Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Trafikte tartıştığı otomobile kurşun yağdırdı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

İstanbul Bağcılar'da bir motosiklet sürücüsü trafikte tartıştığı otomobil sürücüsüne kurşun yağdırdı. 4 kurşunla ağır yaralanan sürücü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken saldırgan olay yerinde bekleyerek polis ekiplerine teslim oldu.

Olay TEM Otoyolu İSTOÇ sapağı mevkiinde meydana geldi. Edirne istikametinde motosikletiyle seyir halinde olan 59 KT 457 plakalı motosiklet sürücüsü Hasan Saykal ile 34 BBE 171 plakalı otomobil sürücüsü Serdar Çekiç arasında yol verme nedeniyle tartışma yaşandı.

Sürücüler bir süre ilerledikten sonra durdu. Yol kenarında duran motosiklet sürücüsü Hasan Saykal yanında bulunan silahını çıkararak otomobile doğru 13 el ateş etti.

Sürücü Çekiç vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden 4 kurşunla ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri olay yerinde bekleyen saldırganı gözaltına alırken, ağır yaralanan Serdar Çekiç ambulansla özel bir hastaneye kaldırdı. Hastaneye kaldırılan Çekiç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay yeri inceleme ekipleri araç çevresinde çalışma yaptı. Yaşanan olay nedeniyle TEM Otoyolu’nda trafik yoğunluğu yaşandı.

Kaynak: Sözcü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Memleketin haline bak..Herkes teksas gibi silahlandı..Devlet diye birşey çok uzun zamandır yok artık..
    pacaveli bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Artik sasirmiyorum teksas gibi burasi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birazdan motorcuherzamanhaklıdırfanclub uyelerı gelıp motorcuyu savunur.

ülke ne hale geldi arkadaş.

it kopuk dolu

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Motora binen yolun efendisi ;yanında iki kız olan kendini köroğlu sandıkça bunlar olur.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu ne ya herkesin cebinde bir silah? Neredeyse sokağa çıkmak için zorunlu ekipman oldu!

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Güncel Haber..

TEM'de cinayet! Motosiklet sürücüsü otomobil sürücüsünü öldürdü

Akılalmaz olay İstanbul Bağcılar'da yaşandı... Motosiklet sürücüsü, yol verme nedeniyle tartıştığı otomobil sürücüsüne 12 el ateş etti. Araç sürücüsü yaşamını yitirdi, zanlı gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre, TEM otoyolu Edirne istikameti İSTOÇ mevkisinde 59 KT 457 plakalı motosiklet sürücüsü Hasan Saykal ile 34 BBE 171 plakalı otomobil sürücüsü Serdar Çekiç, yol verme yüzünden tartıştı.

Tartışma sürerken otomobilin yanından geçmeye çalışan Saykal'ın kullandığı motosiklet, otomobile çaparak devrildi.

Kaza sonrası sinirlenen Saykal, otomobil sürücüsü Çekiç'e tabancayla 12 el ateş etti.

Vücudunun çeşitli yerlerine 4 mermi isabet eden Serdar Çekiç, hastanede hayatını kaybetti.

Aa

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah benzer bi olaya da ben denk geldim tırı solluyor adam ama tır ile aynı hızda gidiyor bekledim selektör yaptım korna çaldım hazret 30 santim sağa çıkıp bana geç dedi kornaya basınca küfür etti ışıklarda yanaştım arkada yaşlı bi teyze ulan şu kadın olmasa seni altıma alırım dedim ,kısaca öfke baldan tatlı ama sonuçları zehirden daha acı olabilir. O sebepten kırsalda değilseniz hertürlü emaneti ya evde bırakın yada en azından kilitli çantaya koyun.
    Benim anam ağlayacağına onun anası ağlasın diyoruz ya, hapse girenin de anası ağlıyor
    Estağfurullah çekmeyi unutmayalım
    emenyasin bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    İçerde beğenmediği kadar yere hasret kalınca aklı başına gelir herhalde...
    aAkarsu bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ülke ülke değil, tımarhane

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    1- çin malı çapırlı çakma hells angelslar
    2- geçenlerde de kulüp tüzüğü müzüğü diyip birini öldürmüşlerdi
    3- filmleri izliyorlar bu çapırcılar kendilerini bi bok sanıyorlar. filmlerdeki gibi oluyor sanıyorlar
    4- silah kullanmaktan bi haber embesil. O mesafeden 12 atış 4 isabet. Ruhsatsız kuru sıkıdan bozma silahlar, harley görüntülü çakma çin malı motorlar, hayatta hiçbir şey başaramamış yıkık bitik kişilikler. Silahı alınca, dandik beş para etmez arkadaşlarıyla beş para etmez adım ona kulüplerinde abi çekilince kendilerini dünyanın hakimi sanan silik tipler.
    Reşit, nazar48, BatuhanK ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önyargılı yaklaşacağım. Her şeyin başı eğitim. Bu yeteneksiz zibidi büyük ihitmal silah eğitimi de almamıştı. Motosiklet eğitimini zaten geçiyorum. 2 metre mesafede 4/12 isabet(ulen nasıl çocuk sahibi olacaksın) Emniyet şeridi terörü, ezik insan olmasıyle birleşince sonuç 1 kişi öldü, kalanlara da kapanmayacak yaralar bıraktı. Soyunuz kurusun Allahsızlar.

Emniyet şeridine göz yumuluyor diye orada yaptığı her şeyi hak görenlere de yazıklar olsun. Sözüm bu kadar hakim bey.
    Shrieker ve nazım19 bunu beğendiler.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Trafikte kendisine yol vermedi diye adam öldürmek...Bu kadar kolay olmasa gerek insanın kendi hayatını bok etmesi..

Geçen akşam da buna benzer bir olay yaşadım eski kasa bir opel corsa sürücüsü önümde adeta 5 km hızla gidiyor, kamyon geçecek kadar geniş yerlerden geçerken duruyor sağa sola bakıyordu bir bekledim iki bekledim üçüncüde dayanamayıp yanına iliştim nasıl bir araç kullanım şekliniz var sizin dedim ve 20 metre ilerde ışıkta durdum o sola dönecekti ki dönmedi aracı durdurdu ve tabiri caiz ise ağzından salyalar fışkırtarak ve küfür ederek araçtan inip üzerime doğru koşmaya çalıştı esnaf yaka paça tuttu adamı oysaki gelmesi için o kadar da motoru sağa çektim indim çantamı çıkardım tam o moda girdim ki sağ koltuktaki annesi söyledi cenazeleri varmış cenazeden dönüyorlarmış oğlum gelme bu tarafa git dedi. Öyle söyleyince kusura bakmayın pardon deyip yoluma devam ettim.

Uzun lafın kısası bin bir türlü derdin ve sıkıntının olduğu bu hayatta trafikte sıkıntı yaşadığımız araçtaki diğer insanın psikolojisini, üzüntüsünü, sıkıntısını, derdini bilmeden tartışmaya ve dialoga girmeyin derim. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşabiliriz. Çoluk çocuk sahibi insanlarız hiç gerek yok kaybedeceğimiz toplasan 3-5 dakika zaman.
    emenyasin ve nazım19 bunu beğendiler.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Motorsikleti araç yerine koymayanım hazin sonu .
    kovboy03 bunu beğendi.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Az once sariyer maslakda motosiklet muayenesi icin gittim ulan bi tane araba korna bassın araba gibi normal şeridimde duruyorum ama yok gel bağcılara ki orda ikamet ediyorum alayı barzo araç yerine insan yerine koymuyolar 5 saniyelik yol vermeme yüzünden ölmüş hiç üzülmedim .

Motosiklet neden banket e düşmüş !!
    Ülke ne hale geldi .Bunlar daha iyi günlerimiz topluca kafayı yedik , Gelişecegimize ilerleyecegimize geriliyoruz

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ne kadar övünüyordur silahlı eleman. 2 dakikada 2 hayatı karartmak kolay bir iş değil.
    otopsici bunu beğendi.

RÇ1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba 100 T9
    Bugün işten dönerken mesela sığırın biri olmayacak bir yerde üstelik yokuş çıkarken beni sollamaya kalktı baktım yukarıdan aşağıya inen var gaz kestim bir sorun olmasın diye yokuş bitimi ışıklarda yakaladım onun geçemeyeceği bir yerdi tabiki ben rahatlıkla geçip gittim ben illa birşey yapacaksam bunu böyle yapıyorum kimse için hayatınızı riske etmeyin sevdiklerinizi ve sizi sevenleri düşünün bırakın bu tipler kendini kral zannetsin bizler bir boka yaramadıklarını biliyoruz zaten ne oldu ? Ölen öldüğü ile kaldı uzun yıllar sağlık ile motor kullanmak için önce sabırlı sonra da dikkatli olmak gerekir .
    kovboy03 bunu beğendi.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Beyler yukarıda yorumlarda silahlı şahısı eleştiriyorsunuz ama olayın nasıl geliştiğini detayları bilmiyoruz.

Bu yol verme kavgası motorun neden yerde olduğunu açıklamıyor..

Araç sürücüsünün fevri hareketi motoru yatırmış olamazmı..?

Araca 13 el ateş ettiğine göre motorcu yerden kalktı ve araca rastgele sıktı.Dördü araç sürücüsüne isabet etmiş..

Ne olduysa motor yere yattıkdan sonra olmuş olabilir..O andan itibaren olay farklı yere gitmiş gibi ?

Ayrıca benzeri kazalarda bu forumdaki
    Yorumlar çarmıha germeden tutun kazığa oturtmaya kadar
    Çeşitli cezalar içerirdi...

Bu vakanın neresi farklı?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    yol vermeme kavgasının bir üst seviyesi gibi geliyor, olayı en yakın şu şekilde hayal ediyorum,
    motoru düşürmeye yönelik hareketler yapmış olabilir rahmetli,
    o anı düşün biri seni öldürmeye çalışıyor, o anki psikolojisi neydi motorcunun bilemem ama silahla geziyorsa zaten sıkıntılı olduğu belli,
    sonra bi cinnet anı, bu noktada tedaviye ihtiyacımız var.
    sebep nolursa olsun cana kıymak nedir? haklı bile olsak kontrolü kaybetmemek gerek.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)