Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA İSTANBUL / İŞ İLANI

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yamaha İstanbul Yetkili Servisinde yetiştirmek üzere eleman aranıyor,

Serviste yetiştirilmek üzere eleman alımı yapılacaktır. Daha önce servis bölümünde çalışmış adaylar öncelikli değerlendirilecektir. İlgili adayların 0850 602 07 07 numaralı telefondan Yamaha İstanbul'a ulaşması yeterlidir.

YAMAHA İSTANBUL
    Otoport Avm - Turgut Özal Mah. 68. Sk No 46/14
    Esenyurt / İstanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadiRR s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu an ayakkabı taban modelleme yapıyorum ama işimi sevmiyorum aslında çocukluktan'tan beri motosiklet servisinde çalışmak istiyordum sizce işi bırakıp denesem mi? en azından mekanik birkaç birşey öğrenebilir miyim?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı kadiRR s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an ayakkabı taban modelleme yapıyorum ama işimi sevmiyorum aslında çocukluktan'tan beri motosiklet servisinde çalışmak istiyordum sizce işi bırakıp denesem mi? en azından mekanik birkaç birşey öğrenebilir miyim?
    Bir kaç yıl içerisinde bir motosikleti en ufak parçasina kadar un ufak Edip tekrar toplayacak bilgiye sahip olursunuz. Zaten sizi direk çırak olarak almıyorlar Yamahanin eğitimleri var onlara katılıp temel parça sökme takma gibi şeyler öğreniyorsunuz tabi ki eğitimlerin de seviyeleri var

Motosikleti
    R25
    Bunlarda habire işçi alıyor, geçenlerdede danışman arıyorlardı ön tarafa Honda da çalışan arkadaşım başvurdu almadılar. Nasıl bir seçicilik varsa.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Bunlar yalan haber. PR çalışması bakın istihdam sağlıyoruz demek istiyorlar. Gerçek bir eleman alınacak olsa Yamahada çalışanların tanıdıkları girer. Boşuna başvurup zaman harcamayın.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlarda habire işçi alıyor, geçenlerdede danışman arıyorlardı ön tarafa Honda da çalışan arkadaşım başvurdu almadılar. Nasıl bir seçicilik varsa.
    Bu servise gidiyorum. Heralde içerde 30 kişi var rahat çalışan mağaza aksesuar ve servis toplamı Eğer alınmadıysa bilmediğiniz bir huyu sevilmemiş olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar yalan haber. PR çalışması bakın istihdam sağlıyoruz demek istiyorlar. Gerçek bir eleman alınacak olsa Yamahada çalışanların tanıdıkları girer. Boşuna başvurup zaman harcamayın.
    Valla motosiklet servisleri bakkal dükanı değil en azından öyle olmasını istemeyiz. Dolayısıyla çalışanların tanıdıklarının girmemesi daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Zaten yetiştirilmek üzere yazılmış muhtemelen çırak gibi bi kişi aranıyor. Adam neden yalan haber için çeşitli forum sitelerine ve işçi bulma sitelerine para harcayarak ilan versin ? İşçi ilanı vererek dikkat çekmeye mi çalışıyor dersiniz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Maksat fakir fukara heveslensin ;) bedava reklam saf olmayin iyi olan ise sen yanindam bile gecemezsin maksat dostlar laisveriste gorsun

Fakir fukara heveslensin

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Valla motosiklet servisleri bakkal dükanı değil en azından öyle olmasını istemeyiz. Dolayısıyla çalışanların tanıdıklarının girmemesi daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Zaten yetiştirilmek üzere yazılmış muhtemelen çırak gibi bi kişi aranıyor. Adam neden yalan haber için çeşitli forum sitelerine ve işçi bulma sitelerine para harcayarak ilan versin ? İşçi ilanı vererek dikkat çekmeye mi çalışıyor dersiniz ?[/QUOTE]

Kariyer.neti bir çok firma sadece reklam alanı olarak kullanıyor. Adam alacağı kişiyi zaten alıyor. Diğer insanları patronuna yada diğer elemanlarına meşru gözükmek için çağırıyor.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kariyer.neti bir çok firma sadece reklam alanı olarak kullanıyor. Adam alacağı kişiyi zaten alıyor. Diğer insanları patronuna yada diğer elemanlarına meşru gözükmek için çağırıyor.
    valla yorumlarınız ilginç hani nasıl biryerde nasıl bir iş maceranız oldu bilmiyorum. Saygılar

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ola esenyurt bizim oradir, gitsemmi acaba. motor sökme konusunda sorunum yok, toplarken sıkıntı oluyor biraz...

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç yıl içerisinde bir motosikleti en ufak parçasina kadar un ufak Edip tekrar toplayacak bilgiye sahip olursunuz. Zaten sizi direk çırak olarak almıyorlar Yamahanin eğitimleri var onlara katılıp temel parça sökme takma gibi şeyler öğreniyorsunuz tabi ki eğitimlerin de seviyeleri var
    Tamir namına hiç bir şey öğrenemez.Sadece yağ değişimi,hava filtresi söküp takma ve kırılan çatlayan parçaları söküp takmayı öğrenirsin.Hiç bir yetkili servis tamir yolu ile uğraşmaz.ARıza mı var? hemen değişim.O çok övdükleri kardeşler yamaha servisine bizim tamir ettiğimiz mt10'nu satın alcak eleman götürdü,bir de detaylı expertiz yapmışlar! Boyalı olmayan şeylere boyanmış,öyle iyi boyamış ki ustaları boyalı parçaları fark edemedi.Yetkili servis de yıllarca aynı şeyi yapar durursunuz,arıza tespiti ve tamir yollarını öğreneceksen çekirdekten yetişmiş iyi ustaların yanın da öğrenirsin.
    uzay gemisi bunu beğendi.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamir namına hiç bir şey öğrenemez.Sadece yağ değişimi,hava filtresi söküp takma ve kırılan çatlayan parçaları söküp takmayı öğrenirsin.Hiç bir yetkili servis tamir yolu ile uğraşmaz.ARıza mı var? hemen değişim.O çok övdükleri kardeşler yamaha servisine bizim tamir ettiğimiz mt10'nu satın alcak eleman götürdü,bir de detaylı expertiz yapmışlar! Boyalı olmayan şeylere boyanmış,öyle iyi boyamış ki ustaları boyalı parçaları fark edemedi.Yetkili servis de yıllarca aynı şeyi yapar durursunuz,arıza tespiti ve tamir yollarını öğreneceksen çekirdekten yetişmiş iyi ustaların yanın da öğrenirsin.
    Kardeşleri reklamcı motovloglar harici kim övmüş ya İsim kötüye çıktı diye kaç yıllık isimlerini bile premium olarak değiştirdiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)