Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kola ile motosiklet hırsızlığı! Park halindeki motosikleti kola dökerek çaldılar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Hırsızlık cezası ağırlaştırılmalı. Adam evine giriyor yatak odasında köşeye sıkışıp onunda elinde silah varsa vurursan kurtulursun aksi takdirde hırsız dışarı sen içeri girersin. Adam cinayet işliyor ceza veriliyor iyi hali görüldüğünden cezası indiriliyor. Bunun adı hukuk benim kardeşim ölecek sen beş yıl cezasını indireceksin, aynı davaya başka hakim bakıyor indirim yapmıyor. Motorum çalındı kamera görüntüsü var yüzü görünüyor anlaşılmıyormuş. Yahu sen benim malımı canımı korumakla görevlisin senin maaşın bizim vergilerimizle ödeniyor. Polis hırsızı bulsa bile buda milyonda bir serbes kalıyor. Kanunlar amerikada eyaletlerde değişik. Herşey günün şartlarına göre değiştirilmelidir, bekçi alındı bengece sokakta hiç bekçi görmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE / 2014
    İnşallah motoruna tekrardan kavuşur diyorum...

Motosikleti
    Artık Yok...
    kasko kasko deniyorda kaskoda bir atımlık mermidir ikincisi yoktur .. tek tük normal rakamlardan motoru çalınanlara ikinci kez yapıyorlar..
    benim çevremde motoru çalınıpda kaskodan para alan yeni motorunu kasko yapmaya kalkan kaç arkadaşım varsa astronomik rakamlar çıkardılar..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)