Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Taksici ile motosikletlinin 'plaka yamuldu' kavgası kamerada

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Kamera etkisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kask kameralı tahrik ediyor hal ve hareketleriyle...

Millet nelerin derdinde, bu yamulmuş plakalığının...

Anlayış yok! Halden anlama yok ...

İyi sabırlı bir taksiciye denk gelmiş...

Kask kameralının trafikteki basit bir olayı bu kadar büyütmesi zeka seviyesi hakkında fikir veriyor...
    tommygun bunu beğendi.

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Kamera takan kendini şaşırıyor...

Düzelt geç diyen güzel kafalı kardeşlerim.

Gözümden sakındığım motoruma gelip arkadan çarpıp orjinalliğine zarar veren bir kişi neden benim hasarımı karşılamasın plaka dediğin 50 TL.
    Sizde kaza yaptığınızda grenajınız kırıldığında cırt kelepçe ile tutturun geçin niye orjinal parçayla değiştirip sigortayı meşgul ediyosunuz ?

Motorcunun yaşadığının aynısı başıma geldi. Arkadan çarptı plakayı yamulttu indi arabadan tutanak tutalım ben para vermem dedi.
    Sigorta plakayı karşılamıyor diyorum. Asla para vermem napcan dövcenmi diyo. Taksicilerinin çoğunu allah bildiği gibi yapsın..

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadan vurmak suçtur trafikte... yorumlara bakıyorumda millet bundan habersiz, taksiciyi koruyor bu nedir anlamış değilim... hadi yavaş vurdu motosiklet sürücüsü boş bulundu veya tecrübesiz, makine devrildi bacağı altında kaldı yaralandı... taksici aşıklarına soruyorum yine motorcu mu suçlu ? motosiklet sürücüsü sürekli dikkatli olmak zorunda tamam peki araç sürücüleri ? yavaş vurdum plaka yamuldu sadece demek nedir? insan olarak bişey olmamışsa kardeş kusura bakma görmedim, haklısın boş bulundum demek çok mu zor?

Motosikleti
    R25
    Motorcu haklı bence kasıtlı olarak durmadıysa eğer aniden. Motorcu arkadan vurdun özür dile bari gidelim yolumuza diyor, taksici niye özür diliyecem diyor. Motorcu insanlık beklemiş ama taksicide o yok.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Ulan ordaki carptigi bi porsche olsaydi veya bugatti özür dilemeyi birak saksofon calmaya başlardi o taksici ,
    kurallara uycan adam gibi kullancan bu taksicilerin hayatı yollarda geciyo koşuşdurmayla zamana karşı yarış icindeler bu yüzden yollar onlarin gibi.davraniylar

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadan vurmak suçtur trafikte... yorumlara bakıyorumda millet bundan habersiz, taksiciyi koruyor bu nedir anlamış değilim... hadi yavaş vurdu motosiklet sürücüsü boş bulundu veya tecrübesiz, makine devrildi bacağı altında kaldı yaralandı... taksici aşıklarına soruyorum yine motorcu mu suçlu ? motosiklet sürücüsü sürekli dikkatli olmak zorunda tamam peki araç sürücüleri ? yavaş vurdum plaka yamuldu sadece demek nedir? insan olarak bişey olmamışsa kardeş kusura bakma görmedim, haklısın boş bulundum demek çok mu zor?
    Siz videoyu tam izlememişsiniz veya anlamamışsınız. Birde üzerine ekstradan şöyle olsaydı böyle olsaydı diye bu olayda olmayan şeyleri eklemişsiniz.

Ne diyor taksici 35 saniyede bilerek önüme kırıp frene basmadın mı? ne diyor motosikletli duran trafikte ne yapayım. Yani önüne kırıp fren yaptığını kabul ediyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu haklı bence kasıtlı olarak durmadıysa eğer aniden. Motorcu arkadan vurdun özür dile bari gidelim yolumuza diyor, taksici niye özür diliyecem diyor. Motorcu insanlık beklemiş ama taksicide o yok.
    35. saniyeyi tekrar seyredip bir daha yorum yapın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan ordaki carptigi bi porsche olsaydi veya bugatti özür dilemeyi birak saksofon calmaya başlardi o taksici ,
    kurallara uycan adam gibi kullancan bu taksicilerin hayatı yollarda geciyo koşuşdurmayla zamana karşı yarış icindeler bu yüzden yollar onlarin gibi.davraniylar
    35. saniyede söylenenler içinde bir yorum yaparmısınız?

Niye karşı taraf taksici diye küfürlü aşağılayıcı konuşuyorsunuz? Taksici bence haklı motosikletli önüne kırp fren mesafesini kapatıp frene basmış. 35. saniyede motosikletli itiraf ediyor. Birde hakaret ve küfüre muhatab oluyor.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz videoyu tam izlememişsiniz veya anlamamışsınız. Birde üzerine ekstradan şöyle olsaydı böyle olsaydı diye bu olayda olmayan şeyleri eklemişsiniz.

Ne diyor taksici 35 saniyede bilerek önüme kırıp frene basmadın mı? ne diyor motosikletli duran trafikte ne yapayım. Yani önüne kırıp fren yaptığını kabul ediyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

35. saniyeyi tekrar seyredip bir daha yorum yapın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

35. saniyede söylenenler içinde bir yorum yaparmısınız?

Niye karşı taraf taksici diye küfürlü aşağılayıcı konuşuyorsunuz? Taksici bence haklı motosikletli önüne kırp fren mesafesini kapatıp frene basmış. 35. saniyede motosikletli itiraf ediyor. Birde hakaret ve küfüre muhatab oluyor.
    hocam bunlar ergen arkadaslar trafikte motorcular kusursuz diger herkes tu kaka hatta taksici minibuscu bunlara göre idamlik.bunlarin bu hareketleri yüzünden millet motorculara dusman kesiliyor
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i evo (2016), xtreme max 200 (2018)
    Evet taksici hatalı.
    Evet arkadan vurmuş.
    Evet çoğu taksici bizi trafikte önemsemiyor ve hatta nefret ediyor.

Bu olay benim başıma gelseydi (ben de kask kamerası takıyorum). Diyelim ki durdum ve arkadan plakaya tıkladı plaka yamuldu. Ama maddi hasar yok ve düzeltilebilecek bişey.

İnerim, geçmiş olsun abicim derim. Sende bişey varmı diye sorarım. Yok kardeşim der.

Keşke biraz daha dikkat etseydin, daha kötü sonuçlar doğurabilirdi yoksa derim.

1. Senaryo: O da kusura bakma kardeşim dalgındım der ve bende eyvallah derim (ve giderim)
    2. Senaryo: Sen de aniden durmasaydın der ve ben de eyvallah derim (ve giderim)

Uzatmak anlamsız.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu taksici olan cins var ya, işte bu cins bu memleketin neden bu halde olduğunun özetidir. Bunlarda saygı olmaz, olsa da sadece yaşça büyüklere vardır. "Teşekkür ederim" demezler, "Özür dilerim" demezler, bu cümleleri bilmezler ama oy kullanabilirler, seçme ve seçilme hakları vardır. Ortada tahrik falan yok, motorcu bundan normal bir insan gibi davranıp özür dilemesini, hadi o lugatında yok, en azından "kusura bakma birader" demesini bekliyor ama içi kin dolu bu yaratık bunun yerine bağırıp çağırarak, cahillerden taraftar toplayarak üste çıkmaya çalışıyor.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu taksici olan cins var ya, işte bu cins bu memleketin neden bu halde olduğunun özetidir. Bunlarda saygı olmaz, olsa da sadece yaşça büyüklere vardır. "Teşekkür ederim" demezler, "Özür dilerim" demezler, bu cümleleri bilmezler ama oy kullanabilirler, seçme ve seçilme hakları vardır. Ortada tahrik falan yok, motorcu bundan normal bir insan gibi davranıp özür dilemesini, hadi o lugatında yok, en azından "kusura bakma birader" demesini bekliyor ama içi kin dolu bu yaratık bunun yerine bağırıp çağırarak, cahillerden taraftar toplayarak üste çıkmaya çalışıyor.
    Zaten doluyum diyor motorculara,
    Aysun Kayacı geldi aklıma

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafasında kask kamerası olana atar gider yapan sığıları ne yapacağız peki? Kamera var diyerek meşhur olma hevesi?

Taksiciye taraf olan vatandaşlar, umarım başınıza aynı olay gelir.

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Arkadan çarpan her zaman yüzde yüz kusurludur ! Takip mesafersi diye birşey var tafikte. Gerisi hikaya yavaş çarmış hızlı çarpmış fark etmez.

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Arkadan çarpmanın ne suçu var diyen arkadaşlara sesleniyorum ehliyetinizi tekrar gözden geçirin.
    Maddi hasar yoksa yoluna devam et ok ama adam özür bile dilemiyorsa kusura bakmayın bende uzatırım hatalısın özür dile bitsin bide daha adama bağırıp çağırırsan kusura bakma ben dalarım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neyin tartışması bu. at bi 50-100 lük devam et deyip gidersin

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    [QUOTE=yaşlıveacemi;4480866]Siz videoyu tam izlememişsiniz veya anlamamışsınız. Birde üzerine ekstradan şöyle olsaydı böyle olsaydı diye bu olayda olmayan şeyleri eklemişsiniz.

Ne diyor taksici 35 saniyede bilerek önüme kırıp frene basmadın mı? ne diyor motosikletli duran trafikte ne yapayım. Yani önüne kırıp fren yaptığını kabul ediyor.[COLOR="Silver"]

olmayan şeyleri eklemişim hocam motosiklet kullanırken sağdan araç çıkmaz diye bodoslamamı geçelim? bi aracı sollarken nasıl olsa karşıdan gelen giden olmaz diye zıplayalımmı mı hemen sola... kaporta sensin motosikleti kullanırken hocaaam... her zaman şu olabilir bu olabilir diye allert olacaksın...
    önüne kırıp firen yaptığını kabul ediyor diye arkadan tıklamak mı lazım, sen de firen yapacaksın o zaman...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)