasıl fenomen?

Rusyadan bir abi gelip trabzonda adres sorsa haber olur mu?
    Bir abi motorun üstüne cıkıp poz verse fenomen olur mu?

Herkes biliyor ki arkadaşın motor yeteneği vs. ile alakası yok, fiziği sayesinde fenomen.

Sergilediği unsur üzerinden yorum yapmak abazalık değil, civarınızda hiç mi motorcu kadın yok, onlar neden fenomen değil?

Cünkü dekolte / dans kendilerini sergilemiyorlar.
    Fenomen olup olmaması ile alakası yok. Küfürler ve abazalık üstüne yazdım ben. Bu forumda bi kadın arkadaş bunları okusa hoş olmaz. Burası da forum olduğuna göre bir nevi toplum içi sayılır. Daha dikkatli yazılmalı.

Bu kişi fenomen olmuş olmamış benim umrumda bile değil.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ona bakarsak en başta bu tip görseller içeren bir başlık, hem de bir admin tarafından açılmamalıydı. Kadın üyeler için oldukça itici bir durumdur diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Nerde ekipman

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Videoyu kardıracak diye izledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Ön tekeri.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona bakarsak en başta bu tip görseller içeren bir başlık, hem de bir admin tarafından açılmamalıydı. Kadın üyeler için oldukça itici bir durumdur diye tahmin ediyorum.
    Bunu paylaşan birde yönetici mi ?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Tek koruması kask.

Allah aşkına şu pozitif ayrımcılıktan bıktım artık.

Kadınlar tarafından üstsüz motor süren bir erkeğe böyle yorumlar yapılsa gülersiniz eğlenirsiniz, hatta yok ekipmanmış yok şuymuş vs. kendiniz bile dalga geçersiniz. Konu kadın olunca hemen korumacılık.

Konu da bir sıkıntı yok, fenomen abla fenomen olmak için dişiliğini kullanıyor bu bariz bir konu, insanlar da billur geçebilir bu konu ile. Kimse burada "of kadını alacan...." tarzı yorum yapmıyor. Hanım abla motor(!)uyla gündem olmak istiyor bizde onunda gündem yapıyoruz.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde memelerim olsa bende fenomen olurdum arkadaşlar, farklı bir özelliği yok
    Dahil anlamındaki "de" ayrı yazılır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bikma @arndiol.

Kadin ve erkek arkadaslarinin bulundugu bir ortamda boyle bir resmi asabilir misin?

Burasi da kadinlara da acik bir forum degil mi?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dahil anlamındaki "de" ayrı yazılır...
    Dahil anlamında de yok, dahi anlamında var .

Bikma @arndiol.

Kadin ve erkek arkadaslarinin bulundugu bir ortamda boyle bir resmi asabilir misin?

Burasi da kadinlara da acik bir forum degil mi?

Valla 2 defa bayan üyeler konu acmıstı, 1 günde 5 sayfa yazdı dolmustu, forumun en büyük problemi bu değil.

Ben bu resmi geçtim normal fotoğrafını da asamam hanım döver

Yanlıs anlasılma olmasın herkesin görüşü tamamdır ancak fenomen bu kadının ünlü olma sebeni zaten bu resimdeki gibi dolanması. Eğer bunların forumda olmaması lazım diye konusmaya baslar isek koşu yarışlarında kadınları sansürleyen irana döneriz.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

yorumun birinde nakoyim diye bir yazı var. bunu okuyan bayan sence rahatsız olmaz mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Meselenin kadınlara sansür konulması ile alakası yok.

Kadınları rahatsız edebilecek, burada bulunmalarını zorlaştıracak söylem ve medyadan kaçınma önerisi mevcut.

Yoksa Tanechka istediğini yapsın, ona özenen Fatma da yapsın, kimse engel olmuyor. Millet neler yapıyor. Ancak herkesin ulu orta yaptığını bulunduğumuz ortama taşımak, kapsayıcı bir ortam oluşmasına engel olacaksa niye yapalım?

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dahil anlamında de yok, dahi anlamında var .

klavye hatasu

Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumun birinde nakoyim diye bir yazı var. bunu okuyan bayan sence rahatsız olmaz mı ?

"Büyüklerim hep derdi şans olsa kız doğardık nakoyim"

Cümle aynen bu sekilde, bu argonun konu ile alakası nedir? zaten günlük hayatta 2 cümle de bir koyuyoruz.
    Benzer yorumlar bircok konu da var, bu konunun "koyulmaya engel" durumu nedir onu çözemedim, konunun bi bayan ile mi alakalı olması? sonucta fenomen ablaya denilmiyor o argo kelime.

Meselenin kadınlara sansür konulması ile alakası yok.

Kadınları rahatsız edebilecek, burada bulunmalarını zorlaştıracak söylem ve medyadan kaçınma önerisi mevcut.

Yoksa Tanechka istediğini yapsın, ona özenen Fatma da yapsın, kimse engel olmuyor. Millet neler yapıyor. Ancak herkesin ulu orta yaptığını bulunduğumuz ortama taşımak, kapsayıcı bir ortam oluşmasına engel olacaksa niye yapalım?
    aga en basından berı bunu anlatıyorum, su an konuda "adminin konuyu acması bile sıkıntı" muhabbeti dönüyor. bu yobazlıktır ve ayrımcılıktır. konunun odagı kadın oldugu için bütün konularda olan üslup burada olunca "aaa bayan var" oluyor.

Diğer konuları bayanlar okumuyor mu?
    Hepsini geçtim bayanların actıgı konuları whatsapp gibi kullanan üyeler var.

Yaş kaç bilmiyorum ama ben 40 yaşındayım ve hiç kimse bayan yada büyüklerin olduğu bir ortamda nakoyim ile cümle kurmadı. Nakoyim bir küfrün yumuşatılmasıdır. Aq kısaltması gibi.

Tekrar hatırlatıyım kesinlikle konunun bir bayan ile alakalı olması değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)