Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MKSF'den Altın Elbiseli Adam'a Tepki !

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Başkanı Özgür Candar, Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu'na tepki gösteren bir video yayınladı. Tartışma Barkın Bayoğlu'nun programında motosiklet fuarını protesto eden kulüplere karşı söylemiş olduğu sözler ve yaptığı haraket üzerine çıktı.

Yaşananların özeti şu şekilde; Motosiklet faurını düzenleyen firma fuara her sene katılan motosiklet kulüplerine bu sene stant ve davetiye tahsis etmedi. MKSF'de fuarı protesto ederek, katılım gösterilmemesi kararı aldı. Altın Elbiseli Adam'da fuar sonrası fuarı portesto eden kişiler ile ilgili aşağıdaki videodaki söylemlerde bulundu! Bu sözlere de MKSF Başkanı Özgür Candar da aşağıdaki video ile cevap verdi.

Barkın Bayoğlu'nun sözleri ve Özgür Candar'ın cevabı aşağıdaki videolar da mevcut yorum size kalmış.

Barkın Bayoğlu'nun sözleri

Özgür Candar'ın Altın Elbiseli Adam'a cevabı

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alivemad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu mu şimdi başkan ?? Kendini haklı çıkarmaya şartlanmış zihin bence. Başkalarına konuşma hakkı tanımayan, ilgili ilgisiz sürekli olarak ben konuşayım, bu konuya bir açıklama da ben getireyim anlayışıyla sözü gereğinden fazla uzatan kişilerin ortaya koyduğu bir davranış yanlışıdır. o yüzden başkanınızı kınıyorum
    halilom, MazhaRR, Sj's ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alo federesyon ben motorsikletçi olan.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    İkisi de olgun değil. İkisi de yaşının getirdiği yerde değil. Birisi "nah size" falan gibi cümleler kuruyor diğeri "altın eşofmanlı adam, semt çocuğu" gibi komik ithamlarda bulunuyor. İki tarafta saygısız.
    acayüp, gursus, GP500-1st ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Evet başkan bu hayırdır sizce sorun ne, bu kişinin başkan olmasına engel durum nedir ? AEA'nın hem fuar öncesi hem de fuar sonrası aslı astarı olmayan sözlerini dinlediniz mi ? Adam canlı yayınlardan, ara videolara kadar bu oluşuma giydirecek muhatap 9 dakika video çekince vay efendim sözü uzatmış. Cidden bir tutarlılık yok sözlerinizde.

Ortalık moto vlogger ve motordan anlayan bilir kişilerle de dolu. Kimse kendi kendini otorite ilan etmesin. Şu mağaza sponsor oldu "Beyler bu mağaza on numara, mallar kaliteli koşun" Şu firma sponsor oldu beyler buranın lastikleri on numara koşun... Milleti keriz yerine koyarsan haddini bildirirler.. AEA anca 13-15 yaşında çocukların abiiii yeaaa motora yeni başlıycamm yaaa ne alayımmm, cbr 125 mi ybr mi sorularını cevaplasın.. Kendi kendini otorite ilan edip, sponsorlara sırt yaslayıp seni beni keriz sanmasın..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    İkisininde boş konuşması olay bence.fuarda para alınmasına karşı değilim yalnız para alıyosan bilmem ne kadar yere milleti sıkıştırmayacaksiniz herkes taraf seçmiş yalakalık peşinde.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    aga şimdi bu alttaki adam yönetim başkanıyım diyor bu nasıl bir tavır nasıl bir üslup

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş ben motosiklet kullanıcı olarak hizmete bakarım
    Lafta başkan olan şahsı görmedim duymadım bilmiyorum ("Tek bildiğim şimdiye kadar bedavaya fuara girdikleri")
    AEA da para neredeyse orada kimse buna hayır diyemez ama yararlı videolarının da bulunduğunu söylememezlik etmeyelim
    espresso, mimarafi, halilom ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu Başkanı Özgür Candar, Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu'na tepki gösteren bir video yayınladı. Tartışma Barkın Bayoğlu'nun programında motosiklet fuarını protesto eden kulüplere karşı söylemiş olduğu sözler ve yaptığı haraket üzerine çıktı.

Yaşananların özeti şu şekilde; Motosiklet faurını düzenleyen firma fuara her sene katılan motosiklet kulüplerine bu sene stant ve davetiye tahsis etmedi. MKSF'de fuarı protesto ederek, katılım gösterilmemesi kararı aldı. Altın Elbiseli Adam'da fuar sonrası fuarı portesto eden kişiler ile ilgili aşağıdaki videodaki söylemlerde bulundu! Bu sözlere de MKSF Başkanı Özgür Candar da aşağıdaki video ile cevap verdi.

Barkın Bayoğlu'nun sözleri ve Özgür Candar'ın cevabı aşağıdaki videolar da mevcut yorum size kalmış.

Barkın Bayoğlu'nun sözleri

Özgür Candar'ın Altın Elbiseli Adam'a cevabı

https://www.youtube.com/watch?v=UM2pczAJplI
    Şukadarlık yazıyı okuyunca kimin haklı kimin haksız olduğunu herkes anlayabilir .Sonucta orada firmalar ciddi anlamda ürünlerini teşir ederek ceplerini düşünüyor ve maliyeti azaltmak için bir çok tedbirler alıyor tabi bunların ekmeğine yag sürenleride görmek gerek
    Mustafa Kemal Atatürk

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Üslup konusu kendi aralarında ki mevzu beni alakadar etmez.Birbirlerini mahkemeyemi verirler ne yaparlar bilmem.Ben icraata bakarım.35 yaşına giricem 4 senedir motosikletle ilgiliyim ama başkanı hayatımda görmedim duymadım.Hatta böyle bir federasyon olduğundan bile haberim yok.Ancak 4 senedir AEA yı dinlerim severim motosiklet konusunda kendisini otorite kabul ederim.Ne ögrendiysem onun sayesinde ve onun verdiği fikirler sayesinde öğrendim. Yanlış hatırlamıyorsam AEA ilk videosunu 2007 de yükledi YBR 125 di.O zaman bu başkan ne yapıyormuş merak ettim.Artı reklam alıyormuş.Alacak tabi adamın işi bu taşmı yesin adam.Fuarda şahit oldum kaç kişiye de iş verdi ekmek sahibi yaptı bu adam.Birde 13 15 yaş arası çocuklara konusuyo demiş 35 yaşındayım hala dinliyorum AEA yı.Bunlar benim şahsi düsüncemdir. Başta desigim gibi İkisinin arasındaki muhabbet ikisini ilgilendirir.Saygılar
    eeralp, nalpergok, cem1903 ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    1.dakikada kapattım alttaki videoyu.

bu ne hiddet, bu nasıl konusma tarzı? okeye 4. arasa daha yerinde olurdu, bir adres istemediği kalmış neredeyse.

aea hem severim, hem eleştiririm. bu konuda da, o hareket kadar ağır olmasa da aynı dusuncelerdeyım.
    espresso, GP500-1st, salimpa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    cidden 1 . dakikaya kadar zor dayandım bu nasıl federasyon başkanı şahsen benim üye olduğum kulüpleri bu kişi temsil edemez etmemesi gerekir
    halilom ve banno1957 bunu beğendiler.

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    gerçekten çok komik. Herşeyden önce oluşumları komik. birsürü komik motosiklet kulübü kuruluyor. Sonra bunlar birbirleri içinde ayrı bir birlik oluşturuyor falan. Sözde herkes başkan sözde bu kardeşte başkanların başkanı. Yersen..

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anca laf salatası yapsın. 10 yıldır motosiklet sevdalısıyım bu federasyonun adını duymadım. Somut ne yapmışlar allah aşkına soruyorum? Pist mi yaptılar, bariyerleri mi değiştirdiler, trafikle ilgili düzenleme mi yaptılar? Şu tipe bak hele, atletle çıkmış bıdı bıdı yapıyor? Barkın'ı aklı sıra aşağılayacakken kurduğu cümlelere bakın. Barkın'ın bu ülkedeki motosiklet sürücülerine katkısını kimse yadsıyamaz. Haddi değildir. Aklınca ezmek için ortada somut bir kanıtın olması lazım ki ismini bile duyan yok. Barkın'ın yanlışı yok mu bence var ama eleştiri farklı şey şarlatanlık farklı şey. Fena kuruldum ben bu adama
    banno1957, artemis99 ve essegesse bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Ben federasyon baskanina hak verdim . Sadece AEA " nin izleyicisini videonun sonunda kucumsemesi dogru gelmedi.

Cidden bu sene buyuk saygisizlikti motosiklet kluplerine yapilan ..bu duruma sessiz kalmayip bir is yapmislar guzel yapmislar ve protesto ederek gitmeme kararlarina saygisizca yapilan yoruma, ne dusundugunu merak ediyorum da diyerek cevap hakki vermis , Aea . Baskan da usluba , ayni uslupla yanit vermis.

Hallederler onlar kendi aralarinda )

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Motosiklet işine başlamaya ilk karar verdiğimde yaptığım araştırmalarda hep Barkın Bayoğlunun videolarıyla karşılaştım.. Teorik de olsa birşeyler öğrendim. Motosiklet kulüplerine bedava bilet verilmemesini de destekliyorum. Arkadaş bu işe gönül verdiysen, gelişmesi için, bu fuarların daha da cazip, daha da iyi olamasını istiyorsan sen de üzerine düşeni yapacaksın. Vereceksin parasını, alacaksın biletini. Ayrıca bu federasyon başkanını seçen arkadaşları da kutluyorum. Kendinize çok donanımlı bir başkan bulmuşsunuz.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Semt çocuğu olmanın nesi kötü başkan

Semt çocuğu tavırları diyorsun da bizim mahallenin küçükleri senin gibi konuşunca şamarı yer ağzına semtte tavırlar daha saygılı
    crxforever ve halilom bunu beğendiler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Aradaki farkı ayırmak lazım...
    Üstteki para için ,
    Alttaki gönül için yapıyor her ne yapıyorsa...
    İlk başından beridir sevmedim sevemedim üsttekini...
    Ama alttaki nin yaptıklarını sanal ortamlarda hep görüyoruz...

Kim haklıya gelirsek, bence alttaki haklı...
    Dip not... ikisini de tanımam , tanışmadım...
    bektanist bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çık madem sende canlı yayınlar yap milleti bilgilendir ne faydan var bize
    halilom bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Sen baskan olsan ne olur olmasan ne olur bize ne yararin oldu? Valla barkin bayoglunun bana yarari cok. Ben bana yarayana bakarim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)