Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Binali Yıldırım kaza yapan motosiklet sürücüsünün yardımına koştu

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bence çok fazla politize oldu bu halk. Adam spontane bir olayda inisiyatif kullanıp aracını durdurup yardım etmeye çalışmış. Bu yüzden kendisine oy verecek varsa zaten kafası epey karışık demektir, insaniyetimizi ve olaylara karşı tutum olarak vicdanımızı kaybetmeyelim. İstanbul'da yaşasam tercihim Binali Bey olmazdı, ancak bir vatandaş olarak davranışından ötürü kendisine teşekkür ederim.. Örnek olmasını da dilerim..
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    themeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 RALLY KTM EXC300
    ölüyü diriltsen oy yok sana
    zekeriyaimam, ero__, YZFR25 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şöyle bir iddia var ama doğruysa vay babam

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bu forumda siyaset hoş değil,lakin bir motor kazası bile insanların rengini hemen belli ediyor
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Adam durmuş diye laf yiyor :D Durmasaydı eminim çekti gitti yok işte motosikletlere bedava diyordu hepsi göz boyamaymış adamı bırakıp gitmiş denecekti.

Kalplerimiz siyah olmasın gerisi hallolur.
    bursalıali ve sedat_57 bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kazadan sonra çaresizce yatıp seni sedyeye taşımaları falan. Bayağı ağır gelir insana. Şükür kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde olmamış kaza. Asıl korku böyle bir kazanın(ayağa kalkamadığın) ıssız bir yerde olması.
    2013 Aralık 29. günü Ataşehir TEM'de bomboş yolda 36 dakika ambulans bekledim.

Ayrıca okumuş etmiş vs vs yanında doktor var. Lan yaralıya dokunmasanıza, etrafından çekilsenizde adam bir hava alsa mesela?

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir iddia var ama doğruysa vay babam

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

açılmıyor, silmişler sanırım.
    ekran görüntüsü falan almış mıydın ?

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumda siyaset hoş değil,lakin bir motor kazası bile insanların rengini hemen belli ediyor
    Ben zenciyim mesela, bu hususu buradan nasıl anladınız?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam artık her yaptıkları dogru seyin kurgu oldugundan suphelenıyoruz daha ne olsun
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ne şanssız bir adam !. Kaza yaptığına mı yoksa Cinali'nin ona dokunmasına mı üzülsün.

themeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 RALLY KTM EXC300
    bu forumda haftasonu seçime girecek bi adayın reklamı yapılır gibi haberi paylaşılırsa bana da altına istediğim yorumu yapıp, düşüncemi paylaşma hakkı doğar.
    Evet rengimiz belli...
    Motosiklet fiyatlarının bu hale gelmesine sebep olan, ekipman fiyatlarının uçmasına sebep olan, motosiklete binme keyfimiz üzerinden rant elde eden, motosiklete binmeyi teşvik edeceğine köstek olan siyasetçilere, yöneticilere karşı rengimiz belli.
    Osm@n ve drejj bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Bir ülkede seçimde itirazlara rağmen aynı düzenlemeler ile seçime gidildiği düşünülürse. A partisi kendi istediği sonucu akana kadar B partisini tanımayacağı gibi; istediği sonuç çıkana kadar da tekrardan seçimi iptal ettirebilir. Sonuçta ellerinde emsal niteliğinde verilmiş bir karar var. O dolar ile Euro daha çok oynar

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Yanında devletin kadrolu doktoruyla seyahat ederken kaza yapan motosiklet sürücüne yardım etmeseydi vicdansızlık etmiş olurdu. Yapması gerekeni yapmış ne eksik ne fazla. Büyütmeye gerek yok ayrıca haber niteliği de yok. Sadece biz devlet erkanından görmeye alışkın olmadığımız için garipsiyoruz. O kadar.
    bursalıali bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    o kaskın orada ne işi var?
    kaza yapan adamın kaskı kafasında olur ya da kaza esnasında fırlar, adam resmen yere uzanmış, kaskı da koltuk altına almış poz veriyor.
    ayrıca o ayakkabı çıktı da ayağın hiç mi sürtmedi yere, çorabın da mı tozlanmadı mübarek, sen nasıl sevilen kulsun öyle

Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanında devletin kadrolu doktoruyla seyahat ederken kaza yapan motosiklet sürücüne yardım etmeseydi vicdansızlık etmiş olurdu. Yapması gerekeni yapmış ne eksik ne fazla. Büyütmeye gerek yok ayrıca haber niteliği de yok. Sadece biz devlet erkanından görmeye alışkın olmadığımız için garipsiyoruz. O kadar.
    Devlet erkanı?

Bu bey sadece bir belediye başkanı adayı şuan. Devlet ile hiçbir alakası yok...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Şu an seçim nedeniyle medyaya yansımış olabilir, ancak Binali bey her zaman düşenin kolundan tutan, yardımcı olan biridir. Medyaya yansımamış benzer bir olayı nakledeyim.

İsmini vermek istemediğim bir Akdeniz koyunda demirlemişiz yelkenlimizle. Etraf her zamanki gibi sakin. Arada tek tük jet ski'ler geçiyor sadece. Derken kocaman bir süper yat geldi, Binali beylerin ikinci yatı olduğunu sonradan öğrendik. Bir süre sonra yanımızdan geçen jet ski'lerden biri hakimiyetini yitirdi, kullanan hızla çarptı suya. Aynen bu olayda olduğu gibi hemen doktorunu yolladı Binali bey süper yatın şişme motorlu teknesiyle. Hatta aynı buradaki gibi dizini büküp bizzat yardım edecekti, ama zemin asfalt değil su olduğu için batardı diye edemedi diye düşünüyorum.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet erkanı?

Bu bey sadece bir belediye başkanı adayı şuan. Devlet ile hiçbir alakası yok...
    Kendisi Başbakanlık yapmış birisi.
    bursalıali bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kaskın orada ne işi var?
    kaza yapan adamın kaskı kafasında olur ya da kaza esnasında fırlar, adam resmen yere uzanmış, kaskı da koltuk altına almış poz veriyor.
    ayrıca o ayakkabı çıktı da ayağın hiç mi sürtmedi yere, çorabın da mı tozlanmadı mübarek, sen nasıl sevilen kulsun öyle
    Ben kazadan sonra bi aceleyle kaskımı çıkarmıştım. Gelen ambulans görevlisi kendin mi çıkardın diye sordu. Ama orada görevliler var,yani belki kendi çıkarmamıştır. Bir de bacağı kırılmış yazılı yani tahminimce kaza düş, sürüklen şeklinde değilde bir şeye çarpma şeklinde gerçekleşmiş. Ayakkabı da kontrol amaçlı çıkarılmış olabilir. Ben kaza yaptığımda hem kalçamda hem ayağımda ağrı vardı. Ayağımda bu arkadaşdaki gibi normal ayakkabı olsa ben de çıkarıp bir şey var mı diye bakabilirdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Ama bunlar tehlikeli işler tabi. Ben acemilikle ve heyecanla hareket etmiştim. Kazadan sonra müdahale için (aciliyet yoksa) görevlileri beklemek daha sağlıklı olur.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Acı var mı acı???

Motosikleti
    xv250
    adam iyilik yapmış kalbinemi girdiniz niyetini nereden biliyorsunuz ?
    bursalıali ve sedat_57 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)