Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücülerine Ücretsiz Köprü Geçişi Müjdesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Köprüde para verip geçen motorcular varmı hala ? =)
    computeus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben, her gün hemde.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    yılda 5 kere bile kullanmadığım köprü için gönlümü çelemezler.

Valla ben arabamın ogs'sini motorumun hgs'sini kredi kartına bağladım paşa paşa kesiliyor köprüler otoyollar aman ceza yemeyeyim diyorum, vergi cezamı paşa paşa ödüyorum, en ufak devlete borcum çıksa hemen koşa koşa ödüyorum, askerliğimi 15 ay güneydoğuda yaptım, ama iş azıcık muhalefet edince beni terörist ilan etmeye varıyor, bana yafta yapıştırıp arabasında tuğra ile kayı boyu yazısıyla gezenlerin bazıları bu kadar kurala kaideye uyuyor mu? Kaçı o teröriste karşı gidip askerlik yapmış? (İlle de yapmalı demiyorum ama tu kaka ettikleri insanların arasında böyle pek çok insan var diyorum)

Artık sırf sağcı değil, dindar değil diye karşındaki herkesi düşman ilan etme mantığından kurtulsa, karşısındakini de anlamayı denese bir kısmımız zaten bir daha bu din, iman, milliyet sömürücüleri hangi partiden olursa olsun iktidar yüzü göremeyecek, ama kafalara öyle bir sokulmuş ki yalan yanlış şeyler, yazık ki, uzun süre daha birileri, vatandaşları düşman ilan etmeye devam edecek. Kafaları şunu almıyor bir kısmımızın, bir adam sol görüşlü ve vatansever olabilir, bir adam dinsiz ama ahlaklı olabilir, bir adam düşünceleri senden bambaşka ama en az senin kadar ülkesini, milletini seven biri olabilir. Bir adam senin gibi gösteriş yapmadığı için senden daha az vatanperver sanma hakkını nereden buluyorsun? Gidip aynaya bakacak herkes, tuğrayla, yüzükle olmuyor bu işler, onları seviyorsan tak takıştır, ama kimseyi de senden daha az Türk, senden daha az iyi vatandaş sanma, önyargılarınla dövüş arkadaş benle değil! ben de memleketimi emin ol senin kadar seviyorum, ama bazı şeyler gösterişle değil, çalışmakla, doğrulukla dürüstlükle de gösterilebiliyor. Bunu anlasa bir kısmımız iş bitecek.

Kendime çok dediğim olmuştur, ulan bana ne, ben de kaçak geçecem, ben de kurallara uymayacam, zaten benim gibi düşünmeyip kendini benden daha makbul vatandaş sanan tuğralı arkadaş benden daha kuralsız yaşıyor filan, ama yok yapamadım yine uydum devletin kuralına, yine olması gerektiği gibi yaşadım. Ama bakıyorum elinde tuğralı yüzük olan arkadaş benden daha hak görüyor her şeyi kendine. Git aynaya bak git biraz oku, öğren, git gerçekten vatanını sevmek sırf gösterişle mi olur, yoksa bunun başka yolları da var mıdır, oku öğren, tarih oku, hamasetle savrulma ordan oraya!.... flan da filan... Biliyorum boşa yazıyorum ama "söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil" işte.

(Bunları alıntı yaptığım arkadaşa yazmadım yanlış anlaşılmasın, ortaya serzeniş yapıyorum, yoksa kişilerle işim yok, alıntı bahanesi oldu)

Çok yazdım yine. Sağlıcakla kalın, hala kalabiliyorsanız!
    tommygun bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Ben eskiden başbakandım biliyor musun?
    Binali,bindersen binerim,in dersen inerim,padişahım çok yaşa
    Düşensenize,hepsi kendi adamları ama yine mağdur skeci oynuyorlar

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    16 milyon insanı kurtarmak için kendim de dahil bütün motorcuları ateşe atacağım. Köprü parası vermeye devam
    pinkcrow7 ve leons bunu beğendiler.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Binary 01.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Bu taahütlerin yapılması için birinin başkan seçilmesi neden gerekli ?
    Kazım TOKMAK, pinkcrow7 ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Köprü bedava olsa ne olur 8 bin TL olmuş 50 cc scooter köprüyü bedava yapacaklarına ÖTV yi kaldırsınlar ben köprü parası ödemeye razıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

inançlı biri misin bilmiyorum ama köprü kamuya ait ve orada 80 milyon insanın hakkı var.Kaçak geçebilirsin kar sayabilirsin ama bunun elbet bir hesabı olacaktır bunu unutma kardeşim
    Kazım TOKMAK, Güzel Şale ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam geleceğine köprüyü her geçişimde 10 lira vermeyi tercih ederim.
    Adamsın....

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Köprüyü komple motorculara verse yine olmaz Hayır cık ee istemezük.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Oyunu 3,5 tl ye satan,en az bunlar kadar adi ve karaktersiz'dir.
    fz6_fazer ve Shrieker bunu beğendiler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Baktılar herkes kaçak geçiyor :D yani köprüden heralde defalarca geçmişimdir plakası açık geçen çok nadir görüyordum. Bu aralar böyle çok atak gelecektir seçim yaklaşıyor nasıl olsa. Ama değil köprü tüm türkiyedeki otoyollar motosiklete ücretsiz bile olsa benim fikrim değişmeyecektir. Umarım aklı başında kimseyi etkilemez
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07
    Sen bu ülkenin eski başbakanısın,ondan önce ulaştırma denizcilik bakanı falan.Yetmedi istanbul belediye başkanlığına düşüp mıy mıy oy istiyorsun.En büyük
    şakşakçın değil öz çocuğun olsam "Baba artık yetmez mi ? bu ülkede başka adam mı yok? Herşeyi sen mi olacaksın?" diyip oyumu yine buna vermem.

Kaldı ki motosiklet süren birinin bunlarlan nekadar işi olur,böyle abuk sabuk şeylere kanar orasıda ayrı konu.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Birisi Yumuşak G'nin şapkası mı vardı ? diyor, diğerinin diploması bile yok, kalkmış köprü konuşuyoruz. Köprü 20 lira olsun, konu da kapansın bence.
    muhahha306, S.K., hachiko ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    GErçekten, ulaştırma bakanıyken niye yapmamış bunu? Ayrıca büyük ihtimalle böyle bir uygulama da olmayacaktır.
    Kazandıktan sonra "Köprü geçiş fiyatlarını Karayolları belirtiyor. Biz onlara motosiklet geçişleri ücretsiz olsun diye talebimizi ilettik, maalesef kabul etmediler." diyebilir. Tabii bu mantıkla, iş sadece talepse onu ben de yaparım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok sakinleşmişler baktılar atıp tutmalar tehditler sökmedi oy kaybettirdi, şimdi masum çocuk gibiler. Google bile Akp yazınca direk (akp PKK) çıkıyor. Biz yinede tarihe not düşelim.

https://i.hizliresim.com/Rgy81n.jpg
    Ben bilmem. "Kişi kendinden bilir işi" diye chaqalqarlos rumuzlu arkadaş söyledi (Forumdan silmişler ama sunucularda saklıdır).
    Thesinner83 bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    olursa güzel olur da beni öldürsen akp ye oy vermem Doğalgaz indirimine de inanmayın Bunlar yazın %10 indirim kışın %30 zam yapan tipler yazın zaten maksimum 30 TL fatura geliyor.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    30TL'de 3TL indirim iyi para. 2 kilo ejder meyvesi alırsınız kendinize.
    computeus bunu beğendi.

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Yemezlar..
    neden çaldılar dediniz..?
    mecburdum sesisimi duyuramıyordum..

dedi bu aday..bütün medya elinde olmasına rağmen, sesini duyuramıyormuş..
    bana bedava cb100R da versen, size oy yok..öderim köprü ve otoyol paralarını hgs'm ile..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

0:53 den sonra geliyor millete foko foko sonra moko
    fz6_fazer ve Shrieker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)