Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çim sulama fıskiyelerinden yola akan su nedeniyle trafik polisi şehit oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI

Daha geçen gün benzeri bir durumda çok sinirlenip şöyle bir video paylaştım, şimdi bu haberi gördüm tam üstüne denk gelmesi bile umut kırıcı. Mekanı cennet olsun, yakınlarına sabır dilerim. Söyleyeceklerimi uzun uzadıya videoda zaten söylemiştim.
    Hiç bir şeyin değişeceği yok ama yine de geleceğe dair umudumu yitirmek istemiyorum küçük çocuğum var:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ölenin arkasından konusmamak lazım; ışıklar içinde uyusun.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Belediyenin saçma sapan sulamasi yüzünden kaza geçiren kimseye Allah rahmet eylesin denir.Sehit ise bir ülkü adına savaşırken ölene denir...Ama yurdum genci gözünü akp siyasetinde açtığı için ota boka şehit diyor..Şehitlik kutsal bir kavramdır.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Ota boka sehit demek hos olmamis.
    Sehittir degildir bilemem ama bu soylem yanlis.

Belediyeler topluyorlar emekli adamlari, sulasinlar diye para veriyorlar. Adamlar bir seye bakmiyorlar ki. Mal gibi yollari suluyorlar. Fiskiye donmus yola arabanin camina attiriyor. Bi bakar insan. Niye para aliyorsun?

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    her gün yaşadığımız sorun. içimizden birileri gidecek bir bir..

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Haklisin biraz ağır olmuş yazı içinde..şimdi dikkat ettim..hayata dair şeylerden diyelim o zaman.
    sey_47 bunu beğendi.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Allah Rahmet Eylesin, adanadada sürekli refüjler falan sulanıyor,adamlar refüj ve kavşaklardan çok yolları suluyorlar,hem motor kirleniyor hemde tehlike arz ediyor,en sinir olduğum şey. Buna bi çözüm bulunsa çok iyi olur

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Dikkat etmek lazım belediye sulamanın olduğu yere uyarı olarak bi tabela koymakla herşeyin hallolduğunu sanıyor

Bende 25 temmuz günü Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde yolun sulama sebebiyle ıslanmasından dolayı bi kaza yaptım ama çok şükür bişey olmadı 10 metre kadar sürüklendim ekipmanlar kurtardı.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ota boka sehit demek hos olmamis.
    Sehittir degildir bilemem ama bu soylem yanlis.

Belediyeler topluyorlar emekli adamlari, sulasinlar diye para veriyorlar. Adamlar bir seye bakmiyorlar ki. Mal gibi yollari suluyorlar. Fiskiye donmus yola arabanin camina attiriyor. Bi bakar insan. Niye para aliyorsun?
    Devletteki şehit kavramıyla -ki mevzuatla tanımlanmış durumda galiba- dini şehit kavramı farklı. Dinen kimin şehit olduğu Kur'an'da belirtilmiş. Devlet açısından ise eceli dışında her ölenin şehit sayılması yolunda ilerliyoruz.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    İBB açıklama yapmış madde bağımlıları fıskiyenin yönünü değiştirmiş ayrıca suyu aç kapa yapan selenoidi kırmışlar.Ben dilin kemiği yok diye biliyordum belinde kemiği yokmuş meğer.

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bu kaçıncı yaa . insanı derin düşüncelere sokuyor ;
    -Hayat bu kadar ucuz mu?
    -Tekrarlanan hataları düzeltme kapasitemiz bu kadar mı bozuk ,
    -peki bu yolu yapanlar , sulama sistemini döşeyenler , belli saatlerde sulama sistemini devreye sokanlar neye göre bu işi yapıyorlar .(bu işin hesabı kitabı yok mu? )
    -Türkiyede hiçbir kazada yol kusuru raporlanmaz her zaman sürücülere kusur bulurlar . bu ne zaman değişecek.(Farkında değiliz ama bu çok önemli)
    daha neler neler
    Allah rahmet eylesin. sevdiklerine sabır versin .
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Tüm devlet tek partinin adamları veya tek cemaatin adamları olunca kimi kime şikâyet edecek memurlar, adamı bitirirler. Güçler ayrılığı ve bağımsız birimler mühim...

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Küçücük refüjleri sulamak için 10 tane fıskiye koyuyolar saha sularmış gibi ondan sonra yollar göle dönüyor. Viraj çıkışında kaç defa tehlike atlattım.

Allah rahmet eylesin..

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    çözüm bulsunlar artık şu sulama işine bence yağmurdan daha tehlikeli yağmurda en azından biliyorsun yerler ıslak bu sulamada yerler kuruyken birden suyun içinde buluyorsun kendini allah rahmet eylesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)