Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Üsküdar'da feci kaza! Otomobil motosiklet grubuna daldı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(

D-100 Karayolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobilin çarptığı motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Otomobilin çarptığı diğer motosikletteki iki kişi ise ağır yaralandı.

Kaza, D-100 Karayolu Acıbadem mevkiinde saat 22.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Kadıköy istikametine ilerleyen 34 RB 590 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolda ilerleyen bir motosiklet grubundaki Berkcan Karabulut'un kullandığı 34 FV 2892 plakalı motosiklete çarptı.

Kontrolden çıkan otomobil, aynı gruptan 34 KK 833 plakalı motosiklete çarptıktan sonra bariyere vurarak durabildi. Çevredeki vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Polis ekipleri kaza yerinde güvenlik önlemi aldı. Sağlık ekipleri motosiklet sürücü Berkcan Karabulut'un hayatını kaybettiğini belirledi. Diğer motosikletteki İlkan Barışkan ve Furkan Ayaz kazada ağır yaralandı. Yaralılar Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    Bir grup motosikletli arkadaşlar orta üstü süratte giderken önde giden Mt09 lu surucu orta seritteyken Civic soldan ortaya geçerek bu arkadaşa çarpıyor. Arkadan cbr650file gelen diğer kişi de kaydırıyor. Videosu mevcut, 09daki genç maalesef hayatını kaybetmiş. Diğer motordaki iki kişi yaralı.
    HRider bunu beğendi.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı numan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir grup motosikletli arkadaşlar orta üstü süratte giderken önde giden Mt09 lu surucu orta seritteyken Civic soldan ortaya geçerek bu arkadaşa çarpıyor. Arkadan cbr650file gelen diğer kişi de kaydırıyor. Videosu mevcut, 09daki genç maalesef hayatını kaybetmiş. Diğer motordaki iki kişi yaralı.
    Çok yazık olmuş gencecik te çocukmuş. Soldurdular vallahi..

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Kasti olarak motosikletin üzerine sürmüş olabilir ki öyle gözüküyor... motosikletlere olan bu kin ve nefret ne zaman bitecek? Allah rahmet eylesin...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Öncelikle Hayatını kaybeden kardeşimize Allah rahmet eylesin , yakınlarına sabır versin.

Kazalar ve Ölümlerden aynı zamanda ders çıkarmalıyız , İstanbul trafiğinde şöyle bir durum var insanlar bazen herkesi kendileri kadar yetenekli-becerikli-iyi sürücü sanabiliyor.Oysa ıskaladığımız nokta ehliyeti olan(hatta olmayan) herkes trafiğe çıkabiliyor.Hayatta karşılaştığımız herkes trafikte olabiliyor.

Egsoz hayat kurtarır diyenler oluyor , görünürlüğü arttırıyor ama mesela bazı insanlara panik yaptırabiliyor ben bile bazen arkamda egsozlu bir motosiklet varsa tedirgin oluyor hele grup sürüşlerinde hangi motor nerede anlamak güçleşiyor.Ben burada da sürücünün yol vermek istediği düşüncesindeyim.Bazı arkadaşlar "herkes bize karşı , bizi kimse sevmiyor" gibi bir yaklaşım içinde bence hatalılar.Ben İstanbul trafiğinde genelde saygı görüyorum.Özel olarak bir harekete maruz kalmadım(kalabilirim ama istisna).

Unutmayalım ki trafikte süper sürücülerle beraber değiliz , panikleyebilirler,görmeyebilirler (nasıl ayrılık sevdaya dahil ise bunlarda trafiğe dahil) ve bence en azından şehiriçinde kalan otoyollar organize olmayan grup sürüşlerine çok uygun değil.

Ölüm üzücü , genç ölüm daha üzücü.Rüzgar karşımızdan eserken bir anda asfaltta yuvarlanabiliyoruz bunu unutmamak gerekli.

Allah rahmet eylesin.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah rahmet eylesin, ben de Instagram'da kaza videosuna denk geldim. Hayatını kaybeden Mt09 sürücüsünün ismi alttaki yorumlarda yazıyor.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Ayıptır söylemesi baya merak ettim ve bulamadım ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    https://twitter.com/Kartal_GolGolGo/...068067840?s=19

https://www.olumhaberi.com/berkcan-k...i-kazada-oldu/

https://m.facebook.com/story.php?sto...00001345884970

https://www.instagram.com/berkcankrblt/

bu çocuk daha çok genç biriymiş bir kez daha üzüldüm , şimdi gelin beni sopalayın niye ynei başlayan herkese scooter aldırıyorum gidemesin abi 100-130 km en yüksek hızı olsun herkese nmax önermeye devam edicem hem trafiği iyi tanısın hem çevreyi maksimum gördün... sopalayın beni topunuz gelin..... 20 yaşında yok bu adam galiba fotolalra göre....

Merhum erdem arkadaşımın çok sevdiği şarkıyı bırakıyorum buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

23 yıllık motorcuyum. geberen geberiyor bu zamazingoda. sağlamak diye bişi yok trafikte. geberip gidiyorsun kural ihlali yapınca. sollayacaksın. yol senin oyun alanın değil aptal oğlu aptal.

not: r1200gs

edit: bir sürü salak arabanın suçlu olduğunu sanıyor. lan bu kadar gerzek neden bu memlekete üşüştü? bu toplum ne zaman bu kadar aptallaştı? neyse geberip gitsin salaklar...
    23.06.2019 04:45 ~ 04:52 kuduzdoktorhektor

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

adam neredeyse zil takıp oynayacak biz motorcu haklı demiyoruz ama zil takıp da oynamadık arabacıyada küfür etmedik...

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Araba sürücüsünün olayı anlattıgı ses kaydında motorlar 150 200 ile gelip bana çarptı dıye kıydıgı cana bıle saygı duymayıp yalanlamasından sonra annesinin acı icinde ölmesi dileğiyle
    HRider bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Sabahın 3 ünde yoğun trafikte motosiklet arabayı sağlarken araba motosikleti göremiyor, tabiı trafik çok yoğun o saatte...motorcu suçlu sağlıyor çünkü arabayı... bi de 200 km ile gidiyor... kim inanır buna?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Saatte 200 km ile gide motosiklet grupları varmış Türkiyemde, bi de içlerinde chopperlar da var... helal olsun...

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazanın büyük oranda suçlusu sinyal vermeyip, aynaya bakmadan şerit değiştiren civic
    YZFR25 ve drejj bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bu kadar hiza gerek yok.trafikte kimse seni dusunmez sen kendini kollayacaksin.yazik olmus gencecik cocuga ozellikle de ailesine

Motosikleti
    Ktm duke 250
    2. Videoda 8. Saniyeyi gorunce kapattim, bu sekilde yapilan grup surusunde ölüm de cok olur sakat kalmada. Arkadaslar inanilmaz gereksiz riskler alarak sürüyorlar ve bu olay oluyor, ölene rahmet yaralilara acil sifa dilerim ama malesef dogal secilim islemeye devam ediyor..
    Umit1923 ve drtayfun bunu beğendiler.

Çok üzüldüm ya. Allah rahmet eylesin..
    Bu arada tek sebebi hıza bağlamamak gerekiyor. Scooter 70 ile giderken dahi böyle bir kaza yaşanabilir, 70 ile giderken kesin ölmezsin diyebilir misiniz?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Unal turan ozentisi su gerizekalilardan uzak durmak gerek. 1.5 gbi findik motorlu arabaya spoiler takan paul walker kesiliyor memlekette.
    Allah rahmet eylesin kardesimize. Dikkat etmek gerek.

Motorcuyuz sagdan gecmiyoruz desek yalan olur. Hepimiz yapiyoruz bunu.
    En dikkat etmemiz gereken tipler bunlar iste. Kendilerinden hizli giden yok saniyorlar, aynaya bile bakmadan saga geciyor. Makas atacak cunku. Apacilerden kacin beyler gozunuzu seveyim.
    Rahmetlinin instagramina baktim, son videosu da ona benzer. Arkadasi midir bilmem ama, sag gecen s2000i yine saglayip, tekere kaldiriyor. :(

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar dilerim. Bu olayda bir çokları için mesajlar var. Fakat sıcağı sıcağına yorum yapmak doğru olmaz.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Yazık, Allah rahmet eylesin.

Arkadaşlar trafikte, özellikle de gece vakti böyle gereksiz agresif hareketler yapmayın; ölüp gidince suçun kimde olduğu hiç önemli değil... Hep defansif sürün.
    Dr.Aequitas bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Sağlı sollu sinyalsiz giden motosiklet olunca sorun yok ama araba olunca kasıtlı yaptı deniyor. Hatayı aramaya kendimizden başlayalım. Düzeltmeye kendimizden başlayalım. Aksi halde arabadaki adam servise biz hastaneye gideriz.
    Umit1923 ve Dr.Aequitas bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    0:18 e bakarsanız kaza o volkswagen polo ile de olabilirdi. Sağlamalar, sürekli şerit değiştirmeler falan kaza kaçınılmaz olmuş. Sakin şekilde grup sürüşü yapmak varken ölen öldüğü ile kalmış.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Şahsi olarak düşüncem adam bilerek ve isteyerek motorcunun üstüne kırmamış. Keza ilk çarpışma olduktan sonra araç gayet düz bir şekilde gidebilecekken bir anda bütün frenlere basıp bariyerlere giriyor. Motorcuyu görmediği, yol vermek ya da başka bir sebepten sağa geçtiği, motorcuya çarptığı için ne oluyor diyerek paniklediği ve bu yüzden frenlere asılıp bariyere girdiğini düşünüyorum.

Bilmediğim/görmediğim bir durum mevcut ise aydınlatabilirseniz sevinirim.
    banno1957 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)