Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motorcuyu bariyerlere sıkıştırdı ! Ortalık bir anda karıştı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

E-5 Karayolu İncirli mevkiinde bir otomobil sürücüsü, sollama yaptıktan sonra kontrolsüz bir şekilde şeride girerek motosikletliyi bariyerlere sıkıştırmaya çalışınca ortalık karıştı. Motosikletini aracın önüne kırarak sürücünün üstüne yürüyen adam, boğazını sıkıp tokat attı. Öfkeli motosiklet sürücüsünü çevredekiler uzaklaştırırken, o anlar ise kask kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 15.20 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre Merter’den Yenibosna’ya seyir halinde olan 34 NY 5343 plakalı lüks otomobilin sürücüsü, önünde seyreden ticari taksiyi sollamak istedi. Taksiyi sollayan sürücü hemen ardından kontrolsüz bir şekilde şeride girdi. Ancak otomobil sürücüsü, o esnada araçların sağından süratli bir şekilde seyir halinde olan motosikletliyi aracıyla bariyerler arasında sıkıştırdı. Mutlak bir ölümden kıl payı kurtulan motosiklet sürücüsü, yaşadığı şokun ardından motosikletini otomobilin önüne kırdı.

Sürücünün boğazını sıktı.

Aracın önünde durduktan sonran motosikletinden inen öfkeli sürücü, otomobil sürücünün yanına gitti. Küfreden motosikletli ardından adamın boğazını sıkarak birkaç kez tokat attı. Olayı gören çevredeki sürücülerde motosikletlinin yanına gelerek onu sakinleştirmeye çalıştı. Ancak araçta sürücünün bebeği ve ailesinin olduğu uyarılarına aldırmayan öfkeli sürücüyü sakinleştirmek kolay olmadı.

Bir süre sonra araç sürücüsü motosikletli ile konuşmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. Tüm bu yaşananlar ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay nedeniyle Edirne istikametinde meydana gelen trafik yoğunluğu, sürücülerin ayrılmasının ardından normale döndü.

Kaynak: Hürriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İkiside haksız..İkiside emniyet şeridini kontrolsüz kullanıyor.. Nedense motosiklet sürücüleri emniyet şeridini normal bir şerit gibi kullanıyor. Bu tip vakalar hiçb bitmeyecek .. Memlekette trafikte metrekareye çok sayıda bilinçsiz/cahil sürücü düşer..

Araç sürücüsü zaten hatalı ancak. motosiklet sürücüsü aynı şekilde motosiklet kullanmaya devam ederse, O altındaki makineyle çok yakında biryerlere girme potansiyeli taşıyor. Yüksek ihtimalle de böyle olacak.

Adam gibi taşıt kullanın kardeşim..Herkes haklı ama kurallara uyan %1 bile yok. Memleket cahil cühela bahçesi oldu..

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Arabacının yanında kadın ve çocuk varken motorcu böyle bir şey yapmamalı.

Derdim yanında kadın ve çocuk varken arabacı o hayvanlığı yapmasaydı.

Olayda motorcu da haksız, arabacı da haksız. Motorcu en sağdan gidiyor ve soldaki tüm trafikten hızı yüksek. Sağ şeritte bulunan sarı taksinin yanından geçiyor. Arabacı bunu görmeyebilir. Ancak arabacı da sarı taksinin arkasından çıkıp önüne giriyor tabakhane ile bir işi varmış gibi.

Neyse normal şeyler bunlar bu ülkede.
    Smlgndz bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Haberi görünce "abi ha Dolbo ha beyaz BMW" diye düşündüm. Ama olay öyle değil işte ya. Konumlanma, konumlanma ve yine konumlanma. Motosikletli yanlış konumda. Sağdan gazlamış gidiyor. İleride Bahçelievler'e dönüş sapağı var. Ve AVM yüzünden sürekli tıkalı. Yani o trafik tıkanacak aga. Olmazzzzzz!!!!!! Sağdan gidilmez bu şekilde orada.

Hırsızın hiç mi suçu yok. Var! Kontrolsüz şerit değiştiriyor makas atıyor. Ama motorcu kendini kollayacak. Puff!! napıcaz bilmiyorum ki. Nasıl anlatayım ne edeyim.
    espresso, ]-[@LuI{ ve Smlgndz bunu beğendiler.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Taksi şöförü
    pea bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsi kanaatim motosiklet sürücüsü kusurlu;

Araç şerit değiştirip sinyalini verip geçmiş; evet sağlıklı bir şekilde yapmamış orası doğru ; hızlı bir biçimde kontrolsüz süren motosiklet sürücüsü.

Aracı durdurmayı gectim ailesi olan birisine bu sekilde saldırmak terbiyesizliktir.

indirip dövdüler gene haklılar, Candan önemli değil bir dayak
    R25_Bey bunu beğendi.

Şimdi uzun uzun yazardım ama gerek yok.

Geri zekalı motor sürücüsü yüzde 100000000 suçlu.
    Capitao_3, R25_Bey ve ]-[@LuI{ bunu beğendiler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    "Candan önemli değil dayak" demiş bir arkadaş.
    Sevgili arkadaşım adamın canı bu kadar kıymetliyse, bu trafikte, arkasından dana kovalıyormuş gibi gitmeyecek.

Ha gidiyorsa da önüne biri atlayınca daha bir iki kelam etmeden yakasına yapışmayacak.

Hiç mi trafikte karşılaşmadınız, önünüze atlayan arabalar, araçlar falan. Hepsinin yakasına mı yapışacağız.

Sen ne kadar sağdan yardırıp gitmeyi kendince haklı buluyorsan. O adam da sinyal verip bir aracı sağlamak ta o kadar haklıdır.

Tamam çok kötü sıkıştırdı. Ama sende insan gibi git be dostum.

Kimse haklı değil burada. Hatta bence motorcu daha bir eksiye düşmüş davranışlarıyla.
    Sonra motorcular kötü. Kötü oluruz tabi alimünyum. Şu hareketlere baksana.

Neyse, böyle işte. Bir konuşun önce.
    Bu video'da kiminse. Selamlıyorum ikisini. Güzel bir video bence.
    cenkito, tommygun ve kara_kule bunu beğendiler.

otomobil surucusunun sinyal vermesiyle serit degistirmesi arasinda gecen zamanin 0.2 saniye.

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletli suçlu kimse bişey söylemesin, beyaz araç dışa kaçmış olabilir, güvenlik şeridini kimsenin hele bu hızla kullanmaya hakkı yok. Kalabalık değilde yanlız olup dayağı yeseydi aklı başına gelirdi.
    aggressive bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otomobil surucusunun sinyal vermesiyle serit degistirmesi arasinda gecen zamanin 0.2 saniye.
    kurallara uygun sinyal verip geçse motosikletlinin o hızla sinyali görebileceğini düşünüyorsun yani...

En sağdan bu şekilde gazlıyorsan ölmeyi göze almışsın demektir, böyle bi olay yaşayıp ölmediysen şükredip yola devam ediceksin. Arabacı sabırlıymış.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motosiklet sürücüsü hatalı; o kadar dar yerde o sürâtle geçilmez. Trafikteki diğer araçların en saçma sapan hareketleri yapacağını varsayarak kullanmak lazım bu mereti... Araba sürücüsünün motosikleti görmesi mümkün değil bu pozisyonda, araba sürücüsü de düzgün kullanmıyor ama hayatını tehlikeye atan motosiklet sürücüsü.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Motorcu hem suçlu hem güçlü.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet camiası araba gibi değil.

Genel olarak birisinin yaptıgı hata "tüm motorcular böyle" diye yayılıyor; dikkatli olmak lazım.

Arkadaşlarının da o motorcuyu bir güzel dövmesi gerek.
    Olcay Avşar bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcu hatalı

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Burnuma taze helva kokusu geldi. O motorcu fazla yaşamaz bu gidişle.
    Arabada silahlı bir manyak veya korkak biri de olabilirdi.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    araba sürmeyi bilmeyen klasik mal arabacı vs tedbirsiz motorcu

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    yavaş gitsin motorcu , hep söylerim

kaç tane arkadaşım öldü , yavaş gitselerdi ,
    hep karşı taraf hatalıydı , görmediler önlerine kırdılar , yanlış yerden döndüler ,,,, araç sürücüleri.

her kişi kendi hayatından sorumlu yavaş gidin ,

motorcu her zaman hatalıdır, motorcuyum hatalıyım , zamanla yaşım ilerledikçe anladım , bu ülkede düzgün motor kullanmakta hata

biniyorsan hatalısın :D

çokta düzgün binmem , bazen alakasız yerlerde mermi gibi geçtiğim olur :D bigün geçemem o ayrı ama bile bile lades işte yavaş gitsem ne olur sanki ben hatalıyım birşey olursa,

çokta yavaş gittiğim birgün yayaya çarptım , ölüyordu , ben hatalıydım ,,,,
    Herscel bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olaydan tamamen bağımsız olarak; nedir bu yanında kadın varmış, çocuk varmış olayı???
    Ulan ben arabada çocuklarım varken, 70 lik dedeler gib sürüyorum arabayı. Yanında ki kadını, çocuğu bu kadar önemseyen adam gibi sürecek herşeyden önde.
    espresso, DKN, ozansntrk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)