Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CF MOTO 250 NK Kupası İlk Seçmeleri Tamamlandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Motorlu Araçlar ve Türkiye Motosiklet Federasyonuişbirliği ile ilk kez gerçekleştirilen “CF Moto 250 Cup” için ilk seçmeler Afyonkarahisar'da yapıldı.

Geleceğin yarışçılarının yetişeceği CF Moto 250 Kupası seçmeleri Türkiye genelinden 85 başvuru arasından kabul edilen 50 genç yeteneğin katılımı ile Afyon Motor Sporları Merkezi’nde düzenlendi. Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Ogün Baysan’ın koordinatörlüğünde TMF Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım ile milli sporcular Şakir Şenkalaycı ve Galip Alp Baysan gözetmenliğinde yapılan seçmelerde genç yarışçı adayları bütün hünerlerini sergilediler.

Daha önce profesyonel olarak pist yarışlarına katılmayan gençleri teste tabi tuttuklarını kaydeden TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, “CF Moto 250 Kupası seçmelerine 13 ile 18 yaş aralığında 50 gencimizi davet ettik. Aralarında seviye olarak geride olan 20 genç arkadaşımızı eledik. İki hafta sonra ikinci bir eğitim ve elememiz daha olacak. Burada başarılı olan 15 kişi, 250 NK Kupası yarışına katılmaya hak kazanacak. Yetenekli gençlerimiz, daha sonraki süreçte profesyonel sporcularımız ve koçlarımız tarafından eğitilecek. Bir yıl boyunca sürecek bu eğitimlerde kullanılacak motosiklet, kıyafet, kask gibi bütün ekipmanlar CF Moto tarafından karşılanacak. CF Moto’ya bize ve gençlerimize bu imkanı verdiği için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Dünyada kendi kategorisinde lider olan CF Moto sponsorluğunda ülkemizdeki yetenekli gençler ‘CF Moto 250 Kupası’ ile hayallerine kavuşacak. Geleceğin yarışçılarının hazırlanacağı kupada, seçilen 13-18 yaş aralığındaki tüm gençlere doğru motosiklet kullanma ve yarış eğitimleri verilecek.

İkinci seçmeler 20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Uşak'ta düzenlenecek.

20 NİSAN CUMARTESİ
    ALİ TAN DEMİRALAY, BATUHAN BAYRAKLI, BERK ERDOĞAN, DENİZ ARSLAN, DOĞUKAN BAŞARAN, EMİRHAN ÖZDEMİR, FURKAN AHMET YELES, HÜSEYİN KUMOVA, İSMAİL KARGA, MEHMET MURAT ÖZİLHAN, MEHMET TUNAHAN KAYA, MİKAİL KARGA, MUSA UĞUR BUDAK, MUZAFFER YAVUZ, ZEYNEL BARAN ANAR

21 NİSAN PAZAR
    AHMET EFE ÇETİNDAĞ, BARIŞ TUNA, BURAKHAN YANKAÇ, DUHA CAN GÜDER, EGEMEN TEKELİ, ENGİN YASİN AKDEMİR, HALİL İBRAHİM KURU, KAMİL BÜYÜKBAHÇECİ, MERT ALİ KOCABAL, MERT TAŞ, MUHAMMET ENES ÇETİN, SONER SEZER, TARIK GÖNÜLTAŞI, YİĞİT ALİ SELEK, YUSUF EREN ÖĞRETİCİ
    Bilgi için: www.cfmoto.com.tr

Facebook: https://www.facebook.com/cfmototurkiye/

Instagram: https://www.instagram.com/cfmototurkiye/

Twitter: https://twitter.com/cfmototurkiye

oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bizim zamanımızda keşke yapsalardı böyle şeyler
    ben gene katılamazdım gerçi o zamanlar annemin sözünden çıkamıyordum

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    İyi güzel hoş da keşke cf moto ss bir makine üretip onunla bunu yapsaydı.

nickname05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 teker (ne bulursam)
    Haber değeri taşıyan, motosiklet camiasını ilgilendiren ve eğitimin amaçlandığı çok güzel bir proje. Bu tür bir haberin bu sitede yayınlanması gayet doğal bence, destekliyorum. Umarım bu tür çalışmalar tüm firmalarca yapılır. Neden yeni Sofuoğulları yetişmesin ki? Belli ki firma da sağlam bir destek oluşturuyor, fotoğrafını çeker yayınlardım ben de, eğer bu şekilde bir organizasyon gerçekleştiren firma sahibi olsaydım. Bir de ana sayfada ve forum sayfalarında birçok reklam alanında reklamlar var, belli ki bir ücret karşılığında ya google tarafından yada site tarafından bu yayınlar gerçekleştiriliyor. Bu tür bir çalışmanın da burada haberleştirilmesi firma tarafından para ödenmiş olsa da olmasa da gerekli, unutmayın burada çok mangal partisi haberleri de okuduk bir zamanlar.
    http://www.motosiklet.net/forum/arch.../t-179808.html

Umarım ülkemiz için büyük yarışmacıların çıkması sağlanır bu tür projelerle, destekliyorum. Hele ki bölgemizde yapılıyor olması ayrı bir gurur veriyor. Etkinliklerin devamını izlemek için orada olacağım.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanların ilgisi yüksek olursa etkinliğin sonraki yılında yaparlar. Bir karenaj bir clip on Dert değil. Yeter ki ilgi olsun ve izlensin.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Supersport tarzı ile mi yarış yapılabilir?
    oialdemir bunu beğendi.

Böyle bir motosiklete denk gelmiştim nette. isterlerse yapabilirler diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)