Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücülerine Ücretsiz Köprü Geçişi Müjdesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Binali Yıldırım, 1. ve 2. köprü geçişlerinin motosiklet sürücülerine ücretsiz olacağını açıklayarak, doğalgazda da yüzde 10 indirim yapılacağını kaydetti.
    Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' programına konuk oldu.

Müjdeleri peş peşe sıraladı
    Binali Yıldırım, 1. ve 2. köprü geçişlerinin motosiklet sürücülerine ücretsiz olacağını açıklayarak, doğalgazda da yüzde 10 indirim yapılacağını kaydetti.

''Sadece tek bir şartım var. İstanbul'u konuşacağız''
    Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'yla birlikte ortak yayın konusuyla ilgili sorulan soru üzerine "Bize sordular olabilir dedik. Ona sordular o da 'Olabilir' dedi. Bunun zamanlaması ilerde planlanır. Yine aynı şeyi söylüyorum birlikte karar vermek lazım. Kiminle hangi kanalda yapacağımız meselesi benim açımdan fark etmez. Ben her kanala çıkarım. Diğerleri de istiyor. Her türlü her yerde oluruz. Sadece tek bir şartım var. İstanbul'u konuşacağız. İstanbul dışında konuşamayacağımdan değil. İstanbul'a haksızlık etmek istemem. İstanbul adayıysak İstanbul'u konuşmamız lazım" dedi.

Aa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Ayrıca bariyer olayına da düzenleme demiş sanırım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Birileri birilerine zillet, PKK sevdalısı, Fetöcü, çaldılar diyor. Kişi kendinden bilir işi sözü geçerli mi hala?
    leons ve kovboy03 bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birileri birilerine zillet, PKK sevdalısı, Fetöcü, çaldılar diyor. Kişi kendinden bilir işi sözü geçerli mi hala?
    Her zaman geçerli.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muhalif çizgide olsamda kararı verecek olanın siyasi geçmişi veya aday olduğu partiyi tartışmak yersiz . Bu karar çıkarsa motosiklet sürücüleri için çok faydalı olur
    bursalıali, kovboy03 ve Dr.Aequitas bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Küçükkaya soruyor Cinali cevaplıyor.
    Küçükkaya seçim gecesi çaldılar dediniz ne oldu?

Yıldırım ‘çaldılar’ açıklamasıyla ilgili şöyle konuştu:

“Ona mecburdum. Niye mecburdum, çünkü bir algı operasyonu yapıldı. Yani orada bir hukuki tabir değil, farkındayız.

Küçükkaya: Yani halk diliyle mi öyle dediniz?

Yıldırım: Evet. En büyük mağduriyeti yaşayan İstanbullular var, ben varım ve ben sesimi duyuramıyorum. Kendimi ifade edemiyorum.

Küçükkaya: Onun için böyle bir yola mı gittiniz?

Yıldırım: Gayet tabi.

Bu tip vaadler ile potansiyel seçmen tavlama hikayesinin hikayesi rahmetli Süleyman Demirel ile başlamıştır.. Hİçbir sözüne itibar edilmemesi gereken bir şahıs olduğu her seçim sonrası ispatlanmış bir karakterdir kendisi.. İşin trajedisi ise defalarca yurdum insanının Demirelin vaadlerine kanmış olmasıdır.. Aslında aynı durum JEt Fadıl için de geçerlidir.. Jet Fadıl da defalarca aynı yalanlarla yurdum insanını kandırmayı başarmıştır.. Yani buradan anlaşılıyor ki kandırılma konusunda çok iyiyiz.. Çünkü matematik algımız yok.. Gerçekle değil vaadlerle ilgileniyoruz.. Tamam Bu Binali Yıldırımın vaadi uygulanabilir ancak konu bu değil, konu şu 25 yıldır motosiklet sürücüleri ile ilgili aldığınız kararlar hep negatifti , şeytan aleti diyordunuz da ne zaman kafanıza dank etti muhterem.. Bakın bu ve buna benzer oy devşirmek için birçok vaadleri önümüzdeki günlerde duyacağız..

Ne zaman uyanacağız, kendi oğullarını askere göndermeyen, maaşlarının yetemeyeceği seviyede devlet üzerinden zenginleşen , bu milletin parasını, insanını saçma sapan koltuk sevdası ve çıkar güruhlarını beslemek için hiç eden bu siyasetçilerin bu tip çocuk kandırır gibi vaadlerine kanmadan gerçekten adam ve insan olanı seçmeyi ne zaman öğreneceğiz?????
    taşkın pekca ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ha ha. Tebrik etmek lazım. Medya, yargı ve YSK ceplerinde, milletin gözüne soka soka seçimi iptal ettiler, ve hâlâ mağdura yatabiliyorlar... Etkilenmemek mümkün değil. Bunlar yeni doğmuş bebeği dövüp yine bebeği suçlu çıkarırlar, öteki tarafta zebanileri bile kafalamaya çalışırlar. Vücutlarında tek bir kemik bile yokken ayakta durabilmelerine hayret etmemek ne mümkün.
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha ha. Tebrik etmek lazım. Medya, yargı ve YSK ceplerinde, milletin gözüne soka soka seçimi iptal ettiler, ve hâlâ mağdura yatabiliyorlar... Etkilenmemek mümkün değil. Bunlar yeni doğmuş bebeği dövüp yine bebeği suçlu çıkarırlar, öteki tarafta zebanileri bile kafalamaya çalışırlar. Vücutlarında tek bir kemik bile yokken ayakta durabilmelerine hayret etmemek ne mümkün.
    "Bebek ağlamasaydı, sus pus dursaydı dayak da yemezdi, aldığı darbeler yüzünden iç kanamadan ölmezdi. Elbet onun suçu!" derseniz, milletimiz bir durup düşünüp "evet, olabilir" diyecek zihniyete sokulmuş durumda. Herşey olabilir.
    ...

Motosikleti
    R25
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok sakinleşmişler baktılar atıp tutmalar tehditler sökmedi oy kaybettirdi, şimdi masum çocuk gibiler. Google bile Akp yazınca direk (akp PKK) çıkıyor. Biz yinede tarihe not düşelim.

muhahha306 ve Shrieker bunu beğendiler.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köprü geçiş ücretlerini belediye değil karayolları belirliyor eğer böyle bir niyetleri var ise rahatlıkla bakanlık aracılığıyla şu an yapabilir. Bu yüzden seçim vaadi olarak bunun söylenmesi mantıksız
    Cloud, SuleymanE, karaca3 ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprü geçiş ücretlerini belediye değil karayolları belirliyor eğer böyle bir niyetleri var ise rahatlıkla bakanlık aracılığıyla şu an yapabilir. Bu yüzden seçim vaadi olarak bunun söylenmesi mantıksız
    aynen kimse de bunu sorgulamıyor arkadaş

hepsini geçtim 17 senedir bunlar yönetiyor, şimdiye kadar neden yapmamışlar ?

hergün geçiyorum köprüden, her gün 3.5 tl ödüyorum. bırak bedava yapmayı, üstüne para verseler yine yok. çünkü yapabilseler şimdiye kadar yaparlardı, tamamen göz boyama amaçlı yapılmış bir açıklama.

hepsini geçtim, bedava yapacaklarına inanan var mı ki

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Senelerdir ülkeyi yönetiyorsunuz, koltuğu bu kadar kaptırmaya yakın aklınıza geldi değil mi?
    kalidor bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu adam geleceğine köprüyü her geçişimde 10 lira vermeyi tercih ederim.

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şey köprüyü geçene kadar ayıya dayı deme taktiği ya o yüzden köprü vaadi yapmışlar herhalde. 23 Haziran sonrası taksilere zam sözü verilmiş filan diyolardı bu sabah radyoda, hatta taksicinin biri söylemiş sanırım, söz aldık başkandan diye. Hele seçimi bi alamazlarsa seyreyleyin gönül feryadını.

17 yıldır iktidardasın, gerçekten halkın yanındaysan niye şimdiye kadar yapmadın köprü geçişini ücretsiz, elini tutan mı vardı, trafiği çözeceksen niye motosikleti adam gibi teşvik etmedin. Yukarıdaki gazete kupürüne herkes iyi baksın, hani pkk ile yanyana kim durdu filan... Hatta şunu söyleyeyim, bırakın 3.köprü yapmayı, osmangazi köprüsü yapmayı, 1 ve 2.köprüyü bütün araçlara ücretsiz yapsalardı ve diğer köprüleri hiç inşa etmeselerdi bile inanılmaz sükse yapabilirlerdi, ama yok, oradan hazır para geliyor...

Vatandaş aynaya bakmalı ve ben ne yapıyorum demelidir, gerçekleri görmesi gereken vatandaştır, yoksa yalan dolan sürüp gidiyor ve gidecek.... Kim amerikanın en iyi dostu, kim kimle saman altından su yürütüyor, kim senin dinin imanını, milliyetini sömürürken malı götürüyor, eyt'liye ret oyunu mecliste kim veriyor, halkın yararına her tasarıya ret için kimler en çok el kaldırıyor, bunu anlaması gereken benim güzel milletim, ama hala bunca olana rağmen anketlerde at başı gidebiliyorlarsa demek ki bir kısmımız hiç bir zaman ders almıyor, almayacak.

Normal bir memlekette yapılan her ankette bırakın 1 - 2 puan farkı, 10 puan filan fark çıkar şöyle bir ortamda, ama bizde hala durum bu, yazık, insanımıza yazık, güzel ülkeye yazık...

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    1 oy 3,5 lira. O kadar fakirleştiler ki milleti buna bile tav olacak çıkar

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Hahhaha güzel vaad. Yalnız unutmamak lazım bakınız şöyle de bir durum da var:

"İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun öğrenci ulaşımı için 50 TL'lik önerisini beğenmeyip 40 TL yapalım diyen AK Parti, Bursa'da öğrenci abonman biletini 100 TL'ye yükseltti."

Kaynak 1 , Kaynak 2 , Kaynak 3 vb...
    Bilmeyenler için belirteyim, Bursada seçimi AK Parti kazandı. Yani öyle fiyatları düşürmelerine engel bir durum da yok Bursada. Dıj güçler, faiz lobisi, illümünati falan gibi engeller çıktıysa o kısmını bilmiyorum

Ardından gelen tepkiler ve sosyal medyada alay konusu olduklarından "şimdilik" öğrenci zammını geri çektiklerini duydum, belirtmeden geçmeyeyim

Valla İstanbullulara bravo, aba altında sopayı gösterince nasıl da hizaya soktular bunları. Vaadler peşin peşin başladı.

Demek ki neymiş? Vazgeçilmez olduğunu sananlara vazgeçilir olduğunu hissettirirsen, karşılığını da misliyle alırmışsın.

Toplum olarak "A partisi, B partisi, C partisi hiç önemli değil, iyi hizmet etmeyen gider" dediğimiz an her şey düzelmeye başlar.
    Cloud ve leons bunu beğendiler.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    köprüler karayollarının sorumluluk alanında değil mi? belediye başkanına ne oluyor? bu akdar da milleti kandırmayın arkadaş ya...

Sadece kişisel çıkar ve duygularını güzel okşuyolar diye oy verilmez arkadaş, gerçekleri de azıcık göreceksin... Görmüyorsan da hiç ağlama suçu kendinde ara...

Yakındığımızda bakıyorum her düşünceden görüşten insan beraber yakınıyor, ama seçim gelince sanki birileri adamın aklına pranga vurmuş ya da ailesini rehin almış gibi gidip paşa paşa yakındığına oy veriyor. Savunması da çoğu zaman karşıdakiler terörist pkk, fetö, ona hayatta oy veremem. Ulan bi bak geriye doğru, aç youtube izle, bi yakın tarihe bak kim kimle dans ediyor... Bu kadar da aymaz olma... ya da biliyorsun bile bile oyunu veriyorsun o zaman, e ne ağlanıyon arkadaş o halde. Yakındığından farkın ne bu durumda...

Şimdi sana seçim vaadi olarak motosiklete köprü bedava dediler diye sen o dakka oyunun rengini değişeceksen, zaten senin kendini sorgulaman gerek, sonra hiiç arabana tuğralar, kayı boyu armaları takma arkadaş. (Aynısını yapan K.Atatürk imzası yapıştıran varsa ona da bu sözüm)
    Azıcık tutarlı ol, azıcık dik dur, iki vaade takla atıp, hemen kişisel çıkarına bakıp oy verme... kendini düşünmüyosan hani çok Osmanlıcı, Türkçüsün ya o zaman çoluğunun çocuğunun Türk Milletinin geleceğini düşün be arkadaş. Seni sürekli bunlarla kandırıp amerikasıyla, İsrailiyle kol kola kim giriyor, fetösüyle pkk'siyle kim danslar etti, ediyor bunu gör artık.

60 senedir aynı teranelerle kandırıldın, hep mi çıkar, hep mi hamasetle düşünecen, hep mi unutacan, anlık vaadlere kanacan, ayıptır ayıp!!!...
    SuleymanE, nmax58 ve hattoi bunu beğendiler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    başlık biraz yönlendirici olmuş,
    henüz ortada bir indirim yok,
    ["if tousandali tunderbolt" ibb başkanı olur]yapılabileceğini söylüyor,
    yapılacağını değil. (seçim vaatlerinin temeli bu durumdan ibarettir)

bu yetkinin de ibb ile ilgilisi yok.
    devletin diğer imkanlarını ibb seçimlerine alet ederek, motosiklet kullanıcılarının oylarına ihtiyaç duyulduğuna göre durum pek iyi değil.

yerinde olsaydım, motosiklet hırsızlığı konusuna da değinirdim.
    belkilikle çevresinde ya da seçim ekibinde bulunan "içimizden birinin" tavsiyesi üzerine söylenmiştir,
    zira bir kaç bariyer haberinden başka motosiklet cemiyetini ilgilendiren konulara siyasiler değinmiyor.
    zekeriyaimam, hattoi ve Thesinner83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)