Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Binali Yıldırım kaza yapan motosiklet sürücüsünün yardımına koştu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, trafik kazası geçiren motosiklet sürücüsünü görünce makam aracını durdurdu. Yıldırım, yaralı sürücünün yanına giderek yakından ilgilenirken, sürücüye ilk müdahaleyi Yıldırım'ın doktoru yaptı.

Seçim çalışmaları kapsamında Esenyurt programı için hareket eden AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İSTOÇ mevkiinde meydana gelen trafik kazası nedeniyle makam aracını durdurdu.

Yıldırım, kazada yaralanan motosiklet sürücüsü Caner O'nun yanına gitti. Bacağı kırılan motosiklet sürücüsü Caner O. ’ya ilk müdahaleyi Yıldırım'ın doktoru yaptı. Yaralı sürücü daha sonra ambulans ile hastaneye sevk edildi.

muyago bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Tesadüfün böylesi...
    murat1903 ve atillatopal9 bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ey oy, sen nelere kadirsin
    murat1903, atillatopal9 ve DENİZKIYISI bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam doktorla mı geziyormus yanında öh.

neyse motorcu arkadaşımız iyiyse sıkıntı yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    cool story bro adam başka partidne çıkınca zillet ittifakına ben yardım etmem vs demmeiş dimi
    YZFR25 bunu beğendi.

Belki samimidir bilemiyorum ama neden hiç seçim dışı zamanlarda böyle olaylarla karşılaşmıyoruz

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Motosikletle kaza yapıp, bacağını kırıp da ekipmanları mağazadan yeni alınmış gibi kalabilenimiz var mı?
    Taktiği nedir acaba?
    Benim ya montum yırtılıyor ya da üstüm başım çamur/toprak oluyor. Bu kadar temiz kazayı nasıl yaparım?

Bir de bacakta kas zedelenmem olmuştu. Etmediğim küfür kalmamıştı, "ananı avradını bacağım acıyo lan" diye kıvranıyordum. Bacağı kırıp da nasıl "ah lanet olası fedareller, bacağım kırıldı dostum" sakinliğine nasıl erişebiliriz?
    murat1903 ve Osm@n bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    gidip bu şeytan işi niye bindin sen kesin zillet ittifakına oy vermişşindir demiştir, inanmıyorum bu adamların samimiyetine sana bana değil sadece kendi adamlarına dürüstler gerçi onlarada dürüst değiller

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Geçenlerde bunlardan birisi de boğaz köprüsünden atlayacak adamı kurtardıydı, nooldu sonra o iş? Normal hayatlarında niye olmuyor böyle aksiyonlar da belli zamanlara denk geliyor ? Güzel Allah'ın işleri işte !
    abeciMotoru bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Binali kankam ya harbi kanka motorcuların da kankası : )))))
    Geçen bana da bi depo benzin ısmarladı

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    EEyyyyy Admin. Sizi bu aralar çok binalici görüyorum. Lütfen siz siz olun bu foruma siyaset bulaştırmayın.
    MahmutBiner ve Alikenan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rx3i evo (2016), xtreme max 200 (2018)
    Samimi ise Allah razı olsun, değilse de kalbini bilemiyoruz tabii ki. Bana da pek samimi gelmese de, hatta motosikletlerin köprüden geçişi üzerine vaatlerinin üzerine böyle bir şeyin olması kurgu gibi geliyor olsa da günahını alamam, benimki bana yetiyor.

Evet yanlarında gezen ekipte genelde bir doktor oluyor. Hatta bazı yerlere toplantılara giderken ambulans bile götürdükleri oluyor yanlarında.

Ama şu da var, zaten her duyarlı vatandaş gibi, yapması gereken şeyi yapmış.

Kaza yapan arkadaşımıza da (gerçekten kaza yaptığına inanarak) geçmiş olsun diyorum.

Sağlıcakla kalın.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    O kazadan sonra çaresizce yatıp seni sedyeye taşımaları falan. Bayağı ağır gelir insana. Şükür kuş uçmaz kervan geçmez bir yerde olmamış kaza. Asıl korku böyle bir kazanın(ayağa kalkamadığın) ıssız bir yerde olması.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Ula makam aracini durdurdu diyor ya... La hangi makamda kendisi merek ediyorum... Yalniz kaza geciren cocugun pozlari muthis... Abi iyi cektin mi ? Bu taraftan da al gibi pandomim yapmis...
    Son olarak sevgili admin.. son zamanlarda pek aktif olamadim.. yandaslikmi basladi yoksa ?? Uyenin biri sormus ta meraklandim..
    Alikenan bunu beğendi.

Motosikleti
    gv 650 (2007)
    gerçekten motorcu arkadaşımız ise çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim ama ne yalan söyleyim pek inandırıcı gelmedi.
    1. fotoda yüz ifadesi sahte geldi.
    2. fotoda dizlikler sıfır duruyor hiç yere değmemiş
    3. ve 4. de montun dirsekler temiz ekipmanlar çizilmeye karşı dayanıklı demekki
    Alikenan bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    şu adamların reklamını daha fazla yapmayın lütfen. her şey çok yapmacık..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    1 oy hesabı nelere kadir görüyorsunuz.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köprülerin bedava olması, motorcu kazası içeren viral, şaka Maka farkımiza varilmis sanki ben 20 yıldır ilk defa bir siyasetciden bu kadar motosiklet odaklı reklam kampanyaları görüyorum..

(iyi kötü diye ayirmadim direkt kendi fikrimi söyledim ,İmamoğluna karşı şansı olduğunu düşünmüyorum )
    pea bunu beğendi.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar olay kesin doğru ben oradaki makam aracının jant'ıyım.
    potasyum, ero__ ve saltuque bunu beğendiler.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    En son köprüden intihar edenleri kurtarıyordu bunlar,şimdi motosiklet kazalarına mı el atmışlar? çooohh ilginç...Bir diğer abes durum da konunun başlığı.Yıldırım yardımına koştu derken? ne yapmış? Hani adamı alıp en yakın hastaneye götürülmesini,hastane de ilk müdalenin hemen yapılmasına mı vesile olmuş? yarın öbür gün hastane de ziyaretine gider mi sizce? bacak kırığı yaşamış biri olarak devlet hastanelerin de kırık için eğer ameliyat yapılması gerekiyorsa ortalama 1 hafta süre veriyorlar ne de olsa bir hafta sonra ameliyat yapsak da ölmezsin deniyor.
    Yıldırım'ın orada ki ülkem insanına katkısı ne olmuş??
    Misal geçen gün imamoğlu ile çıktığı proğram da 5 dk önce moderatöre sayıştay raporunu okumadan ne konuşuyorsun diye ahkam kesen bu gereksiz varlık,5 dk sonra kendisine aynı soruyu modaratör sorduğun da ben de okumadım yanıtı vermiştir.
    Böyle karaktersiz bir ibb adayı kaza yerin de sadece biblo ya da reflektör görevi görür.
    Moto43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)